Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:28:37

Za tydzień jedziemy na imieniny mamy mojego chłopaka i nie mam pojęcia jaki kupić prezent. Na pewno nic z biżuterii, bo takie rzeczy już kupowałam. Jego mama ma 50 lat. Macie jakieś pomysły?

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:31:59

Kwiaty? To są tylko imieniny :)
Może jakaś apaszka na wiosnę?

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:33:13

Kupiłabym kwiaty, ale tam będzie pewnie z 10 osób i zawsze wszyscy przynoszą prezenty.

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:37:33

Ok, ale Ty nie należysz do rodziny i nie masz obowiązku kupowania nie wiadomo czego. Z resztą, co Cie obchodzą inni? Będziesz kupowała prezent tylko dlatego, ze wszyscy kupują?
Ja kupiłabym kwiaty + dobre wino, albo jakis inny damski dobry alkohol.
Perfumy nie, bo nie znasz gustu, ubrania też nie, zestaw porcelany też nie. Nie mam pojęcia co można kupić z okazji imienin, :P
Może złóż sie z chłopakiem i kup karnet do spa? Za pareset zł mozna kupić już bardzo fajne zestawy. :)

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:40:00

Razem mamy kupić prezent i nie mamy zamiary wydać paruset złotych, a nawet stu, bo to tylko imieniny.
Mimo wszystko chciałabym wybrać jakiś ładny drobiazg.
Alkohol niestety odpada, bo Ona nie może pić przez jakieś leki.

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:41:52

na allegro dostepny jest super tort z recznikow :) prezent godny polecenia

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:42:11

np miesięczny karnet na aqua aerobic :) koszt około 60-80zł za 8 wejść

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:43:51

Cytat
karolinkaaaa1989
na allegro dostepny jest super tort z recznikow :) prezent godny polecenia
Właśnie obejrzałam kilka na allegro i świetne są, ale to raczej urodzinowy prezent mógłby być.

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:45:25

Hm. No to nie wiem :/
Kwiaty... + dobry krem lub jakas waga kuchenna? Zalezy czy lubi gotowanie, bo ja na pewno ucieszyłabym się z wagi :D
Alboo portfel?
Moze płyta jej ulubionego wykonawcy?

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:46:05

ja kupiłam storczyka na jedne imieniny i była zachwycona :)

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:51:07

myślę ,że wymieniona już wyżej apaszka, może jakaś książka? albo kup kwaty ale nie cięte tylko doniczkowy np orchidee.

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 15:53:54

hmmm.. już sama nie wiem. Ona ma wszystko i dosyć dziwny gust, wiec jeśli chodzi o apaszkę to boje się, ze jej sie nie spodoba taka jaką wybiorę. A może jakieś zabawny drobiazg? Myślę, ze coś takiego mogłoby się jej spodobać

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

21 maj 2011 - 16:09:44

Fajnym prezentem jest np.
-szlafrok
-filiżanka
- herbata , ale nie taka w pudełku ze sklepu tylko taka co się na kilogramy w herbaciarni kupuje:) one mają takie fajne nazwy typu :"herbatka dla dziadka" itd.
- ręcznik ( za 25 zł można zamówić na necie/na allegro taki z wyszywanym komputerowo dowolnym napisem , np imieniem)
- poduszka elektryczna (koszt ok 100 zł , a zawsze sie przydaje) lub worek taki co się gorącą wodę wlewa do środka i grzeje , widziałam takie w ładnych pokrowcach w "home for you"
- masażer np. do stóp
- ramka na zdjęcia (najlepiej z waszym zdjęciem...)
- świecznik
-pudełeczkona biżuterię
- koc
- stojak na gazety
- kieliszki do wina
- albo najprościej -ale nieco oryginalniej kwiatek , tyle że w doniczce (w Obi jest ogromny wybór, w kwiaciarniach zazwyczaj też , można jeszcze dokupić dodatkową ozdobną doniczkę )

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

20 lip 2011 - 13:04:41

ja proponuje coś do kuchni tu cieżko jest "nie trafić", bardzo ładne i przydatne są ceramiczne czajniczki np. Firmy Savion http://savion.pl/produkt,11.html

PREZENT DLA MAMY CHŁOPAKA

20 lip 2011 - 13:07:13

może 2 filiżanki i 2 talerzyki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zakochalam sie w koledze chlopaka;/