Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 2/5

Wieczór panieński KATOWICE

25 lip 2011 - 22:47:24

Wiem, jest dużo wątków o wieczorach panieńskich, ale postanowiłam, założyć nowy dot. tylko Katowic i okolic. Jestem świadkową na weselu siostry. Czas najwyższy pomyśleć o wieczorze, bo wesele za miesiąc, a sama na żadnym nie byłam. Tu pojawiają się moje wątpliwości, naczytałam się dużo o zabawach itp. , ale może tutaj napiszecie mi konkretnie w oparciu o własne doświadczenia.

1. Miejsce- jakie kluby w okolicy polecacie na taką imprezę, koniecznie z lożą/vip roomem? Rozważam Czekoladę, Poziom 3, Sofę, Pomarańczę, Genesis? (podajcie koszta ile was to wyniosło)
2. Koszta- kto je pokrywa? pani młoda, świadkowa, czy może wszystkie babki uczestniczące zrzucają się ( jeśli tak to po ile to zazwyczaj jest)?
3. Strpitizer- siostra chce koniecznie, może znacie jakiegoś sprawdzonego i taniego?( wszyscy póki co są powyżej 500zł)
4. Zabawy- jakie zabawy polecacie? Pewniaki, przy których dobrze się bawiłyście.

Jeśli macie jakieś inne pomysły piszcie! Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Ps. jeśli zły dział, proszę o przeniesienie.
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 09:57 przez bublasek.

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 10:54:19

odpowiem tylko na 2. wszyscy się składają oprócz pani młodej. ;)
ciężka sprawa tylko z tym striptizerem, skoro taki drogi, a pani młoda koniecznie chce mieć..
a co do miejsca jeszcze, ja bym zaczęła w jakimś mieszkaniu, spokojnie się napić pogadać, a potem rundka po klubach, gdzie będzie najlepiej tam można zostać. :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 10:55 przez muee.

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 2/5

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 11:29:20

no właśnie z miejscem nie wiem jak lepiej-wiadomo z panią młodą ustalać nie będę bo to ma być niespodzianka. w niektórych klubach (np czekolada) są viproomy za 1000 lub 500zł ( w zależności od wielkości) i cała kwota jest do wykorzystania w barze. Jeśli chodzi o picie w domu to moje mieszkanie chyba odpada, a siostra mieszka 40km dalej więc ciężko później z tarnsportem do klubów, muszę się podowiadywać czy któraś z dziewczyn nie ma wolnego mieszkania.a wiem, że siostra wolałaby do klubu iść typowo niż w domu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 13:02 przez bublasek.

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 13:12:19

nie pomogę niestety, ale PODBIJAM ;)

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 2/5

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 13:13:12

dzięki :)

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 13:49:48

podbijam ;)

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 13:53:50

my się zrzucałyśmy po 50zł (jakieś 20os było)- miałyśmy lokal dla siebie z tym że to po znajomości ... w katowickich jest wiele klubów.. popularna teraz pomarańcza choć sama w niej jeszcze nie byłam.. a co striptizera to nie wiem bo nie ja załatwiałam.. ale ładny był:P

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 13:54:21

ja organizuję w tym roku na 6 sierpnia :) u nas odpada klub bo nie lubię takich imprez. jest ogródkowy grill i impreza w domu a potem zabawa na mieście, czyli w każdym balonie wierszyk odnośnie jednej knajpy którą musi odnaleźć i tak na nią czeka w środku jedna z uczestniczek. dziewczyn jest 7 wiec 7 restauracji/ barów w którym musi wypić np po soku czy kieliszku potem znowu powrót na działkę. na all kupiłyśmy kotyliony, szarfę balony i jakieś inne prezenty :) oraz karty do gry a reszte ściągniemy z internetu :)
panna młoda kupuje alkohol! taka jest tradycja a reszta dziewczyn cała reszte :) ja organizuje akurat to w miescie obok katowic :)

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 2/5

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 13:57:08

Cytat
slodkastokrotkaa
my się zrzucałyśmy po 50zł (jakieś 20os było)- miałyśmy lokal dla siebie z tym że to po znajomości ... w katowickich jest wiele klubów.. popularna teraz pomarańcza choć sama w niej jeszcze nie byłam.. a co striptizera to nie wiem bo nie ja załatwiałam.. ale ładny był:P


a dodatkowo kupowałyście każda prezent, czy były one ze zrzutki kupowane? w pomarańczy fajnie jest, ale ludzi pełno. tam w gre wchodzi tylko loża ( a wiadomo fajnie jak jest salka osobna bo wygodniej dla striptizera, gier itp) bo vip room kosztuje 1000zł i osobno alkohol itp, czyli całkiem sporo, skoro nie można tego wykorzystać

