Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

04 wrz 2011 - 21:49:30

zwiewaj .. pierwsze warunki , drugie bicie

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:02:04

Spróbuj z nim porozmawiać; powiedz mu co czujesz, że nie chcesz mieć "powtórki z rozrywki", bo Twój tata pił i widzisz, że on też nie potrafi wytrzymać dnia bez piwa.. Może powiedz, żeby spróbował nie pić przez jakiś czas, bo chciałabyś zobaczyć czy uda mu się wytrwać. Jeżeli będzie rzucał się i uważał, że go ograniczasz czy coś to nie widzę innego wyjścia niż rozstanie.. bo myślę, że nie chciałabyś przez całe życie przeżywać takich przykrości i widywać go pijanego dzień w dzień? Jeśli teraz za młodych lat nie potrafi (i nie chce!) ograniczyć się to cała sytuacja będzie się pogarszać..

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:26:50

Cytat
niunka2209
uciekne ale wroce znow do tego samego-mojego domu czyli patologi ktora poznalam pierwszy raz... moj ojciec tez codziennie pije tyle ze siarkofrudy i mu uderzaja do glowki.... a ja u swojego chlopaka mieszkam i mam spokoj przynajmniej bo to jest duzy dom i nawet jak sie klocimy to ide do innego pokoju itp. a moj rodzinny dom to blok z dwoma pokojami a przed ojciem przeciez sie nigdzie nie schowam... tym gorsza ze on potrafui uderzyc a chlopak jeszcze tego nie zrobuil i mam nadzieje ze nie zrobi....

czytając Twoją wypowiedź mam wrażenie że Ty już jesteś współuzależniona... nie jestes sama na tym świeciem, są osoby które mogą Ci pomóc. uciekaj gdzie pieprz rośnie, uwież że wiem co mówię. odetnij się od środowiska w którym nadużywa się alkoholu... jeśli się upiją tak jak mówisz to może być jeszcze gorzej nie mówie że w kazdym przypadku. idz z nim na terapie jesli podejmie sie leczenia to ok,jesli nie UCIEKAJ

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:28:14

to rzeba go rzucić

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:28:25

tak, to już jest choroba i uzależnienie:/
przykro mi...

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:30:17

Cytat
papatka30
uciekaj tam gdzie pieprz nie rośnie:) jak pije teraz to będzie pił i później:(

dokładnie.

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:32:52

Mój brat właśnie tak wpadł w nałóg...
Zaczynało się od 1-2 piw dziennie,a po kilku latach pił nawet 8-10...
Na szczęście z tego wyszedł i teraz nie pije,ale radzę Ci zrób coś z tym ...

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:34:39

Cytat
niunka2209
na wszyswke musialabym go tak wziasc zeby o ty, nie wiedzial .. czy mozna tak zrobic bez jego zgody?? np. wsypalabym mu tabletki by usnal na pare h

Obecnie pacjent musi wyrazic zgodę na wszywke.

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:34:47

Jeśli chcesz żyć z alkoholikiem to zostan z nim. Porozmawiaj, a jesli nic to nie pomoże, to postaw sprawę jasno - ty albo picie.

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:45:37

poproś go żeby Ci udowodnił że potrafi nie pić chociaż dwa dni. jak nie będzie pił a będzie rozdrażniony, senny itp tzn. że mu brakuje alko. obserwuj jego zachowanie tego dnia. później zdecyduj czy chcesz z nim być.

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 13:53:22

Biedna Ty. Smutna sprawa. Od niego zależy, czy będzie chciał się zmienić. Nie od Ciebie. Ale możesz spróbować coś zrobić. Tylko jak i co? Nie mam pomysłu, skoro on jest zadowolony z tej sytuacji.

Jeśli chłopak za DUŻO PIJE

06 wrz 2011 - 15:00:15

hej :) piwo dwa to nie łopot ani problem to dobrze robi po ciężkim dniu ale jak mówisz ze w weekend nadrabia i to porządnie to po pierwsze porozmawiaj z nim i tak jak tu już mówiliście powiedz albo Ty albo alkohol bo to cholerny nałóg i jak wierze alkohol to zostaw go bo nie ma sensu się męczyć a Tobie za jakiś czas przejdzie i możesz być o wiele szczęśliwsza bo z alkoholikiem szczęścia nie ma

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zrobic by wybrał mnie? :(