Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

obraz na płótnie

6 minut temu

Dom czy mieszkanie

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:42

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:37:11

Jak myślicie dziewczyny gdzie można poznać jakiegoś fajnego faceta?:)

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:39:08

Nie wiem, ale chętnie się dowiem ;)

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:40:44

dosłownie wszędzie :) Nawet w spożywczaku , w parku , na uczelni , w szkole , na portalach typu sympatia , po drodze czy na wakacjach :) Kurczę dużo tego !

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:41:39

wszędzie :)

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:42:16

w pracy

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:45:30

nigdy się nad tym nie zastanawiałam,zawsze wyrastali mi sami spod ziemi :d ale chyba wszędzie,najprościej chyba w szkole....:)

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:47:30

Na szafie ;)

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:47:43

W BIBLIOTECE LUB SEX SHOPIE :-)

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:52:20

Najprościej chyba w jakimś klubie.Muzyczka,nastrój,dobra okazja do zagadania...Myśle,że większa odwaga jest wtedy a tak w biały dzień widząc interesującego faceta brakuje tej odwagi,żeby zaczepić.No chyba,że jest to sytuacja,w której już rozmowa jest nawiązana to później już nie problem to pociągnać dalej:)

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:53:00

w sklepie przy półce z prezerwatywami/podpaskami :D:D:D żart! chociaż też możliwe,

Można spotkać wszędzie- w sklepie,autobusie,na ulicy,w szkole,pracy, przez znajomych itd itd itd :)))))

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:53:47

ja ostatnio poznnaje na tym badoo.com hehe przez fb jakos weszłam przypadkowo wiec polecam

Gdzie poznać faceta? :)

16 kwi 2011 - 23:57:25

Cytat
madzia0702
nigdy się nad tym nie zastanawiałam,zawsze wyrastali mi sami spod ziemi :d ale chyba wszędzie,najprościej chyba w szkole....:)

no to szczęściara z ciebie;) u mnie na uczelni prawie facetów nie ma więc ta raczej opcja odpada:P
Cytat
creame-boy
Na szafie ;)

faceci na szafie to chyba jak rodzynki ;) rzadko można tu jakiegoś spotkać ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-16 23:59 przez severalseconds.

Gdzie poznać faceta? :)

17 kwi 2011 - 00:07:19

Cytat
severalseconds
Cytat
madzia0702
nigdy się nad tym nie zastanawiałam,zawsze wyrastali mi sami spod ziemi :d ale chyba wszędzie,najprościej chyba w szkole....:)

no to szczęściara z ciebie;) u mnie na uczelni prawie facetów nie ma więc ta raczej opcja odpada:P
Cytat
creame-boy
Na szafie ;)

faceci na szafie to chyba jak rodzynki ;) rzadko można tu jakiegoś spotkać ;)
Fajnie byc rodzynkiem. Hihi

Gdzie poznać faceta? :)

17 kwi 2011 - 00:15:33

Ja swojego najukochańszego ( tak, po ponad 2 latach ciągle tak o nim mówię!) Poznałam w liceum, a dokładniej chodziliśmy do tej samej klasy:) Zaczęliśmy się spotykać w 3 klasie liceum i było ciężko, ale przetrwaliśmy!:P Przed nim poznawałam chłopaków w pociągu, na imprezie... Wszędzie można:D

Gdzie poznać faceta? :)

17 kwi 2011 - 00:17:06

Cytat
swanie
Ja swojego najukochańszego ( tak, po ponad 2 latach ciągle tak o nim mówię!) Poznałam w liceum, a dokładniej chodziliśmy do tej samej klasy:) Zaczęliśmy się spotykać w 3 klasie liceum i było ciężko, ale przetrwaliśmy!:P Przed nim poznawałam chłopaków w pociągu, na imprezie... Wszędzie można:D

mi to chyba brakuje w tym szczęścia ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapomniec?