Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 08:46:11

Hej o co chodzi bo śledziłam wątek ale się pogubiłam;( Co to za wiadomość? tez bym chetnie przeczytała;) Plissssss;)

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 08:49:24

no to pieknie ;) też śledziłam i co ?? Pani nas zrobiła w bambuko, nudzi sie dziewczynce :) Szkoda małego i rodziny :(
Szkoda tylko że odwaga gdzieś prysnęła..........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 08:50 przez szkodnik.

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 08:58:02

no nic od dzis juz nie uwierze nikomu sledziłam watek od A do Z na poczatku jak sie wypowiedzialam zostałam ze tak powiem przekrzyczana za swoje poglady dzis niestety smiem twierdzic ze racje miałam ...
wiec dla dziewczyn które nie sa w temacie i byc moze sie pogubiły :
Owa mamusia robiła sobie z nas jaja pewnie zdazyłyscie zauwazyc ze nie ma juz tych samych postów ze pokasowała ubranka i zdjecie z szafki a w tym ze krzywda zadna jej sie nie dzieje upewniła nas tajemnicza wiadomosc ... chetnym moge udostepnic ...

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:00:53

Ja jestem chętna;) Poprosze na priv

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:02:06

I ja :)

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:04:09

Limonka ja też poproszę bo to szok naprawdę jest :/

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:04:56

i ja:)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:05:53

poslalam kilku mamo te wiadomosc, ktoras chce jeszcze niech pisze na prv to podesle:))) na forum lepiej bedzie nie wrzucac:)
aa i rowniez prosze moderatorki o zamkniecie watku, bo bedzie najlepsze rozwiązanie:)))

a tak wybiegajac poza watek, mam nadzieje ze nie dostane za to ostrzezenia

moze zalozyc watek typu pogaduchy czy cos takiego, gdzie mozna bedzie pogadac o wszystkim i wszystkich:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 09:08 przez kinnkaa.

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:07:04

hej Kinia toś my sobie nie pospały :)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:09:46

limonka ja zasnelam gdzie kolo 00:30 a tu takie zmiany naszły:))) hehehe od 7 jestem na nogach:)

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:10:08

o matko, co tu robić tajemnicę, ktoś podesłał lina na nk jej matki ze zdjęciami, z których widać, że tak źle nie jest jak ona opisywała i tyle.

dziewczyny, nie wyzywajcie jej, bo ona teraz zwyczajnie kłamie, że to była ściema z kumpelą, ma problemy ze sobą a teraz trzęsie portkami, bo wie, że ma przerąbane w rodzinie.

i faktycznie strasznie głupia jest, bo jak wkurzy inne dziewczyny, to wejdą jeszcze w znajomych mamusi i też skopiują ten plik heheheh:) wtedy już kompletnie pozamiatane, co nie?

dlatego Tysia wczoraj apelowałam kilka razy do ciebie, między krzyczącymi dziewczynami, żebyś się wypowiedziała, wytłumaczyła, trzeba było to zrobić, coś wymyśleć, a nie milczeniem nakręciłaś sprawę i masz teraz megaproblem. bo skoro każdy ma już twoje dane to dziewczyno nie obrażaj lepiej nikogo, bo możesz trafić na kogoś tak niezrównoważonego jak ty buhahahahahaahah!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:11:48

Cytat
sandrynka


dlatego Tysia wczoraj apelowałam kilka razy do ciebie, między krzyczącymi dziewczynami, żebyś się wypowiedziała, wytłumaczyła, trzeba było to zrobić, coś wymyśleć, a nie milczeniem nakręciłaś sprawę i masz teraz megaproblem. bo skoro każdy ma już twoje dane to dziewczyno nie obrażaj lepiej nikogo, bo możesz trafić na kogoś tak niezrównoważonego jak ty buhahahahahaahah!!!!!!!


bardzo dobre bardzo:))

dobra wnosze o zamkniecie watku:)))

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:17:27

teraz matka dowie sie że dziewczyna nie chciała wychodzic za mąz i ze ja zmusili do slubu hehe pozdrawiam dziewczynki i dziekuje za wiadomości :)

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:20:35

Cytat
kinnkaa
limonka ja zasnelam gdzie kolo 00:30 a tu takie zmiany naszły:))) hehehe od 7 jestem na nogach:)
widzisz poł godzinki do przodu i wsio na goraco bys miała poszłam spac 1 30 ;)a od godzinki na nogach jestem

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

nie wytrzymam dłużej...

06 paź 2010 - 09:21:50

Cytat
Limonka82
Cytat
kinnkaa
limonka ja zasnelam gdzie kolo 00:30 a tu takie zmiany naszły:))) hehehe od 7 jestem na nogach:)
widzisz poł godzinki do przodu i wsio na goraco bys miała poszłam spac 1 30 ;)a od godzinki na nogach jestem

no ale poszlam spac nieswiadoma zmian i jak wstalam i weszlam na szafke to mialam suprise:)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odebranie praw