Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 15:44:03

widać jasno na białym, że tylko sex mu w głowie
on nie dojrzał do bycia z inna dziewczyna, nie tylko sex się liczy w związku
nie odpuszczaj, a jak trzeba będzie to zerwij z nim, przyjdzie czas że będziesz gotowa to zrobisz pierwszy krok:)
powodzenia

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 15:46:41

Cytat
panterciaa
jeżeli zależało by mu tylko na seksie to nie sąddzicie ze dawno by ją zostawił :] to jest normalne ze on ma swoje potrzeby ty jeszcze ich nie masz ale tez nadejda.. moze trzeba sie przelamac nie mowie o seksie ale o lekkich zabawach to sama przyjemnosc a nie meczarnia jak ty to postrzegasz..
W sumie masz bardzo mądre postrzeżenie :)
już nikt sie nie wypowie?;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-05 15:50 przez masacraaa.

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 16:08:53

hmm ogolnie współczuje Ci bo sytuacja w której sie znalazlas nie jest ciekawa.... Mój facet czekał na mnie ponad rok i nie miał z tym najmniejszych problemów...
Uwazam ze mozesz sprobowac (bron boze do niczego sie nie zmuszac) delikatnie wkraczac w tematy seksu.. Seks to nie tylko stosunek ale takze przyjemnosc plynaca z poznawania wlasnych cial, dotyku.. Uwazam ze powinnas porozmawiac z facetem na temat innych sposobów zaspokajania jego potrzeb do czasu az bedziesz gotowa.. mysle ze ten rok (ktory wstepnie sobie wyznaczylas) uplynalby calkiem milo na poznawaniu siebie nawzajem, pieszczotach, zabawie....
powodzenia ;)

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 16:10:10

Cytat
signorina88
Cytat
FuckLimits
Cytat
FMM_
Cytat
FuckLimits
Cytat
FMM_
a ja tego kolesia rozumiem.... ma 23 i swoje potrzeby... związek to nie tylko milość psychiczna w kazdym poradniku pisza ze oprucz dogadywania sie sex jest tak samo wazny. moim zdaniem to znajdz sobie kogos w swojim wieku albo prawiczka bo sie nie zdziwie jak cie zdradzi a w najlepszym wypadku zostawi.

Rozumiesz kolesia, który stroi fochy, bo dziewczyna mu nie dała? Bo ja niekoniecznie.. Mój facet ma 24 i jakoś nie tupie nóżkami, gdy ja nie mam ochoty, ani nie idzie zaraz do innej. "W każdym poradniku" - też nie ma co patrzeć na takie ogólnikowe poradniki. Książka to jedno, a życie to drugie. Jedni mają większe potrzeby, inni mniejsze. A dogadywanie się stawiam raczej na pierwszym miejscu, a nie na równi z seksem :)


sexuolodzy udowadniają ze nie ma udanego związku w którym nie ma udanego sexu. A przypominam ze sexulog to również psycholog i wydaje mi sie ze wiedzą więcej o związkach niz my dziewczyny z forum na szafa.pl. Nie namawiam jej zeby mu dała ale zeby go zrozumiała bo napewno im sie nie ułoży dlatego ze sex dla chlopaka w wieku 23 lat jest czyms bardzo waznym. Ona ma lat tylko 17 i uwazam ze powinna znalesc sobie kogos blizej swojego rocznika jesli nie potrafi zrozumiec potrzeb starszego partnera.

To może mój facet jest gejem skoro nie ma aż takich potrzeb? Albo jest aseksualny? :D


dla jednych seks jest malo istotny, dla drugich stanowi jeden z waznych elementow zwiazku. kazdy ma swoja hierarchie potrzeb.

