Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

21 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 11:37:05

Witajcie dziewczyny,
Nie wiem może dziwnie mnie odbierzecie, ale czy Wy odczułyście coś takiego jak poczucie, że jest się kochaną, ale nie piekną dla partnera?? trochę jakoby wyklucza się wzajemnie... hmmm....

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:38:27

w jaki sposób to odczuwasz?

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:41:03

a mozna wiedziec jaki okres jesteś ze swom partnerem?

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:41:25

Cytat
beatrx
w jaki sposób to odczuwasz?
dokładnie...opisz co czujesz , i co wywołuje takie odczucie w Tobie :)

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:43:32

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 23:53 przez panklika.

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:43:37

a zadaj sobie pytanie: piękna, ale niekochana? chyba to jest gorsze. pewnie wmawiasz to sobie:) baby tak mają

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:43:53

moze Ty sobie ubzduralas, ze4 np facet Cie koccha a Ty sie np nie czujesz dla niego atrajcyjna...???

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:45:10

ja się czuję zarówno piękna jak i kochana. z resztą mój partner często prawi mi komplementy może dlatego.a Ty czemu nie czujesz się atrakcyjnie przy swoim facecie?

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:49:28

wydaje mi się, że może tak być, jeśli Twój partner nie jest zbytnio wylewny.. wiesz, że Cię kocha, ale tego nie okazuje i nie mówi zbyt często jaka jesteś piękna..

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:50:18

Hmmm chyba wiem, o co chodzi. Miałam z chłopakiem tak, że wydawało mi się, że jest ze mną MIMO TEGO, jak wyglądam, bo gustował chyba w zupełnie innym typie urody (np. oglądaliśmy film, pokazywał jakąś aktorkę, w której się kochał jak był mały- moje kompletne przeciwieństwo, po czym dodawał jakby usprawiedliwiająco, że ja też jestem ładna ;P)

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 13:59:51

skoro kochasz to musisz czuć że coś jest piękne

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 14:54:07

Ja miałam podobnie, kochał mnie ale może raz w życiu powiedział, że ładnie wyglądam.

Raz gdy na weselu koleżanki czułam się na prawdę atrakcyjnie, byłam zadowolona chyba pierwszy raz z fryzury, sukienki i wszystkiego i wiele osób mi mówiło miłe słowa, ON na pytanie koleżanki - jak Ci się podoba XXX? - powiedział "MOŻE BYĆ" i jakiś tam tekst że on się niby zna na dziewczynach bo ma 3 siostry czy coś... poczułam się wtedy jakby ideałem piękna były jego siostry... a ja sobie jestem bo jestem...

po jakimś czasie pytałam co ten durny tekst miał znaczyć - to nie umiał wyjaśnić, nie przyznał też że jestem dla niego piękna czy po prostu ładna,

Także katek28, wiem co czujesz, czy czułaś...

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 15:37:22

Moj mi bardzo często mówi, że jestem piękna i widze w jego spojrzeniu, że to prawda(zreszta nie mam kompleksów, jestem świadoma siebie i wiem, że nia mam powodow aby w to wątpić- jednak gdyby mi tego nie mówił, to pewnie by mi brakowało...)
Ale np ostatnio leże sobie w lozku, bez makijazu, rozczochrana w jego koszulce a on patrzy na mnie i "Ale Ty jesteś pięknaa!" To sobie pomyslałam, że jest obłąkany hahah ale musze przyznać, że to było piecet razy słodsze i przyjemniejsze niż komplementy gdy jestem wystrojona :)
Jeżeli Twoj Ci tego nie mówi, nie widzisz tego w jego spojrzeniach... to albo to taki mało wylewny typ faceta, albo mu sie nie podobasz.
I tak zle i tak niedobrze, bo malo wylewnego ciezko bedzie przekonac zeby zaczal mowic takie rzeczy(zreszta to juz nie to samo jak sie samemu prosi o komplementy) jak mu sie nie podobasz to hmm,...to chyba mało prawdopodobne bo czemu miałby być z kimś kto mu sie nie podoba? chyba, ze sie zmienilas od czasu gdy zaczynaliscie byc razem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-06 15:45 przez BlueOrchid.

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 18:04:50

Powiedz mu, że potrzebujesz komplementów żeby poczuć, że Cię docenia jako dziewczynę :)
Rozmowa -klucz do wszystkiego
Facetom nic nie wyperswadujesz owijając w bawełnę- do nich trzeba prosto z mostu :D

kochana, ale nie piękna..

06 cze 2011 - 18:14:37

Niektórzy mężczyźni też są postrzegani jako kochani ale nie od razu pięknie, tak więc to może działać również w stronę kobiet... ale nie zawsze facet musi mówić kobiecie, że jest śliczna piękna (niektórzy tak mają, nie potrafia prawić komplementów) jesli jednak się z nią związał na pewno jest ona dla niego atrakcyjna mimo, że może nie wygląda jak miss świata :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chlopak z imprezy