Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:57:12

Cytat
kaniula
zrobić kanapki, dla brata nie jest ani trochę poniżające - zwykły miły gest. mogłaś mu dać do zrozumienia, że powinien wziąć się do roboty, ale 'zerwę z tobą, jak nie będziesz miał samochodu'? dziewczyno ogarnij się! on jest twoim facetem czy szoferem?


no nie wiem czy to miły gest wstawac o 4rano robic kanapki

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 20:58:50

ja bym gadała z nim ale na spokojne....

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:01:28

eeee to pewnie jakiś pantoflarz skoro nawet brat nim pomata. Ale to dobra wiadomość dla ciebie, nie będziesz mieć trudności zeby go sobie ustawic, tylku mu nie pisz ze go rzucasz bo nie bedzie mial auta. Tylko ze jest leń, obibok, wal prawde w oczy, ze go nawet brat nie szanuje każąc mu robic sobie kanapki, to jak ty go masz sznaować, zgnebij go, moze on ma tak jak alkoholicy musi osiagnac dno by sie odbic. Znow jak bedzie robil kaNAPKI O 4 NAD RANEM bedzie mial silna motywacje by powstac

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:08:28

Treść posta usunięta automatycznie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 21:17 przez Agatt91.

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:10:47

Cytat
Agatt91
JESTES MATERIALISTKA! W DODATKU WYGODNĄ JAK..... !
Kolejna która nie czyta. Dziewczyny to trwa tylko chwile.Czemu jest materialistką ? Bo tak powiedziała w nerwach ? A po porstu chciała by chłopak był szybko blisko niej i nie musiał sie poniżać i prosić ?

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:12:04

tracę wiarę w ludzi... nie wiedziałam, że samochód w związku ma aż tak duże znaczenie

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:13:54

Cytat
-potui
Cytat
skasna
Zerwiesz z nim, jak sprzeda auto? hahaha dobre :D sory, ale nie mam innego komentarza ;p
Dlaczego nie czytacie do końca ? To nie boli - gwarantuje :D
Nie boli? Rety, nie wiedziałam...

A tak poważnie, przeczytałam do końca. I co się dowiedziałam? Że nie zerwie z nim tak naprawdę, tylko tak mu powiedziała, w nerwach. No pozazdrościć wyobraźni, naprawdę. Ciekawe czy ona byłaby zadowolona, gdyby facet jej takie coś w nerwach powiedział. Pewnie już dawno by wątek na szafie powstał "jak on mógł mi takie coś powiedzieć" i wszystkie radziłyby go zostawić.
Groził facetowi, że się go zostawi i tego nie robić - to najgorsze, co można zrobić. Widzi, że jesteś słaba i mimo wszystko go nie zostawisz. Brawo. Zamiast normalnie porozmawiać, to uciekasz się do jakichś idiotycznych gróźb.

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:14:35

Treść posta usunięta automatycznie.

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:15:59

No a co to za problem przyjechać autobusem ? Jakoś też mam chłopaka, też nikt z nas nie ma samochodu, czasami mój chłopak weźmie od taty, ale tylko na weekendy i to też naprawdę rzadko. I w sumie bardzo sie z tego ciesze, bo przynajmniej jeszcze nie jestesmy na tyle leniwi, zeby wsiąść w autobus i się spotkać !! A jak straci pracę, to dopiero wtedy będzie doceniał to co miał :/ bo teraz ciężko o dobrą pracę, a skoro ją ma, to niech ją sobie szanuje, a jak straci, to będzie żałował ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 21:17 przez moniniuni.

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:16:56

Cytat
skasna
Cytat
-potui
Cytat
skasna
Zerwiesz z nim, jak sprzeda auto? hahaha dobre :D sory, ale nie mam innego komentarza ;p
Dlaczego nie czytacie do końca ? To nie boli - gwarantuje :D
Nie boli? Rety, nie wiedziałam...

