Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:28:01

dhdhdhdddddddsss



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-20 16:19 przez niepytaj.

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:29:23

nie da się tego spowodować...albo jest chemia albo nie...

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:30:03

pamietaj ze do niczego nie mozesz go zmusic :)
jesli dal Ci cien nadzieji sprobuj delikatnie i powoli zblizac sie do niego i roic cos w kierunku aby bylo cos wiecej :)

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:30:40

ojojojoj ciężki temat ;/

powiem Ci tak, że byłam w takiej sytuacji i ten o którego się starałam zrozumiał, że mu na mnie zależy dopiero jak poznałam już kogoś innego i wtedy prawie rozwalił mi związek, ale na szczęscie nie udało się mu to do końća...

chociaż w głębi duszy nadal o nim myśle czasami....

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:31:02

No cóż mam Ci doradzić...............
???????????
Może jak się lepiej poznacie to coś z tego będzie?
Ale nic na siłę.

Powodzenia :)

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:31:07

Oj jak nie iskrzy od początku to juz lipa. albo są fajerwerki albo ich nie ma...

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:32:20

1joanna986 dokladnie :)

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:36:14

fdgfdgfdgffffd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-20 16:16 przez niepytaj.

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:37:50

Z facetami to jest tak, że często boją się przyznać do tego, co czują. Mój przyszły mąż kiedyś twierdził, że nie pasujemy do siebie. Zerwał ze mną. Potem przyznał się, że zrobił to, ponieważ widział, iż coś zaczyna iskrzyć i wystraszył się tego. Lubił niezależność, chciał się bawić i tak dalej. Walczyłam o niego. Choć może początkowo wyglądało to tak, jakbym "olała" sprawę. Chciałam mu pokazać, że związek ze mną nie jest równoznaczny z noszeniem obroży i byciem na bardzo krótkiej smyczy. Do dzisiaj tak jest. Każde z nas robi, co chce. Ja w granicach zdrowego rozsądku, on nie ;-) Dostaje ode mnie za to "ochrzan", ponieważ drażnią mnie pewne jego zachowania, ale to normalne. Wie, że mam taki temperament, że muszę się wykrzyczeć. Nie ubliżam mu przy tym. Tak sobie krzyczę, bo krzykacz ze mnie i już ;-) Tak, czy inaczej. Zamieszkaliśmy razem już jakiś czas temu a w sierpniu tego roku bierzemy ślub.
Sama oceń, czy chłopak się wycofuje, bo czuje, że zaczyna łączyć Was coś więcej a on boi się zaangażować - wtedy warto trochę dać na luz, żeby go nie spłoszyć, czy wycofuje się, bo oddalacie się od siebie a dalsze bycie ze sobą byłoby dla Was stratą czasu.

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:39:33

Cytat
orijanna
nie da się tego spowodować...albo jest chemia albo nie...

właśnie.

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:41:49

zawsze można powalczyc .. a noż widelec coś zaiskrzy
wypowiesz sie ?
http://forum.szafa.pl/53/3975511/moje-bikini-hn-zdjecia,6.html

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:48:52

Cytat
lawenda89
ojojojoj ciężki temat ;/

powiem Ci tak, że byłam w takiej sytuacji i ten o którego się starałam zrozumiał, że mu na mnie zależy dopiero jak poznałam już kogoś innego i wtedy prawie rozwalił mi związek, ale na szczęscie nie udało się mu to do końća...

chociaż w głębi duszy nadal o nim myśle czasami....

ja miałam identyczna sytuacje teraz on by wszystko oddal zeby ze mna byc ale ja juz jestem szczesliwa z kims innym i na nikogo innego go nie zamienie!
http://forum.szafa.pl/46/3986530/_subject_.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-20 15:50 przez julita_s1.

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:54:15

Cytat
julita_s1
Cytat
lawenda89
ojojojoj ciężki temat ;/

powiem Ci tak, że byłam w takiej sytuacji i ten o którego się starałam zrozumiał, że mu na mnie zależy dopiero jak poznałam już kogoś innego i wtedy prawie rozwalił mi związek, ale na szczęscie nie udało się mu to do końća...

chociaż w głębi duszy nadal o nim myśle czasami....

ja miałam identyczna sytuacje teraz on by wszystko oddal zeby ze mna byc ale ja juz jestem szczesliwa z kims innym i na nikogo innego go nie zamienie!
http://forum.szafa.pl/46/3986530/_subject_.html

wiedzą co stracili :)
ale tamten poznał już kogoś i dał mi spokój, więc oboje jesteśmy szczęśliwi teraz ;)

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 15:58:30

Cytat
lawenda89
Cytat
julita_s1
Cytat
lawenda89
ojojojoj ciężki temat ;/

powiem Ci tak, że byłam w takiej sytuacji i ten o którego się starałam zrozumiał, że mu na mnie zależy dopiero jak poznałam już kogoś innego i wtedy prawie rozwalił mi związek, ale na szczęscie nie udało się mu to do końća...

chociaż w głębi duszy nadal o nim myśle czasami....

ja miałam identyczna sytuacje teraz on by wszystko oddal zeby ze mna byc ale ja juz jestem szczesliwa z kims innym i na nikogo innego go nie zamienie!
http://forum.szafa.pl/46/3986530/_subject_.html

wiedzą co stracili :)
ale tamten poznał już kogoś i dał mi spokój, więc oboje jesteśmy szczęśliwi teraz ;)


ech faceci.. jak mają to nie doceniają, a jak stracą to dopiero przejrzą na oczy .

czy warto walczyć?

20 lip 2011 - 16:01:42

może dajcie sobie trochę czasu??
pomożecie??
http://forum.szafa.pl/8/3986692/_subject_.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Małżeństwo - czemu nie?