Ważne, żeby się pod tym względem dopasować. Oboje nie musimy często i żadnemu z nas to nie przeszkadza :)

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 16:26:45

Cytat
nalaa18
hmm ogolnie współczuje Ci bo sytuacja w której sie znalazlas nie jest ciekawa.... Mój facet czekał na mnie ponad rok i nie miał z tym najmniejszych problemów...
Uwazam ze mozesz sprobowac (bron boze do niczego sie nie zmuszac) delikatnie wkraczac w tematy seksu.. Seks to nie tylko stosunek ale takze przyjemnosc plynaca z poznawania wlasnych cial, dotyku.. Uwazam ze powinnas porozmawiac z facetem na temat innych sposobów zaspokajania jego potrzeb do czasu az bedziesz gotowa.. mysle ze ten rok (ktory wstepnie sobie wyznaczylas) uplynalby calkiem milo na poznawaniu siebie nawzajem, pieszczotach, zabawie....
powodzenia ;)
Czyli np. jakie sposoby?

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 16:33:12

Powiem to tak.. Moja młodsza siostra przyrodnia ma nie całe 18 lat i dwa lata temu poprzez swoją koleżankę poznała starszego od siebie sporo faceta. Będąc wtedy w " tych sprawach " całkiem zielona , szybko uległa urokowi owego Pana. Przez dłuższy czas twardo utrzymywała że to "tylko kolega" , aż do czasu kiedy okazało się że jest w ciąży. . nie skończyła szkoły, na inne znajomości nie ma co liczyć , a jego ani dziecko ani ona nie interesują... bardzo mi jej szkoda bo oczywiste jest to że jemu zależało tylko na tym żeby podbudować własne ego i "zaliczyć małolatę" , a ona naiwnie pierwszy raz zakochana zrobiła "wszystko" żeby go nie stracić.A niestety teraz zamiast korzystać z uroków młodego życia, musi sama zajmować się dzidziusiem.

Tak więc naprawdę dobrze się zastanów zanim zrobisz coś wbrew własnej woli, czy naprawdę on jest Ciebie godzien.. bo nie zrozum mnie źle ,ale dziewictwo w tym wieku i tych czasach to naprawdę SKARB.

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 16:35:17

jestem z ciebie dumna ;) nie ulegaj mu jesli nie jestes gotowa

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 16:39:08

Cytat
FuckLimits
Cytat
signorina88
Cytat
FuckLimits
Cytat
FMM_
Cytat
FuckLimits
Cytat
FMM_
a ja tego kolesia rozumiem.... ma 23 i swoje potrzeby... związek to nie tylko milość psychiczna w kazdym poradniku pisza ze oprucz dogadywania sie sex jest tak samo wazny. moim zdaniem to znajdz sobie kogos w swojim wieku albo prawiczka bo sie nie zdziwie jak cie zdradzi a w najlepszym wypadku zostawi.

Rozumiesz kolesia, który stroi fochy, bo dziewczyna mu nie dała? Bo ja niekoniecznie.. Mój facet ma 24 i jakoś nie tupie nóżkami, gdy ja nie mam ochoty, ani nie idzie zaraz do innej. "W każdym poradniku" - też nie ma co patrzeć na takie ogólnikowe poradniki. Książka to jedno, a życie to drugie. Jedni mają większe potrzeby, inni mniejsze. A dogadywanie się stawiam raczej na pierwszym miejscu, a nie na równi z seksem :)


sexuolodzy udowadniają ze nie ma udanego związku w którym nie ma udanego sexu. A przypominam ze sexulog to również psycholog i wydaje mi sie ze wiedzą więcej o związkach niz my dziewczyny z forum na szafa.pl. Nie namawiam jej zeby mu dała ale zeby go zrozumiała bo napewno im sie nie ułoży dlatego ze sex dla chlopaka w wieku 23 lat jest czyms bardzo waznym. Ona ma lat tylko 17 i uwazam ze powinna znalesc sobie kogos blizej swojego rocznika jesli nie potrafi zrozumiec potrzeb starszego partnera.

To może mój facet jest gejem skoro nie ma aż takich potrzeb? Albo jest aseksualny? :D


dla jednych seks jest malo istotny, dla drugich stanowi jeden z waznych elementow zwiazku. kazdy ma swoja hierarchie potrzeb.

Ważne, żeby się pod tym względem dopasować. Oboje nie musimy często i żadnemu z nas to nie przeszkadza :)

zgadza sie.

