Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

33 minut temu

sprawdzony stomatolog

37 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:33:16

Jesli mezczyzna podnosi juz reke na kobiete to naprawde jest zle! nie bije sie kochanej osoby! to jest chore! nie wiem czy sama terapia pomoglaby to tez zalezy czy mezczyzna bedzie chcial z tym walczyc, czy bedzie chcial sie leczyc... jesli nie a tak zazwyczaj jest.. to zostaje jedno wyjscie Jesli nie chcesz byc tak dalej traktowana musisz od niego odejsc jak najszybciej! bo jak bedziesz pozwalala na takie traktowanie to wybacz ale bedzie coraz gorzej! i zrob to dla dziecka jesli nie dla siebie jak napisala :
"ewaaak"

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:33:22

nie czytam do konca bo nie moge. To mąż cie bije a ty siedzisz na szafie i czekasz na rady szafowiczek ? juz dawno na policji powinnas byc.

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:33:28

stary wątek, po co go odświeżacie ?????????????

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:34:33

Cytat
nikt777
Ja go wcale nie usprawiedliwiam,ani nie mówię że go kocham,że się nie zmieni to też wiem,ale nikt mi nie pomoże,a sama sobię nie poradzę...dzieci też mu nie oddam bo on ma warunki żeby je wychowywac,a ja jestem nikim i nie mam nic...

on Ci to wmawia a Ty mu wierzysz ma nadzieje ze nie masz syna niestety on patrząc na to będzie taki sam jesli w odpowiednim czasie ktoś się za niego nie weznie wiec wychowasz kolejnego tyrana a córce dajesz przykład jak być podwładnym mężczyźnie masakra... ogarnji się kobieto!!!!

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:34:56

Cytat
dziefczynka
stary wątek, po co go odświeżacie ?????????????

zobacz na stronie 40 albo 41.


nikt- ale są schroniska dla bitych kobiet z dziećmi!

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:36:01

Dziewczyno to, że go kochasz to żadne usprawiedliwienie On nie ma prawa Cię uderzyć nawet jeśli go zdenerwujesz, pomyśl teraz bije Ciebie, chcesz by w przyszłości lał wasze dziecko?? Nie myśl o tym , że go kochasz tylko ratuj siebie i dziecko. On się nie zmieni. Miliony było takich przypadków, tacy ludzie obiecują, że się zmienią a robią dalej to samo. Nie masz za co go kochać , powinnaś nim gardzić , Że w ogóle Cię nie szanuje. Ale skoro go kochasz to nic nie zmienia. Na pewno będziesz mniej cierpieć bez niego. Zgłoś to pobicie, i to , że znęca się nad Tobą psychicznie i fizycznie. Na pewno też rodzice Ci pomogą. Nie można tak żyć

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:36:03

Cytat
kiciek1985
Cytat
nikt777
Mój mąż...ba tak go nazywam,ale ślubu nie mamy mnie leje,ale jak widac za mało.Połamany nos,ręka,noga,powybijane zęby,wieczne siniaki i krwiaki to za mały argument żeby mi do tego głupiego łba dotarło że lepiej nie będzie.Mamy dwoje dzieci ich nie tyka,ale one widzą jak leje mnie.Zgłaszałam sprawę na policję,dzwoniłam na niebieską linię i próbowałam odejśc,ale jestem za głupia,za słaba...wydaje mi się że sobie nie poradzę.Kiedyś byłam inna,nawet radziłam koleżance w podobnej sytuacji,wspierałam pomagałam i ona skończyła z tyranem.Teraz żyje sobie spokojnie ze swoim dzieckiem z dala od niego,a ja ze swoimi u tyrana i odejśc nie umię.Może jak mi kiedyś tak przywali że ten głupi łeb mi roztrzaska to zrozumię.Nie oczewkuję współczucia,bo takim jak ja się nie współczuje...chcę tylko powiedziec że są kobiety które dostają w pewnym sęsie na własne życzenie,bo się boją odejśc..........

a wiesz, ze Twoje dzieci to wszystko przeniosą do swojego życia rodzinnego w przeszłości?
To już powinno dać Ci do myślenia i siłę żeby spakowac wasze walizki.

