Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chopak help

16 wrz 2011 - 18:29:04

hej dziewczyny mam pewien problem
podoba mi sie jeden chłopak jeżdze z nim razem autobusem i chodizmy do tej samej szkoły
chciałam do do niego zgadac ale jestem zbyt niesmiała a on i tak zawsze stoi z kolegami wiec nawet choćbym chciala to nie da rady sam na sma
wyczaiłam jedgo numer komórkowy
i chciałm jakos napisac sms-a ale kompletnie nie wiem jak zacząc i chciałabym zeby wciagnał sie w rozmowe
i zebym nie wyszła na idiotke
moze wymyslicie jakis tekst no obojetnie o zeby go "ruszyło';))
bede wdzieczna naprawde

zweryfikowana
Posty: 525
Ostrzeżenia: 1/5

chopak help

16 wrz 2011 - 18:31:42

Ja bym napisała prostu z mostu :) zawszr robienie zdecydowanego pierwszego kroku wychodzilo mi na dobre :) ale ja nie jestem niesmiala wiec raczej nie pomoge :P ;)

chopak help

16 wrz 2011 - 18:32:34

no mam napisac prosto zmostu"podobasz mi sie"?

chopak help

16 wrz 2011 - 18:33:34

hmm chcialabym miec takie problemy :D hehe

najlepiej to napisz cokolwiek , jak odpisze to bedziee sukces :)

chopak help

16 wrz 2011 - 18:34:09

nie pisz prosto z mostu bo bedzie siara jak mu sie nie podobasz.. potem bedzie sie smiac z Ciebie w autobusie

chopak help

16 wrz 2011 - 18:35:04

Cytat
pusiek7
nie pisz prosto z mostu bo bedzie siara jak mu sie nie podobasz.. potem bedzie sie smiac z Ciebie w autobusie

dzięki:)
chyba bym sie wiecej nie pokazała mu na oczy

chopak help

16 wrz 2011 - 18:35:43

moze po prostu nic nie pisz, usmiechaj sie do niego. Ja mojego tak zdobylam, usmiechem! :)
A znasz jakiegos z jego kolegow? Moze "podpytaj" o niego. Rob cos dziewczyno, rob!

chopak help

16 wrz 2011 - 18:35:44

nie no mowie powaznie... napisz cos innego nie tak centralnie uderzając....

chopak help

16 wrz 2011 - 18:36:57

może lepiej coś w stylu "chciałabym Cię lepiej poznać"... ja raz zagadałam do kolesia zaczynając od gratulacji wygranego turnieju w szkole (brał w nim udział).






pomożesz?
http://forum.szafa.pl/8/4509050/_subject_.html

chopak help

16 wrz 2011 - 18:37:25

no własnie nie chce tak centralnie
on wie o mnie
moja kolezanka podpytałam jego kolege z którym chodzi do klasy i podobno mu sie spodobałam i tyle
mam napisac cos w stylu"hej co słychac"
co porabiasz"
to troche banalne dla mnie zreszta juz sama nie wiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-16 18:38 przez dorota010293.

chopak help

16 wrz 2011 - 18:37:31

Nie wiem. Ja zawsze daje do zrozumienia chłopakowi, że mi się podoba, poprzez np. uśmiech, czy spojrzenie w oczy, a później czekam, aż sam zagada. Jak nie to trudno. Ale to facet powinien starać się o dziewczynę ;)

zweryfikowana
Posty: 525
Ostrzeżenia: 1/5

chopak help

16 wrz 2011 - 18:38:09

nie koniecznie "podobasz mi się" :D ja np jestem taka osoba ze jakby mi sie on podobal to bym napisala np: "nie wazne ze sie nie znamy mam 2 bilety do kina, pojdziesz ze mna? a tak wogole to sie odwroc z przodu prezentujesz sie ciekawiej" :P ale ja jestem inna i dziwna :D:D

i co najwazniejsze nie musisz tak robic! Ja wyrazam swoja opinie i poglady, wiem ze malo dziewczyn ma takie podejscie, ale ja sie na nim nigdy nie zawiodlam :)
Zycze powodzenia i moze faktycznie zacznij od usmiechow, od "szturchniecia" go przy wychodzeniu z autobusu :D no cokolwiek, dzialaj! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-16 18:40 przez Sesiliaa.

chopak help

16 wrz 2011 - 18:38:26

Nie pisz nic, przynajmniej na razie. Uśmiechaj się do niego w autobusie. Któregoś razu rzuć "cześć" jakby nigdy nic. Sam zacznie się o Ciebie dowiadywać ;)

chopak help

16 wrz 2011 - 18:39:06

Hej. ;) Co tam?



zawsze działa. :D

chopak help

16 wrz 2011 - 18:39:44

on jest raczej typem chłopaka który sie nie stara
ale widze ze sie patrzy na mnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolega i jego zachowanie Co zrobić?