Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 22:33:24

Dziewczyny zakochalam sie pierwszego wejrzenia heheh :D
Potrzebuje pomocy w jaki sposob go poznac, jak zagadać.
Opisze wam dokladnie sytuacje zebyście mogly mi dać pomysły jakieś.
A więc : pewna stara kobita wprowadzila sie do drugiej czesci naszego domu.
No i mieszka tam z synami. przyjechal do niej koles z matka z niemiec.
Jego ojcem jest Arab i moze dlatego jest taki przystojny XD no ale to nie ważne.
Pewnie przyjechal na ok. 1 tydzien - 2 tygodnie jak zawsze.
Chce go jakoś poznac ale nie bardzo wiem jak. Nie wychodze czesto na dwór,
mieszkam na wiosce i nie ma tu co robic. Jak go juz widze jest w wójkiem najczesciej.
koles wydaje się dość miły.
Przeciez nie zagadam do niego jak idzie z wójkiem - co niby powiem? Jak jest sam
to w sumie mogę cos powiedziec ale jak go widze to mnie blokuje i zanim sie
ogarne jest juz 100m za mną.
Co mam powiedziec do niego? W jaki sposób zagadać? Pomozcie bo nie przezyje
jak bede czekac do nastepnego lata.

Dodam ze ja mam 18 lat i on podobno też.
Pomozcie ;* liczę na was

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 22:44:17

"Cześć, mieszkasz tutaj obok, prawda? Przyjechałeś na wakacje?" Czy jakaś inna pierdoła, która może zapoczątkować rozmowę. "Jak Ci się tutaj podoba, na ile zostajesz, skąd jesteś" mnóstwo pomysłów przychodzi mi do głowy. Potem powinno potoczyć się samo :)

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 22:54:02

dodam ze jestem naprawdę nieśmiała...zawsze mi ciężko było zagadać przez to traciłam jakiekolwiek szanse :(
Zawsze mnie blokuje coś jak już mam zagadać..:(

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 22:56:12

A co masz do stracenia? Jak się niemiło zachowa, to będziesz wiedziała, że nie warto dla niego się starać i nie będziesz miała pretensji, że nie spróbowałaś - no i niedługo wyjedzie, to i głupio Ci przed nim nie będzie.
Lepiej spróbowac i żałować, niż żałować, że sie nie spróbowało :)

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 1/5

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 22:56:30

może na początek rzuć uśmiech w jego stronę ;) Wybadasz go :) Proszę o pomoc: http://forum.szafa.pl/10/4152124/4152124/muzyczna-zagadka-.html#msg-4152124

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 22:58:52

Jak jest teraz Twoim sąsiadem to może podjedź po coś, np że Ci czegoś brakło a coś gotujesz i poproś o pomoc ;)

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 22:59:47

pokaż klatę mały:P

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 23:00:19

Skoro jesteś nieśmiała to wyjdż na podwórko,zacznij zamiatać,przycinać krzaczki,może sam do ciebie podejdzie

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 23:00:40

Cytat
woohoo
Jak jest teraz Twoim sąsiadem to może podjedź po coś, np że Ci czegoś brakło a coś gotujesz i poproś o pomoc ;)

a w podziękowaniu zanieś kawałek ciasta :D

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 23:01:03

o nie to nie wypali..pewnie babka jego wyjdzie...: / poza tym nigdy tam nie chodzilam to tak glupio ; P

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 23:01:20

dokładnie najpierw uśmiech ;) następnego dnia czy kilka godzin później zagadaj na przykład tak jak pierwsza koleżanka Ci powiedziała. wystarczy, żebyś raz się przełamała, później Twoja nieśmiałość zniknie ; )

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 23:02:49

nie ma sie czego wstydzic, proponuje zagadac jak napisala kolezanka wyzej skasna.

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 23:05:27

Cytat
Olivederia
o nie to nie wypali..pewnie babka jego wyjdzie...: / poza tym nigdy tam nie chodzilam to tak glupio ; P

No to obczajaj przez okno jak będzie na podwórku to wyleć odrazu żebyś na niego wpadła ;)

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 23:09:42

nie wstydz sie jak ja jezdzilam do dziadkow to kiedy pod blok przyszlo ze 4 chlopakow i od rau z grubej rurymi mi wypalili ze przyszli mnie zobaczyc bo podobno jakas fajan dziewczyna przyjechala:D ale to juz bylo kope lat temu ale wakacyjna milosc sie wtedy zaczela :) no i szybko sie skonczyla hehe

Jak mam zagadać ?

07 sie 2011 - 23:27:29

kurcze ;/ cos u nich sie dzieje bo caly czas sie kreca po domu slysze zamykania drzwi etc.
Poza tym wyprowadzili samochod ktorym przyjechali :/
mam nadzieje ze nigdzie nie jada :(
przeciez na 2 dni by do polski nie przyjechali :< zawsze ok. 2 tyg byli

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zle juz ze mna potrzebuje specjalisty?moze Ty pomozesz?