Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mąż mnie bije!!! :(

04 sty 2013 - 16:24:51

oczywiscie powinnas od niego odejsc

Mąż mnie bije!!! :(

04 sty 2013 - 16:26:36

Twój mąż się nie zmieni,na lepsze - nie łudź się. Przykro mi!

Mąż mnie bije!!! :(

04 sty 2013 - 16:31:19

Cytat
matylda_jasmin
autorko:
nie wiem nad czym tu myśleć
- zgłoś pobicie
- za każdym razem gdy zacznie się wydzierać wzywaj policję
- lub tkwij w tym i czekaj aż pobije ciebie tak,że nie wstaniesz
nie rób z siebie ofiary tylko walcz z matołem, któremu wydaje się,że podniesienie ręki na słaba kobietę jest męskie, możesz również poczekać, aż zabije małą
- złóż pozew o rozwód z orzekaniem o winie
kaszmir - a tobie rozum odjęło, czy jak, co Ty robisz jeszcze z tym facetem!

Mąż mnie bije!!! :(

05 sty 2013 - 19:30:15

:ooo

Mąż mnie bije!!! :(

05 sty 2013 - 19:39:00

Cytat
beatrx
przecież ten wątek już był... pamiętam ten tekst, nawet chyba słowo w słowo jest taki sam,..

też mam takie wrażenie, tam się wypowiadałam, znajdź stary wątek i poczytaj co o tym pisałyśmy

Mąż mnie bije!!! :(

05 sty 2013 - 19:46:12

Cytat
awsdfg
w imię ojca i syna - nie wierzę.

Mąż mnie bije!!! :(

05 sty 2013 - 19:55:00

Zal Zal patrz tez na dziecko bo ono dostaje juz pietno na cale zycie zadbaj o siebie i dziecko to dopiero poczatek i nie lodz sie ze sie zmieni ,takim oprawcom psychologowie nie pomoga ,nie czekaj na gorsze poprostu uciekaj...

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:10:37

Mój mąż...ba tak go nazywam,ale ślubu nie mamy mnie leje,ale jak widac za mało.Połamany nos,ręka,noga,powybijane zęby,wieczne siniaki i krwiaki to za mały argument żeby mi do tego głupiego łba dotarło że lepiej nie będzie.Mamy dwoje dzieci ich nie tyka,ale one widzą jak leje mnie.Zgłaszałam sprawę na policję,dzwoniłam na niebieską linię i próbowałam odejśc,ale jestem za głupia,za słaba...wydaje mi się że sobie nie poradzę.Kiedyś byłam inna,nawet radziłam koleżance w podobnej sytuacji,wspierałam pomagałam i ona skończyła z tyranem.Teraz żyje sobie spokojnie ze swoim dzieckiem z dala od niego,a ja ze swoimi u tyrana i odejśc nie umię.Może jak mi kiedyś tak przywali że ten głupi łeb mi roztrzaska to zrozumię.Nie oczewkuję współczucia,bo takim jak ja się nie współczuje...chcę tylko powiedziec że są kobiety które dostają w pewnym sęsie na własne życzenie,bo się boją odejśc..........

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:13:39

Cytat
nikt777
Mój mąż...ba tak go nazywam,ale ślubu nie mamy mnie leje,ale jak widac za mało.Połamany nos,ręka,noga,powybijane zęby,wieczne siniaki i krwiaki to za mały argument żeby mi do tego głupiego łba dotarło że lepiej nie będzie.Mamy dwoje dzieci ich nie tyka,ale one widzą jak leje mnie.Zgłaszałam sprawę na policję,dzwoniłam na niebieską linię i próbowałam odejśc,ale jestem za głupia,za słaba...wydaje mi się że sobie nie poradzę.Kiedyś byłam inna,nawet radziłam koleżance w podobnej sytuacji,wspierałam pomagałam i ona skończyła z tyranem.Teraz żyje sobie spokojnie ze swoim dzieckiem z dala od niego,a ja ze swoimi u tyrana i odejśc nie umię.Może jak mi kiedyś tak przywali że ten głupi łeb mi roztrzaska to zrozumię.Nie oczewkuję współczucia,bo takim jak ja się nie współczuje...chcę tylko powiedziec że są kobiety które dostają w pewnym sęsie na własne życzenie,bo się boją odejśc..........

a wiesz, ze Twoje dzieci to wszystko przeniosą do swojego życia rodzinnego w przeszłości?
To już powinno dać Ci do myślenia i siłę żeby spakowac wasze walizki.

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:17:00

jak dla mnie terapia albo sąd, niestety ;)

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:18:06

Wiem...jego ojciec lał matkę,on kiedyś ją bronił a teraz robi to samo ze mną...a moje dzieci mnie broną...Tylko że to raczej rzadkie incydenty...te które dzieci widzą,większośc rozgrywa się na szczęście pod ich nieobecnośc...

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:18:54

o Boze, ale koszmar!! Dziewczyny nie dawajcie się tak ponizać. Lepiej odejść niz byc tak traktowanym ! Traktuja Was gorzej niz zwierzeta:(:( Co za ludzie

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:19:51

Współczuję,
porozawiaj z bliską osobą. Napewno terapia by sie jakaś przydała. Jeżeli raz Cię uderzył bedzie to robił cały czas. Nie wierze,że ludzie mogą tak się zmienić z biegiem czasu...

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:20:52

Cytat
nikt777
Wiem...jego ojciec lał matkę,on kiedyś ją bronił a teraz robi to samo ze mną...a moje dzieci mnie broną...Tylko że to raczej rzadkie incydenty...te które dzieci widzą,większośc rozgrywa się na szczęście pod ich nieobecnośc...

dzieci widza więcej niż myślisz i interpretują świat na swój sposób.
sama wiesz, że są świadkami awantur i nie masz odwagi nawet dla niech odejść od takiego bydlaka?
co z Ciebie za matka?!

Mąż mnie bije!!! :(

21 mar 2013 - 14:21:12

nie wierzę , jak mozna byc z kims kto ci łamie kości i wybija zęby :O
chyba naprawde jesteś głupia
odejdziesz jak cie na wózek wsadzi ???

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niekulturalny facet