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 14:01:04

Zamówcie sobie po prostu samochód. Są agencje gdzie można wynająć np limuzynę i zrobić sobie rundkę po klubach. Bez przesady chyba nie wydasz tylko 500 zł na panieńskie zwłaszcza że ta wasza "panna młoda" widocznie żeruje na innych skoro chce striptizera i inne atrakcje. Jak was nie stać zostancie w domu! proste

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 14:09:45

chcą dziewczyny zaszaleć ;)

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 2/5

Wieczór panieński KATOWICE

26 lip 2011 - 14:30:09

dokładnie chcemy zaszaleć! nie uważacie, że pokój/loża w fajnym klubie z wykorzystaniem wkładu w barze, jest fajniejsze niż jeżdżenie po różnych klubach (gdzie wiadomo w weekend wstęp też kosztuje)? no i limuzyna na noc, lub chociaż 3h to też koszta, nie lepiej w tej cenie ten striptizer itp? a co sądzicie o partybusie? http://www.partybus.pl/
z resztą jeżeli będzie 10 osób to nie każdy może chcieć dać 100zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 14:49 przez bublasek.

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Wieczór panieński KATOWICE

20 paź 2011 - 16:32:45

a na ile osob ma byc ten panienski?

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

Wieczór panieński KATOWICE

20 paź 2011 - 22:16:25

Hello ja ci pomogę tylko nie w kwesti striptizera bo mój był w cenie 1000zł oczywiscie tyle nie dałam

A wiec klub koniecznie "Pomarańcza" tak są świetne imprezy i możecie tam kogoś poznać.. napewno nie bedziecie sie nudziły... nastepnie nie ty pokrywasz koszty tylko Pani młoda.. bądz fundujecie jej to wszystkie jako prezent od was.

Ja byłam świadkową.. i kupiłam na allego karty zadań na wieczór panieński ze wzgledu na to ze siedziałysmy na poczatku u niej w domu to kadry zadań do domu.... np... kto zje szybciej banana, kto ustami w marchewce wyrzezbi najlepszego penisa... masa tego była... a do klubu przeniosłam zabawe co im sie podobała... każda miała w klubie napompować prezerwatywe.. namalowac na niej podobizne swojego wymarzonego mężczyzny.. mielismy mnóstwo zdjec... taki album dostała ... na weselu wyczytywana przez mikrofon podziekowania za wieczór panienski... i na koniec tymi prezerwatywami gralysmy w klube:P

Wieczór panieński KATOWICE

06 sty 2018 - 17:41:05

Witam

Mam pewną alternatywę do striptizera. Mianowicie masażystę!

Ja byłam ostatnio druhna i również miałam sporo dylematów co, gdzie itp.
Oczywiście kwestia była również ceny.

Nie chciałam striptizera, ale chciałam mały delikatny element faceta na panieńskim i tak znajoma poleciła mi swojego znajomego który wykonuje masaże rozluźniające, pracuje w różnych miejscach.

Jak się okazało pomysł był doskonały, facet nie tylko miał doświadczenie, ale był bardzo taktowny. Od razu że mną ustalił szczegóły, ale zaznaczył że co do przyszłej pani młodej to ostatecznie ona decyduje czy się na wybraną formę godzi.

Ja wybrałam dla siebie i dla niej masaż rozluźniający, dla niej dodatkowo okolice piersi, jednak i pośladków bez bikini.
Ja i przyjaciółka byłyśmy zachwycone, aha wybraliśmy formę przed dalszym wieczorem tzn masaż był na początku, trochę później żałowałam że nie wzięłam również masażu na drugi dzień, ale nie wiedziałam jaki będzie i w olalam nie ryzykować. Co do ceny to przyjechał do nas do mieszkania masował najpierw moja przyjaciółkę później mnie łącznie 2,5 h! Ja zapłaciłam 250 zł i stwierdzam że naprawdę było warto. Później we dwie poszłyśmy poszaleć do Mandaryny. Niestety nie mam już nr do niego ale mam maila gdyby ktoras była chętna ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Zaznaczam że facet nie godzi się na żadne formy kontaktu fizycznego to nie jest tego typu masażysta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co ubrać???