Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

46 minut temu

sprawdzony stomatolog

50 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:26:56

kiedy zrozumiesz że masz kata w domu ? gdy pobije cię do nieprzytomności czy jak twoje dziecko straci matkę na tym świecie ? a może gdy tatuś będzie miał mało i oprócz ciebie zacznie lać też dziecko....

w głowie mi się to nie mieści :/

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:27:08

Twoi rodzice na pewno wiedzą, że mąż Cię bije, skoro po raz pierwszy uderzył Cię w ich obecności. Autorka wątku, na co czekasz? Aż Wasza córka podrośnie i będzie patrzeć na to jak tatuś katuje mamę? jesteś młoda, bądź kowalem swojego losu. nie pozwól na to, aby być czyjąś utrzymanką. takim podejściem sama podświadomie wabisz katów takich jak Twój mąż! bądź dzielna i odejdź od niego, po wcześniejszej obdukcji i oskarżeniu go w sądzie. zrób to dla córki, jeżeli Ty sama uważasz, że nie masz tyle siły.

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:27:42

W Krakowie od 14 września w nowohuckim centrum psychoterapii rusza grupa terapeutyczna dla ofiar przemocy gdzie można uzyskać fachową pomoc. Jeśli jesteś z innego miasta szukaj podobnej u siebie, na pewno takie działają. Jeśli chcesz dostać więcej informacji pisz na priv.

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:27:44

moja mama miala ten sam problem z pierwszym mezem zeby na przodzie jej powbijal okazalo sie to silna nerwica i zamkneli go na terapie ale i tak sie nie zmienil zostawila go

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:27:46

zostaw go , a nie sie uzalasz nad soba
zaskarż o alimenty i uchodz jako samotna matka

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:28:24

kobieto na co ty czekasz? aż pobije wasze dziecko albo aż ty dostaniesz tak że dziecko straci matke?!!!!!!!chore sa twoje złudzenia jesli posuna sie do tego raz to zrobi to jeszcze raz a widzac to ze ty z tym nic nie robisz wie ze moze tak dalej bo nic mu nie grozi... jestes młoda i uwierz ze nie warto tracic młodości na takiego gnoja! dziecko robi sie coraz starsze za chwile bedzie rozumiało to co sie dzieje i co wtedy zrobisz? pobije cie tak że trafisz do szpitala i jakie wtedy bedzie twoje wytłumaczenie?co nadal bedziesz go kochac?kobieto moja rada jest taka zebys jak najszybciej na policje i załoz niebieska karte o znecanie sie w rodzinie on o tym nie musi wiedziec a pobicia zglaszaj do lekarza rodzinnego jakby co bedziesz miala dowody

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:29:33

ja pierd*** :/

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:30:05

Ja mam jedną ważną zasade, jak podniesiesz na mnie ręke to wypier..... nie ma taryfy ulgowej, nie ważne jak bardzo będe kochać.
Narazie bije ciebie za jakiś czas może uderzyć dziecko, dziewczyny nie warto oni się nie zmienią,tak jak piszę aniusia1921.

zweryfikowana
Posty: 626
Ostrzeżenia: 2/5

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:30:08

odejdz od niego dasz sobie rade

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:31:22

Ręce opadaja>ja rozumiem że go kochasz ale szanuj się dziewczyno i odejdz od niego.

zweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 1/5

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:31:27

Boże, Dziewczyny opamiętajcie się!! Dlaczego Wy jeszcze z nimi jesteście? Koszmar jakiś...
Ceńcie siebie i swoje życie!! Nie marnujcie życia z takimi tyranami.

Współczuję strasznie :(

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:31:55

uderzył cie przy twoich rodzicach i nic nie zrobili? hehe. sama powinnaś wiedziećco się robi w takich sytuacjach.

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:32:22

idź zgłoś to na policje!!! moja mama tak zrobila pare lat temu i tatus chodzil jak aniolek po domu. i na twoim miejscu powiedziala bym o tym jego kolegom. zobaczysz jak mu sie głupio zrobi ze z niego damski bokser, jeszcze go tam może ogarna jak trzeba. trzymaj sie!

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:33:04

ja pierdziele:) ale jazda:) nie zazdrosze ale powiem jedno:) czas od nich odejsc i isc do sadu:)

Mąż mnie bije!!! :(

25 sie 2011 - 19:34:42

ehh co ty jeszcze z nim robisz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

agresywny maz chlopak