Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

24 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 16:54:46

Pytanie za 100pkt.
Jak walczyć o faceta?
Jestem z nim już długo ale nadal popełniam masę błędów, bardzo często jest mu przeze mnie przykro. I ciągle mi mówi że o niego nie walczę...
Wiem jak się o mnie, o kobietę walczy. Ale jak to robić z facetem?

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 16:56:18

O faceta się nie walczy - to tak, jakby pułapka miała gonic mysz... A swoją drogą, co się dziś z tymi facetami porobiło???

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 16:56:47

skoro jestes z nim to jak masz o niego 'walczyc'? to brzmi tak jak by mial inna i ty bys musiala o niego walczyc a przeciez jestescie razem wiec chyba powinniscie byc pewni siebie, a nie musieli walczyc o siebie nawzajem..

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 16:56:57

skoro jesteście razem to powiedz mi jedno .. po co masz o niego walczyć??
Raczej zabiegać i starać się o ten związek .
Myślałam ,że jakaś lala chce Ci go odebrać ale tu jednak o co innego chodzi :)

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 16:57:02

Nie wiem, bo nigdy o faceta nie walczyłam.
Przypomina mi to historię mojej koleżanki( mieli 2 małych dzieci), którą mąż porzucił dla innej. Szczególnie w dniach wypłaty zjawiały się obie; żona i kochanka, przed jego zakładem pracy( duża firma zatrudniająca ponad 1000 pracowników-prawie sami mężczyźni). Otóż obie panie nie tylko kłóciły się między sobą przed bramą, ale też szarpały, dochodziło do regularnej bijatyki. Wyobrażacie sobie rzesze facetów którzy to oglądali.
Czy twój facet oczekuje od ciebie takiej walki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 17:06 przez szasa.

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 16:58:34

Cytat
allicia
O faceta się nie walczy - to tak, jakby pułapka miała gonic mysz... A swoją drogą, co się dziś z tymi facetami porobiło???


świetnie zobrazowane :)

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 16:59:38

Cytat
cihuutka
skoro jesteście razem to powiedz mi jedno .. po co masz o niego walczyć??
Raczej zabiegać i starać się o ten związek .
Myślałam ,że jakaś lala chce Ci go odebrać ale tu jednak o co innego chodzi :)
to samo pomyślałam czytając tytuł tego wątku:)

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:00:48

jestescie razem i masz o niego walczyc? ...

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:01:20

Jeśli on sie wykłada na stole i mowi, że teraz ty masz walczyc to chyba powinnas odpuscic? Odbilo im wszystkim?! Rok temu facet ze mna zerwal i nie odpuscilam "walczyłam" teraz wyjechalam za granice do pracy na dwa miesiace bardzo tesknil i bylo mu zle bolało mnie to, ale jak sie okazało chyba tylko potrafił tak pisac bo tydzień od powrotu nie minął a zerwał i już ma nową dziewczynę... Teraz już nie walczę, choc związek trwał 5 lat, dupek co? Póki jestescie razem, musisz być sobą, nie możesz sie zmieniać tylko dla niego. Wiadomo nad wadami sie pracuje, ale robi sie to dla siebie.

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:01:35

nie być zołzą- bo są faceci którzy wcale zołz ie lubią (wbrew temu co jest napisane w słynnym poradniku:))
zacząć dbać o miłość każdego dnia, bo to nie jest coś co się dostaje raz na zawsze a o co trzeba wskrzeszać w sobie każdego dnia, miłość to pastawa wobec drugiego człowieka a nie samo uczucie,
pomyśleć nad tym, co Tobie samej w sobie nie odpowiada, bo pewnie dużo już myślałaś, co Ci nie pasuje w Twoim partnerze, a czasem zapominamy w myśleniu o tym co w nas nie pasuje i postatrać się nad tym popracować, każde ulepszenie naszej osobowości jest przydatne naszym związkom
powodzenia

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:02:10

Cytat
szasa
Nie wiem, bo nigdy o faceta nie walczyłam.
ja tak samo więc nie bardzo wiem. skoro jesteście razem długo to po co masz niby o niego walczyć? może zapytaj go wprost co wg.niego znaczy walczyć o faceta

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:02:14

chodzi mi o to że on ma dość bo uważa że się nie staram a mi to nie wychodzi ale zgadzam sie z nim na jego miejscu dawno bym zostawiła taką osobę jak ja, jak walczyć żeby wiedział że mi zależy i żeby miał jeszcze nadzieję

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:02:52

Walczyć o niego czy może o uczucie między Wami? bo to raczej różnica jest. Generalnie o faceta się nie walczy... napisz może jakie te błędy są,które tak często popełniasz albo coś więcej bo tak to my niewiele pomożemy.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:04:14

yyyy dla mnie to głupie :)
- facet powinien zabiegać o kobietę i "walczyć o nią"
- a w związku powinno być partnerstwo i oboje się powinni starać pielegnować związek

JAK walczyć o FACETA

01 sie 2011 - 17:05:15

Cytat
chce_Pogadac
chodzi mi o to że on ma dość bo uważa że się nie staram a mi to nie wychodzi ale zgadzam sie z nim na jego miejscu dawno bym zostawiła taką osobę jak ja, jak walczyć żeby wiedział że mi zależy i żeby miał jeszcze nadzieję
A on co robi,zeby w związku było dobrze?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chłopak z supermarketu.