Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

34 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie wytrzymam dłużej...

10 kwi 2011 - 16:31:44

to sie nazywa PRZEMOC PSYCHICZNA I FIZYCZNA wobec ciebie i dziecka i na to sa paragrafy!!!!!!!!!!! A ty idz do najblizszej instytucji w waszym miescie, poradni, opieki spolecznej lub powiatowego centrum pomocy rodzinie tam sie zajmuja takimi przypadkami. Nie ma na co czekac, twój mąż albo sie obudzi albo bedzie dalej sobie zyl w swoimswiecie. Ale obudzic sie moze tylko wtedy jak przestaniesz pozwalac tak sie traktowac i dziecko.!!!!!!! Teraz on sie nie nadaje do rodziny wiec zapewnij sobie i swojemu dziecku bezpieczeństwo i milosc. Dziecko powinno byc otoczone opieka i miloscią a twojemu mezowi potrzebny jest tylko sex i komputer! Na pewno znajdziesz rozwiązanie tej sytuacji tylko przestan sie oszukiwac. Powodzenia!

nie wytrzymam dłużej...

10 kwi 2011 - 17:03:28

dziewczyny ulitujcie się i dajcie mi tą dziwną wiadomość na priv czytam i czytam i w sumie wiem, że gówniarze odbiło ale jestem puenty ciekawa

nie wytrzymam dłużej...

10 kwi 2011 - 22:07:49

Ja też chcę tę dziwną wiadomość na priv,plis

nie wytrzymam dłużej...

10 kwi 2011 - 22:26:27

BOZE, alez Wy tepe jestescie, bez obrazy oczywiscie...
historia jest ZMYSLONA!!!!!!!!
Dlaczego wy czytacie tylko jeden watek a nie dalej????????????
poza tym chcecie te dziwna wiadomoc na priv.... przeciez to juz dawno bylo i zadna juz tego na bank nie ma!!!!
NIECH KTOS ZAMKNIE TEN WATEK!!!!!!

nie wytrzymam dłużej...

10 kwi 2011 - 22:35:41

powiem krótko, z racji tego, że wiele osób już pisało i napisze: nic się nie poprawi, skoro on już tak cię traktuje na początku, i będziesz się tylko męczyć.
Ale napiszę coś więcej - zabieraj od niego dziecko, bo to, co opisujesz, sprawi, że za jakiś czas będziesz musiała się umawiać do dobrego psychologa... Nie rozumiem, jak można tak traktować bezbronnych i nieświadomych najmłodszych - koszmar!!!! Jak tylko widzę takie dziecko, mam ochotę zamordować gołymi rękoma pseudo-rodziców, którzy dbają tylko o własną wygodę różnorako pojmowaną! <wrrr>

nie wytrzymam dłużej...

10 kwi 2011 - 22:44:36

Cytat
Klauduska1212
BOZE, alez Wy tepe jestescie, bez obrazy oczywiscie...
historia jest ZMYSLONA!!!!!!!!
Dlaczego wy czytacie tylko jeden watek a nie dalej????????????
poza tym chcecie te dziwna wiadomoc na priv.... przeciez to juz dawno bylo i zadna juz tego na bank nie ma!!!!
NIECH KTOS ZAMKNIE TEN WATEK!!!!!!

nie jestem ślepa rano cały wątek przeczytałam ale dużo zostało pousuwane i jestem ciekawa co z tą wiadomością i kto ją wysyłam no i kto tą smarkulę rozszyfrował

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem-mąż