Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 13:06:56

no cóż nie wiem co z nami jest ale do mnie na przykład startują sami bardzo starsi faceci, nigdy nie podobałam się nikomu w moim wieki czy 1-2 starszemu, w wieku 15 lat pamiętam że podrywali mnie 20 paro latki!! A teraz 2 lata później dostaję propozycję od 30-40 latków którzy jak gdyby nigdy nic zaczepiają mnie w sklepie, czy na ulicy :/

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 13:10:42

Cytat
monia_25
Być może ma to coś co przyciąga zajętych facetów,którzy się nudzą w swoim związku.Jest ładna,seksowna?O tym mówię.Może wolni faceci nie mają śmiałości do niej podejść,zagadać bo jest dla nich za ładna

Ja sie zgadzam, tak wlasnie jest.

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 13:12:19

No, ale powiem z czasem zrobiło się to dołujące, bo jest już w takim wieku, że powoli zaczyna zakładać się rodziny. A chłopak np 3 miesiące nie mówi, że ma kogoś. Zagaduje ją, rozmawiają po 2 godziny dziennie, bo mieszkają w jednym mieszkaniu (współlokator) a po właśnie takim czasie wychodzi, że ma dziewczynę, choć oficjalnie nigdy o niej nie mówił (to jeden z tych przypadków)

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 13:19:57

Może ma coś w sobie, w wyglądzie zewnętrznym, że faceci nie traktują jej jako potencjalnej partnerki, ale bardziej jako "przygodę/ odskocznię". Nie chcę jej w żaden sposób obrazić, broń Boże, bo jeśli tak jest to po części niezależne od niej. Po prostu taki nasuwa się wniosek. Faceci chcą z nią flirtować, ale nie planują się wiązać...
Albo druga opcja: ma strasznego pecha

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 13:20:18

Może ma coś w sobie, w wyglądzie zewnętrznym, że faceci nie traktują jej jako potencjalnej partnerki, ale bardziej jako "przygodę/ odskocznię". Nie chcę jej w żaden sposób obrazić, broń Boże, bo jeśli tak jest to po części niezależne od niej. Po prostu taki nasuwa się wniosek. Faceci chcą z nią flirtować, ale nie planują się wiązać...
Albo druga opcja: ma straaasznego pechaa

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 13:51:18

Cytat
kochatka
Może ma coś w sobie, w wyglądzie zewnętrznym, że faceci nie traktują jej jako potencjalnej partnerki, ale bardziej jako "przygodę/ odskocznię". Nie chcę jej w żaden sposób obrazić, broń Boże, bo jeśli tak jest to po części niezależne od niej. Po prostu taki nasuwa się wniosek. Faceci chcą z nią flirtować, ale nie planują się wiązać...
Albo druga opcja: ma straaasznego pechaa

Nie, no nie obrażasz, chcemy poznać wszystkie potencjalne powody ;). Nie chcę robić ideologii do tego zjawiska, ale niestety tak jakoś wychodzi z tymi facetami. Ale to jest bardzo przykre, bo dziewczyna chciałaby mieć kogoś na stałe. Ja ją bardzo znam i wiem, że nie jest typem podrywaczki itp. Nie wiem co w wyglądzie u niej mogłoby być potencjalnym powodem ;). Nie wiem, jak myślą faceci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 13:52 przez mart087.

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 13:51:31

Cytat
kochatka
Może ma coś w sobie, w wyglądzie zewnętrznym, że faceci nie traktują jej jako potencjalnej partnerki, ale bardziej jako "przygodę/ odskocznię". Nie chcę jej w żaden sposób obrazić, broń Boże, bo jeśli tak jest to po części niezależne od niej. Po prostu taki nasuwa się wniosek. Faceci chcą z nią flirtować, ale nie planują się wiązać...
Albo druga opcja: ma straaasznego pechaa

Nie, no nie obrażasz, chcemy poznać wszystkie potencjalne powody ;). Nie chcę robić ideologii do tego zjawiska, ale niestety tak jakoś wychodzi z tymi facetami. Ale to jest bardzo przykre, bo dziewczyna chciałaby mieć kogoś na stałe. Ja ją bardzo znam i wiem, że nie jest typem podrywaczki itp. Nie wiem co w wyglądzie u niej mogłoby być potencjalnym powodem ;). Nie wiem, jak myślą faceci.

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 18:56:37

Pewnie jest ładna, miła, uśmiechnięta, kobieca i pewnie ma to coś co nie mają ich kobiety/ żony. Facet podrywa to co nie ma u swojej kobiety, co mu brakuje u obecnej. Jeden ma chudą z małymi cyckami a podrywa tęższą z balonami. Taki urok nieznanego. Kusi. A że wolni sie nie nawijają to już pech :)

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 20:39:45

No, ale że się nie przyznają, że je mają? Robią nadzieję dziewczynie itp?

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 20:46:46

też tak miałam i do dziś się zastanawiam czemu? babcia kiedyś mi powiedziałam, że sprawiam wrażenie tak poważnej, że faceci się mnie po prostu boją, a facet który ma dziewczynę, zdobywa żeby się dowartościować, udowodnić sobie, że jeszcze potrafi i wybiera "trudne" łupy

na końcu doszłam do takiej wprawy, że już wiedziałam - ten zajęty, nie ma co z nim gadać ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 20:47 przez roleta003.

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 20:57:36

o masakra.
Szczerze współczuję dziewczynie, bo jednak co i rusz jakiś ją oszukuje. A potem jeszcze wyjdzie, że ona próbuje związki rozbijać.

Szczerze nie rozumiem takich facetów. Może koleżanka rzeczywiście jakaś taka ładna? Niedostępna?
Wolny się boi, nieśmiały nie spróbuje, a taki co ma już jedną to nie ma nic do stracenia :)

A jak mówisz, że to 'wiek w którym zakłada się rodziny' to i tych wolnych mniej.

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 21:00:08

ja nie wiem, ale mnie kręcą tylko zajęci faceci. A dlaczego? Dlatego że facet musi być fajny i warty grzechu, skoro jakaś panna z nim jest

ZAJĘCI MĘŻCZYŹNI

15 maj 2011 - 22:12:33

No, ja też nie wiem. Może to tylko przypadek (ale jakoś dziwne one), no i to, że wolni jej nie zapraszają itp.? A co wypowiedzi wyżej - jej zajęci nie interesują, bo jak facet ma żonę itp?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie rozumiem facetów!