Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój wróg (ona jest w jego klasie) naopowiadała mojemu chłopakowi plotek na mój temat (ona mieszka niedaleko mnie, kiedyś się z nią kumplowałam, od kilku lat to mój największy wróg). i Ona chyba coś naprawdę takiego mu powiedziała, bo on się jakiś dziwny zrobił ;/ i nie chciał mi powiedzieć, co ona mu powiedziała ;/ (przed tymi plotkami było nam ogólnie malinowo ;d i myślałam że nic nie jest w stanie tego zepsuć)

Ona chciała z nim chodzić (jest w nim zabujana), ale on nie chciał.. , powiedział że ma na nią wyje.b.ane ;p
A ona coś takiego zrobiła. Jak się o tym dowiedziałam, to wyzwałam su.kę, a wtedy mój chłopak do mnie, żebym przestała się do niej rzucać ;/
A teraz wogle, on powiedział że musi to wszystko przemyśleć, żebym mu dała jeden dzień i że nie wie czy nam wyjdzie (to było przed weekendem, gdy się z nim trochę o to pokłóciłam)
W nd przysłał mi sms "musimy poważnie pogadać" potem "dłużej tak nie może być, musimy pogadać ale w realu, nie przez sms."
Wczoraj do niego podeszłam (zauważyłam że mnie unika ostatnio) i powiedziałam że chciał pogadać , a on (pisał sms) i nawet na mnie nie raczył spojrzeć (ja do niego tylko "to co teraz nawet na mnie nie spojrzysz?";) a on łaskawie podniósł wzrok i do mnie "nie dziś" i poszedł ;//
Co ja mam zrobić .? Wogle nie mam jak z nim pogadać bo mnie ciągle unika, nie odpisuje na sms. itd. ;//
Jestem zdołowana ;// Przyjaciółka mówi, żebym go wykopała z mojego życia, bo już cierpię przez niego .. ale ja nie chcę takiego końca bo mi na nim zależy wciąż ;/ Co mam zrobić? Poradźcie coś ;//

ps. mamy po 17 lat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-07 19:48 przez wampirzyca17.

Żałosne, widocznie to niedojrzały i nieodpowiedzialny gówniarz... Skoro słucha plotek i tak postępuje, daj sobie z nim spokój, jest wart tyle, co ta Twoja była koleżanka...

myśle,że powinnaś napisać do "Dlaczego ja"

przyjaciółka ma rację. może tamta panna zauroczyła go w sobie, plus naopowiadała mu jakiś historii o Tobie i teraz on nie chce z Tobą być. z reszta nie wiem, czemu pozwoliłaś mu w niedzielę odejść bez rozmowy, której skądinąd sam chciał. no ale trudno, następnym razem nie leć na jego skinienie. póki co poobserwuj sytuację.

Stawiam ze jesteś w gimnazjum. Nic Ci nie poradzę bo to szczeniackie. Ty zachowujesz sie nie poważnie, on i ta Twoja koleżanka (zwana wrogiem)... Ten nie pierwszy i nie ostatni.

Cytat
InvisibleEye
Żałosne, widocznie to niedojrzały i nieodpowiedzialny gówniarz... Skoro słucha plotek i tak postępuje, daj sobie z nim spokój, jest wart tyle, co ta Twoja była koleżanka...


NAPRAWDĘ OLEJ TYPA ....NIC NIE WARTY

No przestań. Facet Cię wgl nie szanuje, a Ty jeszcze pytasz co masz zrobić?! Kopa w dupe i papa takiemu Oo'!

ja bym teraz Ci radziła jego olewać ja kiedyś też tak miałam najpierw on mnie olewał a potem ja zrobiłam to samo nie przejmuj się nim nie jest jedynym facetem a kiedy będzie chciał z Tobą porozmawiać powiedz że nie masz czasu a czas to najlepsze lekarstwo jeśli woli słuchać Twojej "koleżanki" a nie Ciebie to nie jest wart Ciebie :) głowa do góry

Wszystko przed Tobą. Dlatego olej typka, skoro już wierzy w te plotki nawet nie pytając Ciebie, czy to prawda...

Jeżeli od razu uwierzył w to co mu powiedziała i nie daje Ci nawet możliwości wytłumaczenia się to jest dupkiem. Olej go i się nie przejmuj, nie ten to inny... sądzę, że jesteś bardzo młoda jeszcze:)

Cytat
modeliing
myśle,że powinnaś napisać do "Dlaczego ja"


hahaha

olej go, to na pewno nie bd Twoj ostatni chlopak ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak pomóc/wesprzeć?