Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:34:14

Kochane, w środę mój chrzestny kończy 44 lata, a ja nie mam bladego pojęcia, co kupić mu w prezencie.
Z racji dziury budżetowej mam do dyspozycji 50zł.
Odpada alkohol, ubrania, książki i gry komputerowe. Wujek jest górnikiem i kawalerem, ma lekką nadwagę, kiedyś jeździł dużo na rowerze, ale padł mu kręgosłup. Nie wiem o nim zbyt wiele, bo zazwyczaj nie rozmawiamy o sobie. U nas to się mówi o tym co, kogo i gdzie boli...
Może macie jakieś pomysły co mogłabym mu podarować?
Pozdrawiam!

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:37:48

Portfel? Jakiś do 50 zł znajdziesz + ładne opakowanie.

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:38:41

Cytat
delikatna
Kochane, w środę mój chrzestny kończy 44 lata, a ja nie mam bladego pojęcia, co kupić mu w prezencie.
Z racji dziury budżetowej mam do dyspozycji 50zł.
Odpada alkohol, ubrania, książki i gry komputerowe. Wujek jest górnikiem i kawalerem, ma lekką nadwagę, kiedyś jeździł dużo na rowerze, ale padł mu kręgosłup. Nie wiem o nim zbyt wiele, bo zazwyczaj nie rozmawiamy o sobie. U nas to się mówi o tym co, kogo i gdzie boli...
Może macie jakieś pomysły co mogłabym mu podarować?
Pozdrawiam!

może zrób mu laurke? na pewno się zdziwi :))

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:41:11

Portfel dostał w tamtym roku. 2 lata temu obrotowy zegar ze stacją pogody i moim zdjęciem, wcześniej miecz do powieszenia na scianie ....

Laurką będzie tort,który mu zrobię ,a prócz tego ejszcze prezent ;)
Chrzestnej kupiłam parowar, więc jemu tez wypada coś materialnego:)

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:43:15

Cytat
delikatna
Portfel dostał w tamtym roku. 2 lata temu obrotowy zegar ze stacją pogody i moim zdjęciem, wcześniej miecz do powieszenia na scianie ....

Laurką będzie tort,który mu zrobię ,a prócz tego ejszcze prezent ;)
Chrzestnej kupiłam parowar, więc jemu tez wypada coś materialnego:)

kup mu urządzenie do gootowania jajek :D

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:43:57

A może jakiś kosmetyk? Albo elektroniczny ciśnieniomierz:D (za 30 zł kupiłam tacie na urodziny). Film na DVD. Albo np. jakąś dobrą kawę + fajny kubek :)

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:48:39

Kurcze, jesteście cudowne i dzięki za propozycje,ale na razie wszystkie odpadają :(
1. Nie pija kawy (chociaż nad kubkiem pomyslę)
2. Kosmetyków raczej nie używa :) w jego łazience to tylko mydło, pasta do zębów ...
3. Ciśnieniomierz ma :) A też o tym myślałam, ale oświeciła mnie jego kuzynka, ze mu kupiła niedawno :)
4. A jajka ma swoje ugotować?:D

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:51:06

A jakieś fajne szklanki do drinków z grubym dnem?:)

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:51:38

Witam kochana dla Wujka polecam scyzoryk , w którym będzie także taki przybornik, myślę, że się ucieszy, bo w każdym mężczyźnie dżemie mały majsterkowicz:)


PS. Zapraszam na mojego autorskiego bloga o modzie i trendach pod adresem www.codeine-codeine.blogspot.com

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:52:00

hm..moze jakis obraz na sciane ?

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:52:02

Cytat
delikatna
Kurcze, jesteście cudowne i dzięki za propozycje,ale na razie wszystkie odpadają :(
1. Nie pija kawy (chociaż nad kubkiem pomyslę)
2. Kosmetyków raczej nie używa :) w jego łazience to tylko mydło, pasta do zębów ...
3. Ciśnieniomierz ma :) A też o tym myślałam, ale oświeciła mnie jego kuzynka, ze mu kupiła niedawno :)
4. A jajka ma swoje ugotować?:D


ad 4 .hahhaha pewnie że nie :DD

to może krawat albo spinki do mankietów?

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:55:18

albo kufel z grawerem ;)

Co na prezent dla chrzestnego?

31 mar 2011 - 22:55:57

Pomyślę nad scyzorykiem :) albo jakieś właśnie kieliszki,szklanki,kufel z grawerem. Może brelok?:)

Obraz odpada ,bo wujek ma na pół ściany fototapete, a nienawidz jakichś tkaich pierdół ,ozdób itp ;)
A spinki też nie,bo nie ma gdzie chodzic taki elegancki... Najbliższe chyba moje wesele,a to nieprędko :D

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Co na prezent dla chrzestnego?

27 kwi 2011 - 14:30:03

Ale czemu nic do ubrania nie może być? Przecież wujek się z pewnością ucieszy z jakieś sportowej koszulki, albo spodenek. Wiem, że sporo tego typu ciuchów, w calkiem niezłej cenie mozna kupić na tanisport.pl. Zobacz sobie w necie ich stronkę.

Co na prezent dla chrzestnego?

30 paź 2022 - 10:03:27

Hej, jeśli jest chrzestnym to kup mu coś wyjątkowego, coś z czego będzie zadowolony. Ja polecam ci sklep internetowy napu.pl sprzedają oni bardzo ładne prezenty które każdemu się spodobają, najlepszą kategorią dopasowaną do ciebie będzie zestawy prezentowe. Naprawdę polecam ci tą stronę chrzestny będzie zadwolony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jest wazniejsze