Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

32 minut temu

elektryka sklep

38 minut temu

wakacje last minute

53 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 19:35:04

Cytat
gabi741
MarrtaKobiety zazdrosne nie sa zakompleksione tylko poprostu im zalezy na facecie a to jest roznica choc i tak tego polow anie zrozumie i bedzie krytykowala


i jesli myslalas ze urazisz kogos a przynajmniej mnie jakims tekstem : "zakompleksiona sierotka" to twój cel dnia sie nie powiódł hahahahahahahahahahahaha

Nie miałam na celu nikogo urazić, ale jeśli zwróciłaś na to uwagę w ten sposób to pewnie Cię to ukłuło. Ciekawe czemu...

Nie musisz być zazdrosna żeby pokazać że Ci zależy. Są na to naprawdę miliony lepszych sposobów...

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 19:39:34

nie miałabym nic przeciwko :) mój był w tamtym roku na kawalerskim a ja w tym samym czasie na panieńskim i nie było problemu ani nawet zastanawiania się, czy mu wolno czy nie :) facet to wolny człowiek i jeśli ma zdradzić to zdradzi czy się naogląda w tym tygodniu na fajne laski w klubie gogo, czy spotka za rok inną fajną dziewczynę :) poza tym nie rozumiem właśnie, co złego jest w patrzeniu :) a niech patrzy, w sypialni wcale nie ma gorszego, nie mam sie o co wściekać :) cycki jak cycki.

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 19:57:35

marrta nie ukuło , nie .. poprostu troche nie fajnie pozdrowilas i okreslilas osoby które sa zazdrosne ale to juz Twoja sprawa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-11 20:02 przez gabi741.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 20:44:05

Cytat
gabi741
marrta nie ukuło , nie .. poprostu troche nie fajnie pozdrowilas i okreslilas osoby które sa zazdrosne ale to juz Twoja sprawa.

Tak, bo uważam że robią to na swoją własną prośbę i są przez to nieszczęśliwe. A potem mówią że to przez faceta... Nie, przez własną słabość. Poza tym to określenie nie miało być złośliwe. Sama byłam zazdrośnicą i zakompleksioną sierotką, ale pracuję nad tym i teraz już wiem, że można z tym coś zrobić.

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 20:53:18

marrta ja tez pracuje nad swoją zazdrością ale czasami nie moge sie powstrzymac ;)

Oby mi sie tez udalo to chociaz w małym stopniu przezwyciężyc

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 20:53:46

Jedno jest niezaprzeczalnym faktem - to my kobiety same się zadręczamy zazdroscia, same się nakręcamy i jak już ktoś wyżej napisał: to jest nasz problem a nie faceta. Dziewczyny szkoda czasu i urody na zazdrość. Co ma być to i tak będzie:)

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 20:59:33

Mnie wkurza we mnie to, że boje sie ze on mnie zdradzi czy spodoba mu sie inna i to jest we mnie chore ( w nim tez bo ma to samo w stosunku do mnie ) wiele razy mowilam do siebie ze lepiej bedzie jak se odpuszcze ale ani ja ani on nie potrafi . Trudno musze nad tym pracować , moze mi sie uda , ale watpie zeby mu sie udalo 9 bo on jest bardziej ode mnie zazdrosny)

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 21:02:50

Cytat
MalaZlosnica
Cytat
kaha0889
moze i nie zdradzi ale fajnie by Ci bylo z mysla ze Twoj facet jest podniecony na widok innej.Dla mnie jest to niedo zaakceptowania.

Mozliwe ze szpanowal ale ja sie czulam jak przedmiot czy cos.;/

jestem z facetem 6 lat i wiem ze trzymanie na smyczy i strojenie fochow na wszystko tylko jeszcze bardziej faceta zacheca do takich rzeczy.
a moze wieczor kawalerki z narzeczona co :/?
trzymajaca sie za raczke :D?


Hahaha przybijam piątke :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 21:05:14

Cytat
gabi741
Mnie wkurza we mnie to, że boje sie ze on mnie zdradzi czy spodoba mu sie inna i to jest we mnie chore ( w nim tez bo ma to samo w stosunku do mnie ) wiele razy mowilam do siebie ze lepiej bedzie jak se odpuszcze ale ani ja ani on nie potrafi . Trudno musze nad tym pracować , moze mi sie uda , ale watpie zeby mu sie udalo 9 bo on jest bardziej ode mnie zazdrosny)

Ja byłam meeeega zazdrosna przez długi czas... Przeszło mi po... 9 latach ;] może nie w 100% ale naprawdę dużo ze mną lepiej :)
Cytat
Vell
Cytat
MalaZlosnica
Cytat
kaha0889
moze i nie zdradzi ale fajnie by Ci bylo z mysla ze Twoj facet jest podniecony na widok innej.Dla mnie jest to niedo zaakceptowania.

Mozliwe ze szpanowal ale ja sie czulam jak przedmiot czy cos.;/

jestem z facetem 6 lat i wiem ze trzymanie na smyczy i strojenie fochow na wszystko tylko jeszcze bardziej faceta zacheca do takich rzeczy.
a moze wieczor kawalerki z narzeczona co :/?
trzymajaca sie za raczke :D?


Hahaha przybijam piątke :D

Hahaha, dobre to było ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-11 21:05 przez marrta.

wieczór kawalerski

11 maj 2012 - 21:32:53

Ja swojego męża nigdy nie pytałam o szczegóły jego wieczoru kawalerskiego, ani on o mój panieński.
Tak szczerze- głęboko w sercu bałam się żeby nie zrobił głupstwa, ale wydaje mi się,że on czuł podobnie :))

wieczór kawalerski

14 maj 2012 - 14:33:02

Nawet faceci mądrzeją ;-)
Większą atrakcją na kawalerskim są wspólne quady całą ekipą niż oglądanie striptizerki, która zapewne żyje z ....

wieczór kawalerski

24 paź 2012 - 12:20:28

Pozwoliłam swojemu mężowi pójść do klubu ze striptizem - w końcu tylko raz w życiu ma się wieczór kawalerski;). Chyba to był Klub Taboo w Krakowie, na Szewskiej w każdym razie.Z relacji wynikało, że było spokojnie, kulturalnie, chłopaki po prostu popatrzyli na taniec pięknych kobiet.
Widziałam później zdjęcia z tego wieczoru - bardzo w dobrym smaku (przynajmniej sądząc z fotek).

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór kawalerski

29 kwi 2013 - 16:25:27

też miałam taki problem z moim narzeczonym. dowiedziałam się, że koledzy chcą go zabrać do jednego z klubów nocnych a mianowicie sogo, a wiecie jak wyglądają takie kluby- tańczące dziewczyny , striptiz. postawiłam sprawę jasno, że nie życze sobie takiegi kawalerskiego. z tego co wiem ma sie skończyć na pintaballu i wypadzie do normalnego klubu.

wieczór kawalerski

01 maj 2013 - 11:38:16

wieczór kawalerski.... chociaż ja tam uważam, że tylko desperaci chodzą do takich clubów, kobiety są brzydkie:P
naprawde brzydkie, takie tapeciary w złym guscie... :) wiem bo widziałam haha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-01 11:39 przez truskawka92.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

wieczór kawalerski

31 maj 2019 - 13:56:53

Słuchajcie, co by nie było to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na taką imprezę jest po prostu wieczór kawalerski w klubie nocnym. Cyba nic lepszego sie nie wymyśli, szczególnie jeśli w Warszawie są tak dobre kluby, do których mozna by się wybrać właśnie na taką imprezę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

samoocena