Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:21:38

Czesc dziewczyny ! mam problem w marcu urodziłam coreczke wszystko bylo ok do czasu gsy moj chlopak zaczal coraz czesciej pic i oglnie nie bylo za dobrze az pewnego dnia mnie pobil zglosilam sprawe na policje pozniej wszystko wycofalam po dwoch miesiacach wyszedl z zakladu karnego i twierdzi ze mnie pbil bo go zdradzilam z jego kolega a to nie prawda on zada ze mam to udowodnic a ja niewiem co robic chcioalabym mu udowodnic ale czy wtedy bedzie wszystko dobrze chodzi mi o dobro dziecka..Narazie jest niby OK na dziecko co miesiac daje mi pienidze widuje sie ze mna i z mala a ja nie wiem co mam myslec co robic. Pomozcie

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:29:33

Jeżeli cię pobił to powinnaś iść do lekarza na obdukcję tylko w ten sposób jesteś w stanie udowodnic na policji i w sądzie moim zdaniem powinnaś jak najszybciej złożyć sprawę o alimenty

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:30:13

jeśli jest jego to dawaj draniowi udowodnij..wszystko będzie dobrze..nie daj się bo potem będzie jeszcze gorzej..

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:31:33

Współczuję!!!powiem Ci tak,że gdyby mój facet podniósł na mnie ręke raz to byłby juz koniec!!!nie wierze że potrafi sie zmienic!!!jeśli raz to zrobił a ty wycofałaś zarzuty to wie że może tak zrobic jeszcze raz!!a co jak pobije dziecko??bo go zdenerwuje??Ty masz mu to udowodnic???Rany kobieto przeciez Ty twierdzisz że nic nie zrobiłaś,to jak niby masz to udowodnic???nie kapuję jego sposobu rozumowania!!Ja bym Go sobie darowała,nawet gdyby był ojcem mojego dziecka!!ale decyzja należy do Ciebie!!Powodzenia:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:34:05

Cytat
wiktoreczek7
Współczuję!!!powiem Ci tak,że gdyby mój facet podniósł na mnie ręke raz to byłby juz koniec!!!nie wierze że potrafi sie zmienic!!!jeśli raz to zrobił a ty wycofałaś zarzuty to wie że może tak zrobic jeszcze raz!!a co jak pobije dziecko??bo go zdenerwuje??Ty masz mu to udowodnic???Rany kobieto przeciez Ty twierdzisz że nic nie zrobiłaś,to jak niby masz to udowodnic???nie kapuję jego sposobu rozumowania!!Ja bym Go sobie darowała,nawet gdyby był ojcem mojego dziecka!!ale decyzja należy do Ciebie!!Powodzenia:)

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią...
Moim zdaniem, jeżeli facet raz uderzy to prędzej czy później to powtórzy ... kocham męża i też mamy dzidziusia ale w życiu bym nie pozwoliła na coś takiego i na życie z kimś takim.

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:37:13

przepraszam Cię, ale dla mnie nie ma czego udowadniać. Cham i tyle!

jak może Cię o coś oskarżać wogóle jak Cię na tym nie przyłapał? zresztą to nie jest powód żeby kogoś bić, ewentualnie żeby kogoś zostawić.

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:43:37

On chce zebym ja mu udowodnila ze go nie zdradzilam...mam dosc tej calej sytuacji raz mi gada ze juz wiecej nie bedzie pil ze bedzie wszystko dobrze a potem raptem zmienia zdanie znajoma mi doradzała aby poszedl na odwyk i do jakiegos dobrego psychologa ale czy to pomoze ?

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:44:26

sprawe o alimenty juz złozyłam

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:48:33

Cytat
natalkaBdg
On chce zebym ja mu udowodnila ze go nie zdradzilam...mam dosc tej calej sytuacji raz mi gada ze juz wiecej nie bedzie pil ze bedzie wszystko dobrze a potem raptem zmienia zdanie znajoma mi doradzała aby poszedl na odwyk i do jakiegos dobrego psychologa ale czy to pomoze ?

A jak niby masz to udowodnic???ile on ma lat???że każe Ci takie rzeczy udowadniac!!!!albo sie ma do kogos zaufanie,albo nie ma!!!a czy psycholog cos pomoże nie sądze!!!

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:51:36

On mi cos mowil o wykrywaczu klamstw ma 25 lat

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 12:58:21

Nie no proszę Cię!!!Kobieto daruj Go sobie bo łatwego życia to Ty z nim nie będziesz miała!!!cokolwiek nie zrobisz to wszystko bedzie chciał na wykrywaczu kłamst sprawdzac???a gdzie niby miałabyś to zrobic??co masz isc na policję??nie rozumiem tego!!

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 13:03:22

chodzi o sytuacje gdy on z 3 miesiecznym dzieckiem nie chcial mnie wpuscic do domu to poszlam do jego kolegi ( ktory zaznacze ma 3 trojke dzieci i zone ) bo mialam najblizej . Niby przespraszal ze mnie pobil

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 13:05:18

Jeżeli raz podniósł na Ciebie rękę, zrobi to znowu, niema co wierzyć w cudowną poprawę, zawsze znajdzie jakiś pretekst.Zostaw drania ważne jest dziecko ono to wszystko czuje, pomimo iż jest takie maleńkie.Załóz sprawę o alimenty i niech płaci.Nie łódz się że się zmieni, robią tak tysiące kobiet, ale kosztem swego zdrowia, a nawt życia,a także kosztem swoich dzieci.nie zasłuzyłaś sobie na taki los, nikt niema prawa bezkarnie traktować tak drugiej osoby.

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 13:06:28

aha i niby wtedy go zdradziłaś???a jego żona i dzieci były w domu??

Czy udowodnic ?

02 gru 2009 - 13:10:19

tak bo ja spalam w pokoju z jego zona a moj chlopak klocil sie z tym kolega . wtedy jak mnie pobil dzwonilam do jego zony i powiedzialam co sie stalo . Ona zeznawala na policji jej maz nie chcial. zazdrosc jest chorobliwa z jego strony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Remont mieszkania = kryzys małżeństwa ???