Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 14:47:54

facet ktory boje kobiety to zwykly frajer!!!
Ty nazywasz go mezem?? a co mowil prezed oltarzem??
zal!!! nie wierze ze tak spokojnie o tym piszesz;/
nikt nie ma prawa naruszac naszej cielesnosci! a bic tym bardziej!
zglos na policje , niech go zamkna! i niech dostanie sadowy zakaz zblizania sie do Ciebie i dziecka!
jak Twoje dziecko zacznie mowic i go denerwowac tez dostanie?!?!?

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 14:49:36

Boże ! bym mu rece polamala nie ma tu nadczym sie zastanawiac wnosc sprawe o rozdow ...

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 14:51:31

uciekaj jak najszybciej...

współczuję Ci naprawdę., ale jak nic z tym nie zrobisz może dojść do tragedii..

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 14:53:22

Cytat
matylda_jasmin
autorko:
nie wiem nad czym tu myśleć
- zgłoś pobicie
- za każdym razem gdy zacznie się wydzierać wzywaj policję
- lub tkwij w tym i czekaj aż pobije ciebie tak,że nie wstaniesz
nie rób z siebie ofiary tylko walcz z matołem, któremu wydaje się,że podniesienie ręki na słaba kobietę jest męskie, możesz również poczekać, aż zabije małą
- złóż pozew o rozwód z orzekaniem o winie
kaszmir - a tobie rozum odjęło, czy jak, co Ty robisz jeszcze z tym facetem!

posłuchaj tej dziewczyny

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 14:57:06

ja nie wiem, czy te kobity to maja cos pod kopuła? Jak mozecie wierzyc ze wasi mezowie was kochaja? Leja was, wyzywaja , coz za dowod milosci... Nie wiem na co czekacie? Az was spiora na kwasne jablko, ze az dziecku bedziecie sie wstydzily pokazac? Albo sie nie pozbieracie.. potem przez lata narasta w was to wszystko az pewnego pieknego dnia zaczajacie sie na meza z nozem. Po co wam to?!

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:00:01

same sobie zgotowalyscie takilos, to jest nie do zaakceptowania ! i jeszcze uwazacie ze kochacie, to czego od nas oczekujecie? jakiej porady?

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:00:09

wątek z przed roku....ehhhhhhh

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:00:20

powiem tak : nie ma co liczyc ze sytuacja się zmieni i czekac na cudowną zmianę w jego osobowości , tylko od razu pozew o rozwód. Może brzmi to bezuczuciowo ale wiem na przykładzie przyjaciółki że takie sytuacje mogą być tragiczne w skutkach, a z tego co czytam to agresja u Twojego męża została posunięta naprawdę daleko.Nie czekaj aż zacznie znęcać się nad dzieckiem...

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:01:07

wątek sprzed roku..... ale mimo wszystko uwazam ze jesli raz uderzy to potem bedzie gorzej... ale niektore boja sie samotnosci i wola byc bite i ponizane.

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:04:11

do Nadi02 i innych koniet bitych upokarzanych żaden facet który bije własną żone nie zmieni się w żaden cudowny sposób!!!!!!!! masz dziecko i zdajesz sobie sprawę że ono czuje wszystko widzi wszystko co on ci robi i jak ty sie czujesz?dlaczego pozwalasz na to by on niszczył twoje życie i by wasze dziecko cierpiało piszeż ze nie chcesz martwić rodziców po to oni sa żeby ci pomogli!i ciesz sie że ich masz.dlaczego kryjesz takiego bydlaka?nie zasługuje na szanse na wybaczenie nie ma prawa cię bic.Chcesz spedzic tak reszte życia ponizona upokorzona a co najgorsze gotujesz dziekcu koszmar bo ono to widzi.Pakuj manatki i uciekaj do rodzicow.Nie mecz sie z taka osoba.Rozumię ze moze go jeszcze kochasz uwazasz ze sie zmieni ale nie on sie nie zmieni.Wybacz ze tak bezpośrednio to pisze ale taka jest prawda.zostaw tego faceta masz całe życie przed sobą masz cudowne dziecko ktore zasługuje na normalne dziecinstwo i bezpieczny dom.Szczęsliwą matke.Proszę cię zastanów się to nie ma sensu.Idz do adwokata i zarządaj separacji i wyprowadz sie do rodziców napewno ci pomogą w koncu jestes ich dzieckiem.I pamiętaj masz dziecko które chce się czuć bezpiecznie a z takim ojcem nie bedzie.

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:08:27

Jezu nie wierze to co czytam. Agresja w związku. Kochana ty uciekaj od Niego, nie marnuj sobie życia z tym palantem ! . Bo jeszcze nie daj Boże dojdzie do pobicia na prawde poważnego, albo gożej !! Ja rozumiem że go kochasz ale tak nie możesz żyć, nie zasługujesz na to, spójż masz dziecko a to piękny skarb jaki teraz masz i pomyśl o tym, pójdz do rodziców powiedz im o wszystkim oni na pewno Tobie pomogą bo tak to nie może być !. Nie daj się ! Bo to nic na pewno lepiej nie będzie . Nie nawidze agresji , wiem co to jest bo sama napatrzałam się będąc małym dzieckiem i moja mama podobnie przeżyła więc wiem jaki to ból i smutek.. . UCIEKAJ OD NIEGO PÓKI MASZ CZAS..
Najgożej żyć w strachu.. dlatego uciekaj i zostaw go. Tak nie może być że jeszcze dziecko podrośnie coś zrobi nie tak za co nie zasłuży na kare bądz go zdenerwuje i jeszcze na nie podniesie ręke, nie nie nie ! pomyśl o tym. Co to za mąż który podnosi na żonę rękę. Przed ołtażem przysięga wszystko pozytywne a co innego jak już jest się po to myśli ze jesteś jego izaurą niewolnicą, nie można tak..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-13 15:12 przez xxNiunia92xx.

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:10:02

uciekaj od tego kata jak najszybciej !
ratuj siebie i dziecko !
kto wie , może nie długo podniesie rękę na maleństwo !!
ratuj się !

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:10:23

Ja bym koniecznie wzięła dziecko i odeszła! Może nie na zawsze, ale na taka próbę, to byłaby dobra okazja żeby go sprawdzić. Chyba postawienie go przed ścianą jedynie mogłoby go zmienić. jak raz uderzył, a teraz bije to nie wiesz co będzie zaraz. I co na to dziecko? niech sie stara i probuje cie odzyskać! niech zobaczy ze ty masz nad wszystkim kontrolę, a nie on! Że jesteś silna i on jest Ci zbędny, może wtedy go ruszy sumienie, bo na pewno Cie kocha, ale nie moze cie z miłosci bic!

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:13:52

wpsółczuje ci....
zostaw drania!
Będzie ciężko ale zrobisz to dla swojego dobra!

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 1/5

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 15:15:21

no dobrze, jego kochasz. Ale dlaczego nie kochasz swojego dziecka? Dlaczego chcesz zniszczyć niewinnemu dziecku dzieciństwo, psychikę, życie i zgotować to samo piekło, przez które Ty przechodzisz? Nie będę się nad takimi kobietami użalać, jesteście słabymi kobietami i wyrodnymi matkami. Tyle.

P.S. Nie zjedzcie mnie, piszę co myślę i co jest prawdą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nawiazanie kontaktu wzrokowego