Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 19:35:04

Cytat
gabi741
MarrtaKobiety zazdrosne nie sa zakompleksione tylko poprostu im zalezy na facecie a to jest roznica choc i tak tego polow anie zrozumie i bedzie krytykowala


i jesli myslalas ze urazisz kogos a przynajmniej mnie jakims tekstem : "zakompleksiona sierotka" to twój cel dnia sie nie powiódł hahahahahahahahahahahaha

Nie miałam na celu nikogo urazić, ale jeśli zwróciłaś na to uwagę w ten sposób to pewnie Cię to ukłuło. Ciekawe czemu...

Nie musisz być zazdrosna żeby pokazać że Ci zależy. Są na to naprawdę miliony lepszych sposobów...

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 19:39:34

nie miałabym nic przeciwko :) mój był w tamtym roku na kawalerskim a ja w tym samym czasie na panieńskim i nie było problemu ani nawet zastanawiania się, czy mu wolno czy nie :) facet to wolny człowiek i jeśli ma zdradzić to zdradzi czy się naogląda w tym tygodniu na fajne laski w klubie gogo, czy spotka za rok inną fajną dziewczynę :) poza tym nie rozumiem właśnie, co złego jest w patrzeniu :) a niech patrzy, w sypialni wcale nie ma gorszego, nie mam sie o co wściekać :) cycki jak cycki.

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 19:57:35

marrta nie ukuło , nie .. poprostu troche nie fajnie pozdrowilas i okreslilas osoby które sa zazdrosne ale to juz Twoja sprawa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-11 20:02 przez gabi741.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 20:44:05

Cytat
gabi741
marrta nie ukuło , nie .. poprostu troche nie fajnie pozdrowilas i okreslilas osoby które sa zazdrosne ale to juz Twoja sprawa.

Tak, bo uważam że robią to na swoją własną prośbę i są przez to nieszczęśliwe. A potem mówią że to przez faceta... Nie, przez własną słabość. Poza tym to określenie nie miało być złośliwe. Sama byłam zazdrośnicą i zakompleksioną sierotką, ale pracuję nad tym i teraz już wiem, że można z tym coś zrobić.

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 20:53:18

marrta ja tez pracuje nad swoją zazdrością ale czasami nie moge sie powstrzymac ;)

Oby mi sie tez udalo to chociaz w małym stopniu przezwyciężyc

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 20:53:46

Jedno jest niezaprzeczalnym faktem - to my kobiety same się zadręczamy zazdroscia, same się nakręcamy i jak już ktoś wyżej napisał: to jest nasz problem a nie faceta. Dziewczyny szkoda czasu i urody na zazdrość. Co ma być to i tak będzie:)

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 20:59:33

Mnie wkurza we mnie to, że boje sie ze on mnie zdradzi czy spodoba mu sie inna i to jest we mnie chore ( w nim tez bo ma to samo w stosunku do mnie ) wiele razy mowilam do siebie ze lepiej bedzie jak se odpuszcze ale ani ja ani on nie potrafi . Trudno musze nad tym pracować , moze mi sie uda , ale watpie zeby mu sie udalo 9 bo on jest bardziej ode mnie zazdrosny)

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 21:02:50

Cytat
MalaZlosnica
Cytat
kaha0889
moze i nie zdradzi ale fajnie by Ci bylo z mysla ze Twoj facet jest podniecony na widok innej.Dla mnie jest to niedo zaakceptowania.

Mozliwe ze szpanowal ale ja sie czulam jak przedmiot czy cos.;/

jestem z facetem 6 lat i wiem ze trzymanie na smyczy i strojenie fochow na wszystko tylko jeszcze bardziej faceta zacheca do takich rzeczy.
a moze wieczor kawalerki z narzeczona co :/?
trzymajaca sie za raczke :D?


Hahaha przybijam piątke :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 21:05:14

Cytat
gabi741
Mnie wkurza we mnie to, że boje sie ze on mnie zdradzi czy spodoba mu sie inna i to jest we mnie chore ( w nim tez bo ma to samo w stosunku do mnie ) wiele razy mowilam do siebie ze lepiej bedzie jak se odpuszcze ale ani ja ani on nie potrafi . Trudno musze nad tym pracować , moze mi sie uda , ale watpie zeby mu sie udalo 9 bo on jest bardziej ode mnie zazdrosny)

Ja byłam meeeega zazdrosna przez długi czas... Przeszło mi po... 9 latach ;] może nie w 100% ale naprawdę dużo ze mną lepiej :)
Cytat
Vell
Cytat
MalaZlosnica
Cytat
kaha0889
moze i nie zdradzi ale fajnie by Ci bylo z mysla ze Twoj facet jest podniecony na widok innej.Dla mnie jest to niedo zaakceptowania.

Mozliwe ze szpanowal ale ja sie czulam jak przedmiot czy cos.;/

jestem z facetem 6 lat i wiem ze trzymanie na smyczy i strojenie fochow na wszystko tylko jeszcze bardziej faceta zacheca do takich rzeczy.
a moze wieczor kawalerki z narzeczona co :/?
trzymajaca sie za raczke :D?


Hahaha przybijam piątke :D

Hahaha, dobre to było ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-11 21:05 przez marrta.

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 21:32:53

Ja swojego męża nigdy nie pytałam o szczegóły jego wieczoru kawalerskiego, ani on o mój panieński.
Tak szczerze- głęboko w sercu bałam się żeby nie zrobił głupstwa, ale wydaje mi się,że on czuł podobnie :))

wieczór kawalerski

14 maj 2012 - 14:33:02

Nawet faceci mądrzeją ;-)
Większą atrakcją na kawalerskim są wspólne quady całą ekipą niż oglądanie striptizerki, która zapewne żyje z ....

wieczór kawalerski

24 paź 2012 - 12:20:28

Pozwoliłam swojemu mężowi pójść do klubu ze striptizem - w końcu tylko raz w życiu ma się wieczór kawalerski;). Chyba to był Klub Taboo w Krakowie, na Szewskiej w każdym razie.Z relacji wynikało, że było spokojnie, kulturalnie, chłopaki po prostu popatrzyli na taniec pięknych kobiet.
Widziałam później zdjęcia z tego wieczoru - bardzo w dobrym smaku (przynajmniej sądząc z fotek).

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór kawalerski

29 kwi 2013 - 16:25:27

też miałam taki problem z moim narzeczonym. dowiedziałam się, że koledzy chcą go zabrać do jednego z klubów nocnych a mianowicie sogo, a wiecie jak wyglądają takie kluby- tańczące dziewczyny , striptiz. postawiłam sprawę jasno, że nie życze sobie takiegi kawalerskiego. z tego co wiem ma sie skończyć na pintaballu i wypadzie do normalnego klubu.

wieczór kawalerski

01 maj 2013 - 11:38:16

wieczór kawalerski.... chociaż ja tam uważam, że tylko desperaci chodzą do takich clubów, kobiety są brzydkie:P
naprawde brzydkie, takie tapeciary w złym guscie... :) wiem bo widziałam haha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-01 11:39 przez truskawka92.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

wieczór kawalerski

31 maj 2019 - 13:56:53

Słuchajcie, co by nie było to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na taką imprezę jest po prostu wieczór kawalerski w klubie nocnym. Cyba nic lepszego sie nie wymyśli, szczególnie jeśli w Warszawie są tak dobre kluby, do których mozna by się wybrać właśnie na taką imprezę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

samoocena