Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mętlik w głowie

25 mar 2011 - 07:48:42

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-24 13:04 przez abc1404.

Mętlik w głowie

25 mar 2011 - 07:52:35

jezeli jestes w związku a go kochasz ...to poprostu tym kolegą jestes zauroczona. przechodzilam jakis czas temu to samo, jedna rozstalismy sie z powazniejszych powodow z jego strony przez miesiac schudlam 7 kg z tesknoty ciagle plakalam itp itd...jedtan nie wrocilam do niego nie moglam mu wybaczyc tego co mi robil....ale zebys nie zalowala...przypomnij sobie...swoim chlopakiem na poczatku pewnie tak samo bylas zafascynowana jak tym teraz....a pozniej znow bedzie inny?

Mętlik w głowie

25 mar 2011 - 07:56:23

powiedz mu o tym że to Ci przeszkadza jak on do Ciebie mówi...to zazdrość przez niego przemawia ,mam tą samą sytuację z moim Tomkiem -tylko że młodsi jesteśmy (ja 16lat,on 17lat prawie 18) wiem jaki to ból ale ja się nie daję ..trzymam twardo się żeby przestał tak do mnie mówić...on też ma koleżanki i też do niego piszą i jakoś się nie czepiam więc dlaczego on mi to robi ?nie wiadomo... chyba faceci chcą pokazać nam że zależy im na nas ale jakoś im to nie wychodzi...bo przez zazdrość nic nie pokażesz sensownego... może ten chłopak Ci nie ufa?? bo się boi o Ciebie że pójdziesz do kolegi i go zostawisz??

Mętlik w głowie

25 mar 2011 - 07:57:41

jestescie ze soba dlugo, moze dopadla was rutyna? wiadomo, ze w kazdym zwiazku po pewnym czasie gwaltowne porywy serca <takie jak na poczatku> opadaja. musisz sie zastanowic czy rzeczywiscie kochasz swojecho chlopaka i chcesz z nim byc. czy warto przekreslac to co jest miedzy wami dla nowej znajomosci. odpowiedz sobie na pytanie czego chcesz za 5, 10, 15 lat... czy widzisz sie u boku swojego obecnego chlopaka.
co do rutyny - pojawia sie w kazdym zwiazku, wiem z doswiadczenia. doszlo nawet do tego, ze moj chlopak non stop widzial mnie w dresie, z maseczka na twarzy itp - tak totalnie po domowemu. wiec zmienilam to, zaczelam sie ubierac bardziej kobieco, a on dostrzegl ze jestem atkakcyjna na nowo.
ale mozna z rutyna walczyc. gdy nas zaczela meczyc, zapislismy sie na kurs tanca - niby niewiele, ale pomoglo. moze i wy znajdziecie cos co mozecie robic wspolnie i co pozwoli wam odkryc siebie na nowo.

Mętlik w głowie

25 mar 2011 - 08:01:27

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-24 13:04 przez abc1404.

Mętlik w głowie

25 mar 2011 - 08:05:55

Cytat
abc1404


On twierdzi, że skoro on się nie spotyka z koleżankami to też ja nie powinnam z kolegami. Ja mu nigdy nie kazałam nie spotykać się z nimi. Ufam mu i wiem, że żadna jego koleżanka nie odbije mi go. No ale on najwidoczniej mi nie ufa :(
Mimo moich głupich myśli nie mam zamiaru ich wprowadzać w życie ani nic w tym stylu, nie jestem aż tak głupia. Nie umiałabym sobie tego wybaczyć.

u nas w związku jest taka niepisana zasada - wszystko działa w dwie strony. jesli on moze spotkac sie z kolezanka, to ja moge z kolega itd. wiec troche go rozumiem. porozmawiaj z nim szczerze co i jak.

Mętlik w głowie

25 mar 2011 - 08:11:35

Cytat
yasabel
Cytat
abc1404


On twierdzi, że skoro on się nie spotyka z koleżankami to też ja nie powinnam z kolegami. Ja mu nigdy nie kazałam nie spotykać się z nimi. Ufam mu i wiem, że żadna jego koleżanka nie odbije mi go. No ale on najwidoczniej mi nie ufa :(
Mimo moich głupich myśli nie mam zamiaru ich wprowadzać w życie ani nic w tym stylu, nie jestem aż tak głupia. Nie umiałabym sobie tego wybaczyć.

u nas w związku jest taka niepisana zasada - wszystko działa w dwie strony. jesli on moze spotkac sie z kolezanka, to ja moge z kolega itd. wiec troche go rozumiem. porozmawiaj z nim szczerze co i jak.
i właśnie powinno być u Ciebie abc1404 tak jak u yasabel..
pogadaj ze swoim mężczyzną :)

lub bez rzmowy zmień to dla niego i poświęć mu więcej uwagi i czasu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 08:12 przez JesliChceszToBierz.

Mętlik w głowie

25 mar 2011 - 08:15:14

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-24 13:04 przez abc1404.

Mętlik w głowie

25 mar 2011 - 08:16:55

Powiedz mu, zeby tak Ci nie gadał bo Ci z tym zle, pokaz, ze to on jest dla Ciebie najwazniejszy ;) ja tam z kolegami normalnie gadam, chodze na piwo i on mi nic nie mowi, a jak chce to idzie ze mna i tyle :) musicie miec do siebie zaufanie :) bez tego ani rusz..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dylematy po ponad czterech latach związku - pomocy