Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak sie jej pozbyc

15 maj 2011 - 11:03:30

Witam mam chłopaka jestesmy razem 3 misiace ale juz 2 raz ze soba jestesmy .Znamy sie ok rok.On bardzo lubi sie z kolezanka z ktora zna sie od bardzo dawna, chodzili ze soba do klasy i wg. Ale ja bardzo nie lubie tej dziewczyny kiedys mialam chlopaka z ktorym ona tez sie "przyjazniła".Wiedziala ze mi na nim bardzo zalezalo nawet mi doradzala w niektorych sprawach. Pozniej jak juz z nim nie byłam bo mnie zostawil byłam bardzo podołowana mimo to ze duzo chlopakow do mnie podbijało nie bylam nimi zaineresowana bo tesknilam za tamtym chlopakiem .Po jakims czasie dowiedzialam sie ze ona sie z nim calowala i wg a pozniej ze sa w sobie "zakochani" było mi z tego powodu bardzo smutno .Jednak minely juz 3 lata wiec przeszlo. Dziewczyna ta jednak nie tylko mnie tak skrzywziła .Moja przyjaciółka tez kiedys spotykala sie z chlopakiem na ktorym bardzo jej zalezało Kochała go a pozniej tez dowiedziala sie ze ta dziewczyna calowała sie z chlopakiem na ktorym jej bardzo zalezało . Teraz 3 przypadek przyjaciółka ten dziewczyny powiedziala jej ze podoba jej sie jeden chlopak a tamtej tez odrazu zaczął on sie podobac . 4 przypadek jej bliska kolezanka miała chlopaka byli ze soba pare miesiecy pozniej ten chlopak zostawil ja i ta dziewczyna odrazu sie za niego wziela i sa ze soba .Nienawidze jej i nie chce zeby moj chlopak sie z nia widywal .Co mam zrobic by go przekonac?On ja bardzo lubi

jak sie jej pozbyc

15 maj 2011 - 11:05:51

Nic. Związek to nie więzienie. Twój facet ma prawo spotykać się z innymi ludźmi.
Zaufanie to podstawa.

jak sie jej pozbyc

15 maj 2011 - 11:08:02

Cytat
czarna_zjawa
Nic. Związek to nie więzienie. Twój facet ma prawo spotykać się z innymi ludźmi.
Zaufanie to podstawa.

j.w

jak sie jej pozbyc

15 maj 2011 - 11:08:42

Jesli jestes o nia zazdrosna zrob tak zeby Twoj chlopak tez był . Wytlumacz mu jaka ona jest .Przedstaw sprawe tak zeby on wiedzial jak Ty sie czujesz

jak sie jej pozbyc

15 maj 2011 - 11:12:26

no niestety sa takie osoby, które uprzykrzaja innym życie, jeśli jest ładna a w stosunku do chłopców miła i sympatyczna to pewno nie będzie chciał się od niej izolować, może sama się zdemaskuje, zawsze możesz zrobić jakiś podstęp, jeśli mu o tym mówilas i on Ci nie wierzy, możecie zrobić taka próbę, niech na jednym spotkaniu on jej powie że juz mu się znudziłaś, jesteś jednak do kitu itd, jeśli da sie złapać i sie na niego rzuci albo będzie sie przystawiać, już na zawsze go do siebie zrazi, powodzenia nie przejumj sie tak

jak sie jej pozbyc

15 maj 2011 - 11:14:19

ale nie wiecie jaka jest ta dziewczyna .Ja nie interesuje to czy ktos jest zajety czy nie .Jak sie bierze nawet za chlopaka ktory podoba sie jej przyjaciołce.Jak robi rozne rzeczy ze swoimi niby przyjacielami na tego mojego byłego mowila "braciszek " a teraz jest z swoim kuzynem takim bardzo dalekim ale jednak. I to był chlopak jej bardzo bliskiej kolezanki.

jak sie jej pozbyc

15 maj 2011 - 11:17:11

Cytat
glupia93
ale nie wiecie jaka jest ta dziewczyna .Ja nie interesuje to czy ktos jest zajety czy nie .Jak sie bierze nawet za chlopaka ktory podoba sie jej przyjaciołce.Jak robi rozne rzeczy ze swoimi niby przyjacielami na tego mojego byłego mowila "braciszek " a teraz jest z swoim kuzynem takim bardzo dalekim ale jednak. I to był chlopak jej bardzo bliskiej kolezanki.



Nawet najbardziej natrętna dziewczyna nie zdziała niczego, jeśli facet nie będzie chciał.

Albo mu ufasz, albo nie.. bo taką zazdrością i zabranianiem możesz tylko zniszczyć związek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zrozumieć faceta