Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:40:46

co sadzicie o takiej sytuacji?
siedzimy ze znajomymi w pubie i pytam sie przy wszystkich mojego co wymyslili na wieczor kawalerski kolegi.On na to ze nic i ze pewnie skoncza w klubie go-go i w smiech.Ja zrobilam taka mine i kolezanka mowi"przeciez w patrzeniu nie ma nic złego" a moj tylko potakuje ze sie z tym zgadza.ja sie pytam ich(bo wszyscy oprocz mnie byli tego znania)zeby postawili sie na miejscu narzeczonej o Moj ze"to by sie nie dowiedziala";(smiech).Jak sie wkurzylam to szok.Poczułam sie nie powiem jak...skoro ma takie poglady to ciekawe co zrobi w swoj wieczor kawalerski. zrobilo mi sie baaardzo przykro,szczegolnie ze jak jestesmy sami to mi mowi ze nigdy by nie poszedl do takiego klubu.
Normalnie osmieszyl mnie.Nie zycze sobie zeby patrzyl na gole laski,koledzy wszyscy sie nawzajem tylko podpuszczaja i sobie jeszcze beda "macac"
Dzis do niego zadzwonilam i powiedzialm co onim sadze.Straszna klotnia jak narazie.
jak myslicie,przesadzam?

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:44:17

Moim zdaniem przesadzasz. Widzisz coś złego na wieczorze panieńskim, żeby wyleciał półnagi facet z tortu ? Większość miałaby ubaw, hehe. To jest to samo moim zdaniem. Te tancerki się nie puszczają TYLKO tańczą, to wszystko.

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:45:11

hym... mój mąż nie robił kawalerskiego - nie miał potrzeby upijania się czy też oglądania gołych lasek za kasę

osobiście nie chciała bym aby szedł do takiego miejsca, na szczęście on sam też takich potrzeb nie wykazuje a co do ośmieszania Cię przy innych - ewidentnie starał się szpanować i pokazać jaki jest "dowciapny" - przykre dla drugiej strony :/

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:48:32

mysle ze przesadzasz :) jak kcoha to nie zdradzi z tego zalozenia wychodze :)

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:52:13

zareagowałabym podobnie i nigdy nie zgodziłabym się na jego wyjście w taaakie miejsce ;-) ale to tylko moje zdanie, w którym popieram Cię w 100 %

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:52:51

Nie przesadzasz. Ja swojego absolutnie nie puściłabym w takie miejsce. Wgl co to za moda, że większośc wieczorów kawalerskich kończy się w klubach go-go?
Jeżeli facet ma swoją kobietę, to takie rzeczy go raczej interesować nie powinny. Laski świecące i trzesące tyłkiem i cyckami.. Wiadomo przy kolegach, każdy facet zgrywa kozaka, więc napewno komentują laski, macną se.. A że ostatnią koc kawaler to może jeszcze jakiś taniec ekstra.. Dla mnie to przesada. A niech se idą do pubu, popiją sobie i wgl ale nie w takie miejsca..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-21 12:53 przez pola9044.

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:53:56

moze i nie zdradzi ale fajnie by Ci bylo z mysla ze Twoj facet jest podniecony na widok innej.Dla mnie jest to niedo zaakceptowania.

Mozliwe ze szpanowal ale ja sie czulam jak przedmiot czy cos.;/

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:57:17

Przesadzasz. Mój facet też był ostatnio na kawalerskim. Z tego co wiem świetnie się bawił. Kawalerskie to kawalerskie. Ja sama na panieńskim popatrzyłabym na striptizera ;) Nie przeginaj. Trzeba troche spuścic ze smyczy ;)

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:57:51

wiesz nie wiem czy przesadzasz czy nie bo w sumie sama nie wiem jakbym zareagowala, ale wlasciwie to prawie nagie laski ktore sie ocieraja o facetow mozna spotkac w normalnej dyskotece a klub go go rozni sie jedynie tym ze maja tam wybieg i rurke

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 12:57:52

Dokładnie ja bym nie puściła i koniec nawet nie było by dyskusji:P
Niektóre laski poprostu dały sie facetą owinąć wokół palca i pozwalają im na wszystko, może do burdelu też pozwalacie im chodzić, żeby się rozerwali? ;|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-21 12:59 przez pola9044.

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:00:31

oczywiscie potem powiedzial ze to bylo na zarty.Moim zdaniem sie troche popisuje ale sorry...jak tak mozna gadac jak ja siedze obok!!!!! Przy mnie oczywiscie mowi na odwrot wiec nie wiem czy mu wierzyc czy nie!

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:03:00

Myślę, że nie przesadzasz. W końcu jesteś, a przynajmniej powinnaś być dla niego osobą, która zastępuje mu te wszystkie "atrakcje". Możliwe, że mówił to też w postaci żartów. Niestety ogrom facetów ma tak, ze przy swojej kobiecie są zupełnie inni, czuli, romantyczni. A jak już sa w towarzystwie zmieniają się w osobę pozbawioną wszelkich uczuć i robiącą wszystko by się popisać, często kosztem drugiej połówki...

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:03:33

Cytat
kaha0889
moze i nie zdradzi ale fajnie by Ci bylo z mysla ze Twoj facet jest podniecony na widok innej.Dla mnie jest to niedo zaakceptowania.

Mozliwe ze szpanowal ale ja sie czulam jak przedmiot czy cos.;/

jestem z facetem 6 lat i wiem ze trzymanie na smyczy i strojenie fochow na wszystko tylko jeszcze bardziej faceta zacheca do takich rzeczy.
a moze wieczor kawalerki z narzeczona co :/?
trzymajaca sie za raczke :D?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-21 13:04 przez MalaZlosnica.

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:04:10

Ja tez nie byłabym szczęśliwa, gdyby mój Facet gadał takie rzeczy. Na szczęście ja Mu wystarczam i nie ma potrzeby płacenia za oglądanie gołych dup:)

zweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:04:18

ja bym się nie zgodziła. Nie ma takiej możliwości

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie poznalas swoja milosc??