Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Co was najbardziej denerwuje w waszych:
- mężach
- narzeczonych
- chłopakach
- ojcach
- braciach
- kolegach
?

Kiedy jego ciuchy leżą porozwalane po całym mieszkaniu :P

MaLiNk 89zgadzam sie oj i to na sto procęt.

Mnie najbardziej denerwuje to,że są leniuchami i rzadko od siebie coś w domu zrobią.A i nie nawidzę słowa "zaraz" lub "za chwilę".I skarpetki icuchy porozwalane oczywiście też mnie drażnią :P

bałaganiarstwo,lenistwo,brak odpowiedzialności no i chwilami brak wyczucia - bo potrafi coś zrobić w najmniej odpowiednim momencie ;) dodatkowo denerwuję mnie to,że mój jest wybredny choćby w kwestii jedzenia -często czegoś nawet nie spróbuje, a już z góry zakłada że tego nie zje ;D

zweryfikowana
Posty: 697
Ostrzeżenia: 1/5

chorobliwa zazdrość ,dziecinność gdy się skaleczy,upór osła gdy niema racji...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

jak się nie wyśpią to psuja wszystkim humor

Cytat
_MaLiNkA_89
Kiedy jego ciuchy leżą porozwalane po całym mieszkaniu :P

też tego nienawidze ;D

Bałaganiarstwo a tak to pozatym jest ok

Cytat
_MaLiNkA_89
Kiedy jego ciuchy leżą porozwalane po całym mieszkaniu :P

Jakbym widziała swojego męża.
Cytat
milena_decor
chorobliwa zazdrość ,dziecinność gdy się skaleczy,upór osła gdy niema racji...

I z tym również się zgodzę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-05 11:13 przez mini22.

zweryfikowana
Posty: 697
Ostrzeżenia: 1/5

Jego zakupy...gdy nie rozumie co ja mam do tego zgniłego ogórka,albo o co mi chodzi z tym serem ,przecież sery na ogół są spleśniale...

Cytat
milena_decor
chorobliwa zazdrość ,dziecinność gdy się skaleczy,upór osła gdy niema racji...
święta racja, dodam jeszcze że bałaganiarstwo

Mój mąż jest niewyrozumiały,leniwy i bałaganiarz.Niewyrozumiały dlatego,ponieważ wydaje mu się,że jak ja siedzę w domu z dzieckiem no to jakież ja mogę mieć problemy.Nie rozumie tego,że sprzątając,piorąc,prasując etc,etc.jednocześnie zajmując sie dzieckiem,które naprawdę niekiedy potrafi dać w kość,robię więcej niz on w pracy.I to on jest zmęczony.Ja nie mam takiego prawa!Niekiedy mam wszystkiego serdecznie dość,nie raz płaczę po kątach z bezsilności i zmęczenia,na to on:Dlaczego ciągle beczę i jeszcze coś w tym stylu:Przecież tyle kobiet ma dzieci i nie mają problemów tylko ja ciagle mam!!!W jego oczach wychodzę na osobę,która nie potrafi poradzić sobie z podstawowymi obowiązkami.
No,a lenistwo i bałaganiarstwo to wiadomo:Przyjdzie z pracy rozłoży sie na kanapie,ciuchy rzuci na fotel a skarpetki pod stół.Żyć,nie umierać!!

a mnie puste słoiki np.po ogórkach,musztardzie w lodówce, wrrrrrrrr

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
AGATAi21
a mnie puste słoiki np.po ogórkach,musztardzie w lodówce, wrrrrrrrr

to nie tylko u Ciebie :D:D:D ostatnio patrze do lodówki o sok jeszcze jest yhy ale puste pudełko , to samo jest ze słoikami po parówkach itp

Ale tak to nie mogę narzekać bo posprząta,pranie zrobi,wyjdzie z małą na spacer itp wyszkoliłam go sobie :D kiedyś zostawiał talerz na stole teraz już tego na szczęście nie robi 3 tyg i po spr :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-07 10:59 przez BadGirllGK.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niedysponowany Mąż...