Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:22:10

słuchaj widzę iż jestes nieszczęśliwa w małużenstwie nie możesz go usprawiedliwiać on nie powinien na ciebie ręki podnośic masz rodzine oni cie wesprzą zrób to dla dziecka dla siebie samej zacznij normalnie żyć wyprowadz sie do rodzicow a go dostaw on sie nigdy nie zmieni. radze ci to z całego serca nigdy nie będziesz z nim szczśliwa życze ci abys podjeła dobrą decyzje ucałuj coreczke buziaki ściskam mocno :))

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:23:12

Cytat
fundersong
jak dla mnie terapia albo sąd, niestety ;)
A terapia to dla mnie???Tylko czy taką głupotę to da się wyleczyc?
Wiem jak mnie traktuje,ale sama dzieci nie utrzymam...jestem w pewnym sęsie kaleką(nie tylko psychiczną)...mam uszkodzony kręgosłup,nie mogę pracowac i jak mam sobie z dwójką dzieci poradzic???

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:24:25

boze;O
Nawet sie chwile nie zastanawiaj zgłos na policje tacy sie nie zmieniaja
pomysl o dziecku przeciez je tez zapewne bedzie bic!
boze czemu sie tacy ludzie wg rodza;/

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:24:36

Cytat
sysia02
słuchaj widzę iż jestes nieszczęśliwa w małużenstwie nie możesz go usprawiedliwiać on nie powinien na ciebie ręki podnośic masz rodzine oni cie wesprzą zrób to dla dziecka dla siebie samej zacznij normalnie żyć wyprowadz sie do rodzicow a go dostaw on sie nigdy nie zmieni. radze ci to z całego serca nigdy nie będziesz z nim szczśliwa życze ci abys podjeła dobrą decyzje ucałuj coreczke buziaki ściskam mocno :))
Zobacz z jakiego ROKU jest wypowiedź autorki i naucz się pisać.

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:25:10

Cytat
nikt777
Cytat
fundersong
jak dla mnie terapia albo sąd, niestety ;)
A terapia to dla mnie???Tylko czy taką głupotę to da się wyleczyc?
Wiem jak mnie traktuje,ale sama dzieci nie utrzymam...jestem w pewnym sęsie kaleką(nie tylko psychiczną)...mam uszkodzony kręgosłup,nie mogę pracowac i jak mam sobie z dwójką dzieci poradzic???

wolałabym mieszkać u rodziców, koleżanki, w schronisku i pobierac rentę inwalidzką niż być z potworem, który mnie leje przy dzieciach.

zweryfikowana
Posty: 913
Ostrzeżenia: 3/5

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:26:09

To straszne, ja nie wierze w zmiane takiego mezczyzny i podjelabym sie o radykalne kroki, albo separacja albo rozwod, wiem ze byloby mi bardzo ciezko ale ja nie psulabym zycia swojego i swojego dziecka tylko wziela sprawy w swoje rece. Dla dziecka lepsze byloby sie wychowywac w separacji od takiego ojca bo jesli on nie panuje nad soba to niestety ale za jakis czas moze zaczac bic dziecko.

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:26:58

Uważam że żadna normalna kobieta by z takim facetem nie była. Nawet nie ma wam czego współczuć bo same sobie na to pozwalacie

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:28:38

Cytat
Natra122
Ja nie wiem dziewczyny co wam się dzieje. Kto normalny byłby z takim facetem? Gwałty, pobicia, wyzwiska...pozwalacie na to, to co się dziwicie, ze to robią?

zgadzam się
przy pierwszym przejawie agresji w moją stronę kopnęłam facetowi do dupy
uniknęłam wielu niepzyjemności na przyszłość nie ma co wybaczać i czekać aż będzie gorzej, tłumaczyć i usprawiedliwiać, odeszłam od razu i dzięki temu dziś jestem szczęśliwa z kochającym facetem

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:29:31

Wątek jest z 2011 roku. Odświeżyła go użytkowniczka nikt777 na stronie 40. Proszę o uważne czytanie!

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:29:52

Cytat
nikt777
Cytat
fundersong
jak dla mnie terapia albo sąd, niestety ;)
A terapia to dla mnie???Tylko czy taką głupotę to da się wyleczyc?
Wiem jak mnie traktuje,ale sama dzieci nie utrzymam...jestem w pewnym sęsie kaleką(nie tylko psychiczną)...mam uszkodzony kręgosłup,nie mogę pracowac i jak mam sobie z dwójką dzieci poradzic???

renta i alimenty od damskiego boksera ???

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:30:22

da się i sobie poradzisz mojej znajomej zajeło 15 lat zdobycie się na odwagę i ucieczkę gdy dochodziło już do takich rzeczy ze szkoda pisać, ale wkoncu się uwolniła uciekła gdy był w pracy mieszka 2 lata z dala od niego z dziećmi i w końcu czuje że żyje:)da się ale trzeba miec dużo samo zaparcia i chęci do walki ona to zrobiła dla dzieci były jej inspiracją nadal są choć już duże... nie można całe zycie robić z siebie ofiary losu... bo to nic nie da

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:30:50

to trzeba zgłosić, jest wiele instytucji pomagającym takim kobietom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-21 14:31 przez martanessa.

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:30:58

Cytat
myszkins
Cytat
nikt777
Cytat
fundersong
jak dla mnie terapia albo sąd, niestety ;)
A terapia to dla mnie???Tylko czy taką głupotę to da się wyleczyc?
Wiem jak mnie traktuje,ale sama dzieci nie utrzymam...jestem w pewnym sęsie kaleką(nie tylko psychiczną)...mam uszkodzony kręgosłup,nie mogę pracowac i jak mam sobie z dwójką dzieci poradzic???

renta i alimenty od damskiego boksera ???

o tym samym pomyślałam.

zmiataj od niego nikt, zanim jeszcze dzieci nie dotyka.
zaczną pyskować to i im się oberwie.

w ogóle co to za dzieciństwo w strachu?!

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:31:34

Jak bym takiego patelnia w nocy pieprz* tak porzadnie. Jak by facet podniosl na mnie reke to raz i ostatni. Potrafie oddac.

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:31:51

Ja go wcale nie usprawiedliwiam,ani nie mówię że go kocham,że się nie zmieni to też wiem,ale nikt mi nie pomoże,a sama sobię nie poradzę...dzieci też mu nie oddam bo on ma warunki żeby je wychowywac,a ja jestem nikim i nie mam nic...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Codzienność..