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 16:39:14

nie zmuszaj się do czegoś czego nie chcesz ;/

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 16:39:19

Moim skromnym zdaniem macie inne potrzeby i całkiem inne spostrzeżenia dotyczącej miłości, Rozumiem że chłopak ma potrzeby, ale to już jawne zmuszanie do czegoś na co nie jesteś gotowa. Przeprowadź z nim poważną rozmowę. Powiedz że nie czujesz się gotowa na seks i nie chcesz potem żałować że za wcześnie rozpoczęłaś współżycie. Poproś o zrozumienie i czas. Jeśli się zgodzi i będzie czekał to rozwijajcie związek, a jeśli ma Cię mieć tylko po to by sobie rozładować napięcie to go pożegnaj. Nie ma sensu z takim facetem być. Naprawdę istnieją chłopacy, którzy z miłości i szacunku potrafią wytrwać. To ma być przyjemność dla was, nie tylko dla niego. Nie zmieniaj się i swoich zasad dla faceta bo to nie będzie miało sensu. :-)

Miłość czy tylko seks?

05 maj 2011 - 16:41:27

Wy wszystkie myślicie, ze 17 latki już dawno są po pierwszym razie?
Znam więcej takich przed niż po...

Miłość czy tylko seks?

16 lip 2011 - 11:07:50

Rozpoczęcia życia seksualnego ze swoim partnerem to poważna decyzja, która może przesądzić o losie całego związku i na pewno będzie miało wpływ na dalsze życie. To poważna sprawa, dlatego trzeba to dokładnie przemyśleć; pomyśleć wcześniej o zabezpieczeniu (tabletki antykoncepcyjne, plastry- niektórzy ginekolodzy przyjmują już od 17 roku życia).
Ty, jak i każda dziewczyna, musisz sobie uświadomić czy to na pewno jest miłość. Niektórym osobom zbyt wcześnie do seksu, a później wychodzą same problemy przez to. To właśnie rodzice, nauczyciele powinni nam uświadamiać z czym to się wiążę. Niestety oni w tych sprawach zazwyczaj ograniczają się do haseł typu: "Poczekaj z tym do ślubu", "Nie chce słyszeć o seksie, jesteś za młoda".
Jeśli już teraz Twój chłopak naciska na Ciebie do utraty dziewictwa (co jest bardzo poważną sprawą) to później na pewno będzie zmuszał Cię do seksu za każdym razem gdy będzie miał na to ochotę, nie zależnie od tego czy Ty będziesz odczuwać taką potrzebę.

Miłość czy tylko seks?

16 lip 2011 - 11:15:37

nie zmuszaj sie do niczego. uwazam ze w jednym mial racje ze jest to mimo wszytsko wasza wspolna sprawa to ze on ma cisnienie to tez jest twoja sprawa. ale jesli on nie potrafi zrozumiec tego ze ty nie jestes jeszcze na to gotowa to mysle ze nie jest Ciebie wart.
absolutnie sie nie zgadzaj jesli nie jestes pewna bo bedziesz zalowac! powodzenia ;)

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

Miłość czy tylko seks?

16 lip 2011 - 11:21:41

uważam, że seks w związku jest baaaardzo ważny i z jednej strony facet ma rację ale oczywiście rozumiem, że nie jesteś gotowa. jeżeli Cię kocha to poczeka. nie jest jakimś zwierzątkiem, żeby nie mógł hamować swojego popędu.

Miłość czy tylko seks?

16 lip 2011 - 11:25:12

Ma swoje potrzeby :|
Niech sobie więcej filmów poogląda to może mu przejdzie.

Ty masz swoje zdanie, zasady, i skoro nie jesteś gotowa psychiczne i nie chcesz tego to nie ma prawa Cię zmusić.
Powinien to uszanować.
Nie rób nic na siłę, bo potem będzie Ci jeszcze gorzej. Myśli Cię zamęczą.

Mam nadzieję,że mu przejdzie i uszanuję twoją wole.
Pozdrawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdrada? pomozcie