Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:33:22

Cześć,
zamierzam się was poradzić odnośnie sytuacji z pewnym facetem, z którym się spotykam.
Otóż już wcześniej ze sobą chodziliśmy, ale on zerwał, ze mną, gdyż nie wiedział co do mnie czuje... mineły dni, tygodnie ... zaczął znowu koło mnie "biegać"...ja oczywiśćie jestem w nim zakochana więc troche mnie to ucieszyło, ale mam obawy co on do mnie czuje.
No ale zaczeliśmy sie spotykać ... to na film, na kawe... on wyczarowywał romantyczne sytuacje i podczas nich całował mnie...
Jednak spotkania zawsze zaczynaja sie niewinnie... tj. zaczynają sie na stopie koleżeńskiej - gadamy, śmiejemy sie - jak kumple, oczywiscie siedzimy od siebie daleko... potem w miarę siedzenia on zaczyna sie we mnie wpatrywać, później przytula mnie, a następnie całuje... wychodząc także mnie całuje.. na drugi dzien znow sie spotykamy i na powitanie znowu tylko "cześć"... wczoraj też się spotkaliśmy i doszło między nami do bliższego kontaktu...
Nie wytrzymałam i spytałam go , ze wczesniej nie chcial ze mna byc a teraz to wszystko sie dzieje i nie wiem co o tym myslec...
a on odpowiedział, ze dobrze sie czuje z tym jak sie ze mna spotyka itd., ze po prostu tego chce, ale nie chce żeby nas nazywac parą, bo chce mnie poznać bliżej, znać moje zachowania itp. Powiedział tez ze wczesniej za szybko zaczelismy byc parą i wogole sie nie poznalismy
Oboje jesteśmy pełnoletni- ja 23 lata , on 26 lat.

Proszę was o rady, co o tym sądzicie. Miała któras z was taką sytuacje ?? Szczerze nie wiem czy on cos do mnie czuje, czy spotyka się ze mna tylko po to zeby sie po prostu spotykac, całowac i cos wiecej... nadmienie, ze mi zalezy na powaznym związku a nie szczenięcej miłości.
aha i nie wiem czy mam uważac sie za wolną kobiete, czy za kobiete zajętą ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 10:36 przez anielina.

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:36:42

może kiedyś się sparzył w co wątpie. Mojej koleżance też jeden wmawiał, że chce się z nią lepiej poznać nim zaczną być razem,a każde spotkanie w łóżku się kończyło i jakie było zakończenie tej znajomości? w dzień kobiet nawet smsa nie napisał jej.

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:37:34

moim zdaniem, facet nie jest gotowy do związku. Jego wymówka o poznaniu Cię, to pretekst, by zaciągnąć Cię do łóżka... Sama przyznałaś, że doszło do bliższego kontaktu. Jemu to odpowiada - nie musi się angażować, a wie, ze Tobie na nim zależy i będziesz gotowa na jego zachcianki...

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:38:26

To mu powiedz, że Ci na nim zależy i chcesz od niego konkretnych decyzji. Bo on teraz robi z Tobą, co chce ;/ A jak mu się znudzisz, albo znów sobie coś wymyśli to Cię zostawi, a Ty będziesz czuła się wykorzystana...

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:38:43

dla mnei to wykorzystywanie sytuacji... nie cchce byc ale chce sie spotykac... nie chce byc para ale chce sie calowac i cos wiecej no sory a co ty jestes lekiem na nude czy cos... pozniej znou z ajakis czas ci napisze ze nie jest pewny jak na moje WOZ ALBO PRZEWOZ.

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:39:27

sparzyl sie na dziewczynie, ktora dla niego wiele znaczyla.. w sensie - zdradzila go...
i kiedys mi mowil ze z nia to bylo cos wielkiego - spotkania, wyjazdy... poznawali sie powoli...i ze niby cos takiego on by chcial ze mna...

sama nie wiem juz

Cytat
komiczka
To mu powiedz, że Ci na nim zależy i chcesz od niego konkretnych decyzji. Bo on teraz robi z Tobą, co chce ;/ A jak mu się znudzisz, albo znów sobie coś wymyśli to Cię zostawi, a Ty będziesz czuła się wykorzystana...
on wie , ze mi zalezalo wtedy na powaznym zwiazku... powiedzialam mu to po pijanemu... a w sumie mowic nie chcialam...
on byl w szoku , ze do tego tak podchodzilam.... kurcze nie chce byc traktowana jak alternatywa - w sumie to mu tez powiedzialam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 10:45 przez anielina.

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:45:11

jezeli Ci na nim naprawde zalezy to musisz mu kazac czekac na siebie
badz niedostepna
bo nic tak facetów nie pociaga jak gonienie króliczka
i wtedy sam zda sobie sprawe co do Ciebie czuje
pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:45:12

Ja bym się tak nie zachowywała na Twoim miejscu. Postaw granicę - jesteście kolegami, zachowujcie się jak koledzy.
Nie jesteście parą, więc dlaczego tak się zachowuje? I przepraszam bardzo - on chce Cię poznać, ale co mają pocałunki i przytulanie do poznawania?
Powiedz mu, że źle się czujesz w tej sytuacji i nie wiesz co masz o tym myśleć. Może zamilcz na jakiś czas, nie spotykaj się z nim, niech przemyśli swoje zachowanie. Nie jesteś zabawką, żeby Cię przytulać/ całować, kiedy najdzie ochota i rzucić w kąt, kiedy się znudzisz. Masz swoje uczucia, uprzytomnij mu to.

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:45:18

Ja myślę, że już raz mógł się przejechać już na jakimś związku i stąd jego dystans do waszej znajomości. Myślę, że z czasem uzależni się od ciebie i nie będzie mógł bez ciebie żyć ;) u mnie było podobnie też nie wiedział co jest między nami (choć nie zerwaliśmy), dopiero później stał się pewny swoich uczuć, a teraz już dnia nie może beze mnie wytrzymać ;) kwestia czasu. Może być też sytuacja, że nigdy nie kochał nikogo i po prostu to uczucie jest dla niego nowe, także troszkę się w nim gubi ;) ja bym poczekała, bo może stracić dużo ;)

Dziwne podejście faceta ????

10 kwi 2011 - 10:49:02

Cytat
karmina90
Ja bym się tak nie zachowywała na Twoim miejscu. Postaw granicę - jesteście kolegami, zachowujcie się jak koledzy.
Nie jesteście parą, więc dlaczego tak się zachowuje? I przepraszam bardzo - on chce Cię poznać, ale co mają pocałunki i przytulanie do poznawania?
Powiedz mu, że źle się czujesz w tej sytuacji i nie wiesz co masz o tym myśleć. Może zamilcz na jakiś czas, nie spotykaj się z nim, niech przemyśli swoje zachowanie. Nie jesteś zabawką, żeby Cię przytulać/ całować, kiedy najdzie ochota i rzucić w kąt, kiedy się znudzisz. Masz swoje uczucia, uprzytomnij mu to.
w sumie masz racje.. i chyba tak zrobie jak napisalas...
bo tez boli mnie to, ze tak kiepsko sie stara o mnie... owszem stara - ale przezylam kiedys zwiazek, gdzie facet stawal na glowie zeby mnie uszczesliwic...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy dam rade to przeskoczyc?Pomocy!