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:36:06

Nie jestes jego własnoscia nie mozesz dac sie ponizac i bic .
Powiem Ci , ze jestes naiwna jeśli uwazasz , ze się zmieni jeśli raz Cię uderzył drugi raz tez to zrobi az wkoncu Cię zabije i twoje dziecko bedzie musialo pewnie przez to samo przechodzić jeśli Ci choc troche zalezy na dziecku to powinnas juz dawno go zostawic napewno znajdziesz kogos kto Cię bedzie lepiej traktował ... Kochasz go niby za co ? Tobie chyba odpowiada to , ze Cie tak bije w innym przypadku bys go dawno zostawiła .

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:37:31

Cytat
kla20
nie czytam do konca bo nie moge. To mąż cie bije a ty siedzisz na szafie i czekasz na rady szafowiczek ? juz dawno na policji powinnas byc.
Pisałam przecież że byłam na policji...i jak myślisz co zrobili...pouczyli go że nie powinien na mnie ręki podnościc i na tym koniec,a ja za to tak póżniej dostałam że wstac nie mogłam....

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:38:01

Tak własnie jest z kobietami , które są naiwne i dopuszczają do takich sytuacji. Uderzył raz a Ty się łudzisz , że będzie dobrze uderzy drugi trzeci czwarty raz a Ty będziesz siebie owiniać , że to może Twoja wina , że może go sprowokowałaś itd. Ostatnio o tym dużo rozmawiałam na wykładach i tak to własnie wygląda ! DZIEWCZYNO OBUDZI SIĘ NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO !!! ODEJDŹ OD NIEGO MIMO , ŻE GO KOCHASZ . BĘDZIE TYLKO GORZEJ|!!! NIE MĘCZ SIĘ !!!

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:38:59

Cytat
nikt777
Cytat
kla20
nie czytam do konca bo nie moge. To mąż cie bije a ty siedzisz na szafie i czekasz na rady szafowiczek ? juz dawno na policji powinnas byc.
Pisałam przecież że byłam na policji...i jak myślisz co zrobili...pouczyli go że nie powinien na mnie ręki podnościc i na tym koniec,a ja za to tak póżniej dostałam że wstac nie mogłam....

oczywiście ,że pouczyli tylko
trzeba wniesć oskrarzenie
zrobic obdukcje - mieć dowody,że policja w tej sprawie była w domu u was i z tym isc do prokuratury
nikt za ciebie tego nie zrobi - nawet policja

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:39:25

Cytat
nikt777
Cytat
kla20
nie czytam do konca bo nie moge. To mąż cie bije a ty siedzisz na szafie i czekasz na rady szafowiczek ? juz dawno na policji powinnas byc.
Pisałam przecież że byłam na policji...i jak myślisz co zrobili...pouczyli go że nie powinien na mnie ręki podnościc i na tym koniec,a ja za to tak póżniej dostałam że wstac nie mogłam....

to wtedy trzeba było zadzwonić, poprosić żeby przyjechali i zrobili obdukcje.
widzę, ze Toebie nic nie da sie przetłumaczyć.
pamiętaj tylko, ze któregoś dnia tak Cię pobije, ze albo trafisz do szpitala albo możesz umrzeć. wtedy zostawisz dzieci potworowi na pastwę losu. tego chcesz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-21 14:40 przez kiciek1985.

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:44:12

Proszę was.......gdzie ja napisałam że go kocham???Nienawidzę gada,nie łudzę się że się zmieni,szukałam pomocy,ale widziałam że jestem z tym sama i przestałam walczyc,już nie mam siły

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:46:18

Najgorsze jest to, że jeśli nie umie zapanować nad złością wobec ciebie, na pewno podniesie też rękę na dziecko, a to już jest przegięcie maksymalne, dlatego uciekaj jak możesz bo sytuacja jest nie za wesoła, wydaje mi się że go nie kochasz tylko przywykłaś, bo jak można kochać kogoś kto cię bije i tobą pomiata? ja mam podobnie w domu tylko że u mnie jest raczej przemoc słowna z jego strony niż fizyczna, ale powoli też staram się dążyć do tego aby być niezależna i się uwolnić od tego chama. pozdrawiam i trzymaj się a i pamiętaj że masz rodziców! ja niestety nie mam.

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:47:02

Cytat
nikt777
Proszę was.......gdzie ja napisałam że go kocham???Nienawidzę gada,nie łudzę się że się zmieni,szukałam pomocy,ale widziałam że jestem z tym sama i przestałam walczyc,już nie mam siły

nie masz nikogo bliskiego? koleżanki, mamy, babci, siostry?
zwróć się do kogoś o pomoc.
jeśli nie o sobie to myśl o dzieciach.
ja bym syna zabierała choćby w piżamie jakby mój mąż mnie tknął.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Codzienność..