A tak poważnie, przeczytałam do końca. I co się dowiedziałam? Że nie zerwie z nim tak naprawdę, tylko tak mu powiedziała, w nerwach. No pozazdrościć wyobraźni, naprawdę. Ciekawe czy ona byłaby zadowolona, gdyby facet jej takie coś w nerwach powiedział. Pewnie już dawno by wątek na szafie powstał "jak on mógł mi takie coś powiedzieć" i wszystkie radziłyby go zostawić.
Groził facetowi, że się go zostawi i tego nie robić - to najgorsze, co można zrobić. Widzi, że jesteś słaba i mimo wszystko go nie zostawisz. Brawo. Zamiast normalnie porozmawiać, to uciekasz się do jakichś idiotycznych gróźb.
Nie wiedziałaś :D Ciekawe czemu :D Hmm Doszłaś też do kolejnych wniosków ,innych niż pierwotne - jednak jest inny komentarz :)

Każdemu zdarza się w nerwach coś powiedzieć, Tobie się nigdy nie zdarzyło prawda ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 21:20 przez -potui.

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:16:58

A mi się wydaje, że jej nie tyle chodzi o sam samochód tylko jego stosunek do pracy jest przerażający - olewka pracy może świadczyć o tym, jaki będzie w przyszłości. Bo może też olewać rodzinę, wiadomo każdy by chciał mieć faceta odpowiedzialnego i dającego sobie radę w życiu.
A co do autorki - zobacz jak on się zachowuje w innych sprawach, czy też je olewa. Pogadaj z nim na spokojnie. Powiedz, że ci na nim zależy i że wtedy byłaś zdenerwowana, bo martwisz się waszą przyszłością z kimś kto pokazuje takie lekceważenie. Że nie chciałabyś być w przeszłości z kimś na kogo nie można liczyć. I zobaczysz co ci powie.

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:17:34

do diabła a o autobusach słyszeliście??jesteś materialistką co cię obchodzi jego samochód? a z pracy prędzej czy pózniej wyleci bo to ,że "umi" coś zrobić nie znaczy ,że jest niezastąpiony, dostanie po tyłku i nauczy się szanować to co ma, nie jest ze szkła , nic mu nie będzie, nie przejmuj się bardziej niż om=n

Cytat
lola17xD
Cytat
kaniula
zrobić kanapki, dla brata nie jest ani trochę poniżające - zwykły miły gest. mogłaś mu dać do zrozumienia, że powinien wziąć się do roboty, ale 'zerwę z tobą, jak nie będziesz miał samochodu'? dziewczyno ogarnij się! on jest twoim facetem czy szoferem?


no nie wiem czy to miły gest wstawac o 4rano robic kanapki
co cię te kanapki tak bolą :) jakby na prawdę było to dla niego takie poniżające to zadbał by o to ,żeby mieć ten samochód



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 21:19 przez GaBrYsiAa1996.

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:19:05

Cytat
Agatt91
ps. czytam do konca, w głowie mi sie nie mieści jak można nawet z emocji tak powiedzieć/napisać. oO
Skoro nie wiesz jak można, to dlaczego TY wycofałaś się z własnych słow ?

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:19:19

może jak sprzeda auto to zatęskni za tą wygodą i spotkaniami z Tobą i zmądrzeje

jak z nim rozmawiac ??

07 sie 2011 - 21:21:11

zaproś go gdzieś na jakieś ciacho, usiądźcie, powiedz mu jak jest - że nie czujesz się przy nim bezpiecznie, bo jest nieodpowiedzialny. Że nie chodzi ci o auto, tylko o to, że on marnuje szanse i się nie rozwija. Że jego lenistwo cię rozbija i powoli zaczynasz tracić szacunek. Spokojnie, bez podnoszenia głosu, bez przerywania - po prostu żeby cię wysłuchał.

A czy się zmieni - czas pokaże. Ale nie unoś się więcej, bo to ci nie pomoże.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak mam zagadać ?