Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:13:11

No jak uważacie dziewczyny, może są różne areszty, a ja jestem zaznajomiona jedynie z tym w mieście i tam to sobie więźniowie najwyżej sami do siebie przez podwórze mogą pokrzyczeć :P ale ufam, że mówicie tak z własnego doświadczenia, to wtedy wierzę. Szkoda, że u nas tak się nie da...
loszka, myśle, że daliby radę Cię znaleźć i bez krzyczenia;) No ale bez sensu będzie gdybać, wysyłaj szybko ten list i za kilka tygodni sprawa się wyjaśni:)

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:13:36

o



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 15:36 przez loszka.

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:15:22

jedne mówią psy, inne policjanci - ważne że wiadomo o kogo chodzi, to nie jest chyba najważniejsze.

z tym listem to sie pośpiesz bo zanim on do niego dotrze to już może stantąd wyjśąć, w sumie to tego Ci życze :)

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:17:40

A ja Ci powiem tyle od siebie :) " Dziewczyno idź za głosem serca" jeśli się sparzysz to będziesz miała nauczkę każdy na błędach się uczy . A On jak dla mnie nie jest kryminalistą może jestem zbyt tolerancyjną osobą , ale uważam ,że każdemu może się noga podwinąć. Najważniejsze jest to co Ty czujesz i czego chcesz - Jeśli wierzysz w to co was połączyło nie ważne czy to dzień,tydzień czy rok ważne jest to co Ci serce podpowiada :) Jeśli myślisz każdego dnia o nim spróbuj poczekaj na wyrok zobaczysz co dostanie i jak się sprawa potoczy :)... Jeśli chce się z kimś być nikt mi nie powie ,że ktoś nie wytrzyma :) moja koleżanka czekała na swojego chłopaka 2 lata a poszedł siedzieć przez głupstwo i to wcale nie kryminalista teraz tworzą cudowną parę razem ze swoją córeczką . Jeśli jednak się zawiedziesz mówi się trudno i żyję się dalej :) lepiej żyć z myślą ,że się spróbowało niż żałować ,że się tego nie zrobiło. Może on właśnie w Tobie się zakochał i chce z Tobą być - Tak naprawde żadna z nas nie zdaję sobie sprawy co on może czuć nie móc do Ciebie dzwonić i pisać - Jednak myśli o Tobie skoro poprosił przyjaciół o przekazanie Ci wiadomości nie jesteś mu obojętna. Czytam tu wypowiedzi,że nie warto ( czemu? bo chłopak może dostać wyrok?) Każdy z nas popełnia błędy może widzimy to inaczej bo częściej facetom podwija się noga niż Kobietą - Ale to,że ktoś popełni błąd nie znaczy,że nie zasługuję na Szczęście i miłość.
Nie słuchaj osób , które nie są ani w Twojej głowie ani w jego bo nigdy nie będziesz szczęśliwa najważniejsze, abyś Ty wiedziała czego chcesz i czy chcesz spróbować i poczekać. Ty decyduj to Twój los :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-15 00:19 przez PinkBeybe.

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:17:46

o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 15:37 przez loszka.

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:18:24

Pewnie cos milego odpisze:P w końcu to prze cenzurę przechodzi to się może ładnie przed opiekunem pokazać ;)
żarcik.
cokolwiek odpisze, przynajmniej nie bedziesz czekac w niepewnosci:) tzn będziesz i tak, bo odpowiedz tak szybko nie dojdzie.

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:18:25

Trzymaj się! Oby skończyło się po Twojej myśli i szczęśliwie na przyszłość. List fajny, ale napisz cieplej, że poczekasz i pójdziecie razem "w stronę zachodzącego słońca".

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:18:45

może to nie na temat za bardzo z tym związany ale mi też wiele osób mojego odradzało, bo wolał bardziej życie z kolegami, życie towarzyskie, miał dziewczyny jak chciał, był karany itp. Na początku nie było łatwo, było wiele łez ale w końcu sprawy się odwróciły no i on o 180 stopni :)

Gdy zobaczyłam go pierwszy raz było "tak, to on" no i tak się stało. Jeżeli czujesz to "coś" to czekaj, pisz listy blondyneczka dobrze gada :)

Wierzę, że Ci się uda!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-15 00:19 przez awsdfg.

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:20:16

Pewnie zależy od aresztu, ale idzie ok tygodnia i odpowiedz tyle samo. Pewnie, że tam czytają, dostaniesz odpowiedz z ladna pieczatka "ocenzurowano" brrrr

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:20:19

kiciek1985 jak ktoś jest człowiekiem to z gwałcicielem pod celą nie siedzi...................

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:20:38

p



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 15:37 przez loszka.

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:25:14

Oj tam nie martw się na zapas:) jak wróci do byłej bedzie Ci łatwo znaleźć kilka dobrych argumentów, żebu udowodnić samej sobie, że wyszło Ci na dobre ;)

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:27:19

Jesli areszt jest w tym samym mieście to list idzie z poczty do prokuratury,tam szanowny pan prokuratorek go czyta,cenzuruje zakleja kopertke i list trafia do osadzonego trwa to ok 3-4 dni.zalezy od prokuratora....
Dla mnie przetrzymywał listy nawet po 7 dni......

Trzymaj się cieplutko!!! I wytrwałości!!!

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:27:47

o



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 15:37 przez loszka.

List do więzienia do ukochanego

15 lip 2011 - 00:33:17

blondyneczka_69 nie mam nic do recydywistów rozumiem to że w naszym kraju zamyka się częściej za błahostki typu mandat niż za poważne przestępstwa ...ale moim zdaniem dziewczynę jednak jakiś język obowiązuje tym bardziej matkę;) a jak nazywa policjanta psem cóż to pachnie patologią i głupotą;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc!!