Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:12:20

Witam ;) To co niżej napisze pewnie będzie wynikiem tego,że większość z Was pomyśli,że jestem strasznie dziecinna ale trudno, teraz to i ja potrzebuje pomocy ;D Chodzi o faceta...


Od jakiegoś czasu bardzo mi się podoba, znamy się tylko z widzenia, gdyż kiedyś chodzilismy razem do szkoły. Zaprosił mnie na fejsie do znajomych, ale nigdy nie romawialiśmy ze sobą. Jedynie komentujemy sobie foty, oraz ciągle któreś z nas klika tzw 'lubie to' na dodane przez nas linki. Nikt jednak z nas nie zagadał do siebie. Kończą mi się wakacje, a postanowiłam, że w te wakacje go poznam. Myślicie , że moge zrobić pierwszy krok i napisać do niego? ;p Trudno, chce zaryzykować, ale nie wiem jak. Mam po prostu napisać do niego 'co u ciebie?' to chyba głupie... Pomóżcie ;D TYlko prosze, nie śmiejcie sie ze mnie ; p

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:19:06

hehe , jasne napisz do niego co masz do stracenia ? Mozesz tylko zyskac , albo okaze sie kretynem :)

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:22:44

Ja bym napisała "Hej, co tam?:D"

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:24:14

jasne zapropounj spotkanie spacer na luzie ;)

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:24:47

Tylko nie hej co tam... wymyśl coś oryginalnego:p z humorem

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:26:36

spotkanie i spacer skoro nigdy nie rozmawiali ? To za szybko niech z nim pogada i zobaczy czy wogole jest sens tracic na niego czas

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:28:19

Jasne, że się odważ. Może kup 2 bilety do kina i powiedz, że nie masz z kim iść a szkoda, żeby jeden się zmarnował ;) Czy jakiś inny fortel w takim stylu. Bo na pewno nie "hej co tam?" :D

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:28:39

umów się na spacer, mówię Ci bo popiszecie to potem bedziesz sie wstydzila na realu spotkać :( ja tak mam przynajmniej

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:28:45

PISZ !
Ja zaprosilam kolege na spacer i romans sie rozwinal

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:30:21

A tam, napisz po prostu, że wakacje się kończą, nie masz co ze sobą zrobić i postanowiłaś, że może się z nim spotkasz. Oczywiście trzeba to ładnie ująć, żeby zgrabnie wyglądało i tyle.


Powodzenia. ; )

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:31:43

Cytat
martanessa
umów się na spacer, mówię Ci bo popiszecie to potem bedziesz sie wstydzila na realu spotkać :( ja tak mam przynajmniej

też tak mam...


pomysł z biletami do kina - SUPER!

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:32:32

internetowe znajomosci na topie widze hah

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:33:03

nie masz nic do stracenia :)

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:33:36

napisz mu prosto z mostu i szczerze :) np. tak :D " za*ebiście się teraz wstydzę i głupio mi tak się pierwsza odzywać, bo pewnie pomyślisz sobie,że jakaś napalona jestem :P (co jest nieprawdą) ale może masz ochotę na spacer? tak po prostu...żeby porozmawiać, poznać się w końcu ;) " o ;D

Pierwszy krok;D Odważyć się? ;p

25 sie 2011 - 19:36:00

Możesz też przesłać mu linka z jakims wydarzeniem , które odbędzie się niebawem w waszym mieście, jakas impreza i zapytaj czy sie wybiera, jak umiejętnie to rozegrasz to pójdziecie razem:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

agresywny maz chlopak