Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 18:57:48

Witam,,moj mąż zostal zaproszony na wieczor kawalerski do przyszłego szwagra.Ja niestety zastanawiam sie czy go tam puscic bo jestem zazdrosna.Wiadomo to mąż i powinnam mu ufac i ufam ale same wiecie alkohol i panienki tego sie boje.Jak znam kolegow jego szwagra to na bank beda tam mile panie z burdelu ...a moj ma 23lata i jest przystojny az mam nerwice jak pomysle o tych laskach,,co wy byscie zrobily?

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 18:59:19

najlepiej poderwać pana młodego, wtedy nie będzie kawalerskiego ani ślubu.

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 18:59:55

zaufanie to podstawa. myslisz ze "twój" sie skusi na takie cuda?ty go znasz najlepiej

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:00:23

pogadaj z nm,ze sie martwisz

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:00:27

bym się przebrała za faceta i poszła z nim :D

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:00:38

Cytat
marzenkka1
Witam,,moj mąż zostal zaproszony na wieczor kawalerski do przyszłego szwagra.Ja niestety zastanawiam sie czy go tam puscic bo jestem zazdrosna.Wiadomo to mąż i powinnam mu ufac i ufam ale same wiecie alkohol i panienki tego sie boje.Jak znam kolegow jego szwagra to na bank beda tam mile panie z burdelu ...a moj ma 23lata i jest przystojny az mam nerwice jak pomysle o tych laskach,,co wy byscie zrobily?


To jest chore, kawalerski nie jest od dziwek;/ ja bym na miejscu panny młodej się nie zgodziła, napije sie za dużo i pomyśli że ostatni raz może się bzyknać z inną! CHORE! Mój facet sam by na takie coś nie chciał iść.. i by nie poszedł.

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:01:32

ja bym nie puściła ;)

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:02:31

No wiesz,niewiele z nas puściłoby swojego faceta bez żadnych obaw. Ja bym tam puściła,bo swojemu ufam,ale na pewno bym co chwila myślała co tam robi,bo mu ufam,ale alkoholowi i innym niekoniecznie.

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:02:59

no nieźle mu ufasz, przecież w związku zaufanie to podstawa

z resztą jeśli nie chce zdradzić to nie zdradzi, ale jeśli chce to może to zrobić i z koleżanką z pracy, przecież wszędzie go nie upilnujesz.. a jak każesz mu zostać w domu to niestety wyjdziesz na zazdrośnicę..

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:04:07

rozbrajają mnie teksty : 'nie puszcze" a co Wy swoich facetów na smyczach trzymacie???
jakim prawem macie decydować o kogoś życiu, no chyba że jesteście z 2 latkami, którym jeszcze brakuje cycucha mamusi!
jakby miał zdradzić to i tak by to zrobił i tak, żali mi Waszych facetów na prawde

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:04:52

jest wierny ale nigdy nie ma sie 100%niby moj gada ze tam babek nie bedzie ale ja czuje ze beda bo slyszalam jak kupel dzwonil do szagra i gadal ze maja byc blondynki
czasem faceta trzeba stopowac ...niestety przeszkadza mi to jak jakas naga laska bedzie tanczyc obok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-25 19:07 przez marzenkka1.

zweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:05:01

nie pościłabym chociaż swojemu ufam, ale alkohol i koledzy robią swoje !

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:05:55

Mój też w sobotę idzie na kawalerskie do kolegi... mimo że ja się sprzeciwiałam temu wyjsciu.Decyzję podjął :( trudno były kłutnie była rozmowa a i tak się uparł żeby iść czuję co sie bedzie tam działo skoro tak w zaparte chce iśc .

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:06:16

Cytat
rzodkiefffka
rozbrajają mnie teksty : 'nie puszcze" a co Wy swoich facetów na smyczach trzymacie???
jakim prawem macie decydować o kogoś życiu, no chyba że jesteście z 2 latkami, którym jeszcze brakuje cycucha mamusi!
jakby miał zdradzić to i tak by to zrobił i tak, żali mi Waszych facetów na prawde


Nie zgodzę się!
Różnie się czasem dzieje pod wpływem różnych czynników, dziwne sytuacje lepiej omijać z daleka, po prostu do nich nie doprowadzać.
Cytat
Sandi_1989
nie pościłabym chociaż swojemu ufam, ale alkohol i koledzy robią swoje !

otóż to.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-25 19:06 przez 6MoNi9.

wieczor kawalerski co zrobic?

25 sie 2011 - 19:07:17

jak go nie puścisz to sam zerwie smycz czy łańcuch i poleci;D do zdrady nie potrzebny jest wieczór kawalerski...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sam.