Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:15:44

Cytat
kasia_susu
Się uda albo się nie uda...

Dla mnie głupota;) Potem powstają wątki na szafie pt. "Czy jestem w ciąży???"


Nic dodać , nic ująć. POPIERAM.

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:16:15

wątek bez sensu ! jak chce się mieć dziecko to super pomysł a jak nie to szkoda tylko tego dzieciaczka z tej wpadki bo będzie miało rodziców debili

Cytat
ZimnneSlonce
Cytat
02bezkitu11
Stosunek przerywany owszem, stosuje :D ale zeby skonczyl w srodku to nie...

Umnie tak to wyglada od 5 lat ;) i narazie wpadki nie było...

to może nie możecie mieć dzieci bo stosunek przerywany to żadna metoda ! plemniki są nie tylko w spermie podczas wytrysku ale również wcześniej mężczyzna wydziela płyn ,który może kobietę zapłodnić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 12:19 przez CiociaPrzykrywka.

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:18:19

moja znajoma sie nie zabezpiecza ....operują na kalendarzyku małżeńskim i na obserwacji dni płodnych....i jeszcze ani jednej wpadki.No ale trzeba miec regularne cykle

niezweryfikowana
Posty: 249
Ostrzeżenia: 1/5

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:18:43

Cytat
tereskes85
do autorki wątku
jeśli dziewczyna jest młoda, nie posiada stałego partnera, nie jest gotowa na dziecko to brak zabezpieczenia uważam za głupotę
Co innego gdy dziewczyna czuje sie na to gotowa( szczególnie pod względem emocjonalnym) , posiada stałego partnera z którym chce spędzić życie, lub po prostu para planuje dziecko to Oki


Bardzo mądre słowa:)
Masz rację jeśli dziewczyna zaczyna uprawiać seks lub nie jest pewna wyboru na cale życie co do swojego partnera to po co ryzykować?
Ja ze swoim już 3 lata bez tabletek i prezerwatyw bo nie możemy ich używać ( nie pytajcie dlaczego) i jak na razie nie mamy dziecka :)
Ale nawet gdyby byłabym najszczęśliwszą kobietą pod słońcem:)

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:19:28

Nie zdecydowałabym się na to...

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:20:07

od 8 lat nie uzywam ani tego ani tego ;D
mamy inne sposoby :-)

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:23:57

jak dla mnie to zero przyjemności bo cały czas myślisz o tym czy się uda czy nie, człowiek jest spięty nie odczuwa takiej przyjemności jaką powinien. dodatkowo można złapać jakąś chorobe nawet jak się ma stałego partnera... wiadomo bakterie są wszędzie.... ja osobiście nie preferuję takowego sexu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 12:24 przez justysia291.

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:24:11

Pół roku stosowałam :)) Ale wolimy się zabezpieczać i bez stresu się kochać :))

Cytat
dorocinka782156695
od 8 lat nie uzywam ani tego ani tego ;D
mamy inne sposoby :-)

jakie?:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 12:25 przez Paaati91.

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:28:15

myślę że to świetne rozwiązanie dla ludzi którzy mają skłonność do ryzyka i ubóstwiają życie w niepewności - uda się czy nie uda.

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:28:28

Cytat
anitkos
moja znajoma sie nie zabezpiecza ....operują na kalendarzyku małżeńskim i na obserwacji dni płodnych....i jeszcze ani jednej wpadki.No ale trzeba miec regularne cykle

to nie jest KALENDARZYK MAŁŻEŃSKI tylko METODA OBJAWOWO TERMICZNA dwie zupełnie różne rzeczy!!! mierzy się codziennie temperaturę ok 6 rano przed wstaniem z łóżka, obserwuje swoje ciało i dokładnie się wie kiedy ma się dni płodne a kiedy nie. Długość/regularność cyklu nie ma tu nic do rzeczy ale najwidoczniej o tym nie wiesz. Kalendarzyk małżeński to akurat gwarancja, że w ciąże prędzej czy później się zajdzie ale metoda objawowo termiczna to są skrupulatne wyliczenia, które dają pewność w około 90-95 %.

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:29:09

:-/
co ma temat do tego co napisalas "co myslicie na ten temat?
zadnych prezerwatyw czy tabletech anty.. ?"
skoro sie bierze tabletki to jest to zabezpieczenie a jak sie nie wie nic o seksie to trzeba poczytac badz z rodzicami porozmawiac a nie zawalac szafe glupimi watkami bezsens



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 12:31 przez patimonek.

SEX bez ZABEZPIECZENIA?

25 mar 2011 - 12:32:57

znam taką pare.... jemu to wszystko jedno, a ona uważa,że anty szkodzi i nie używają żadnego zabezpieczeni, bo w gumce to nie to, tabletki niszczą wątrobe itp.... mają po 30 lat i trójkę dzieci, nie najlepsze warunki finansowe, sami twierdzą,że ich na kolejnego dzidziusia nie stać....ale o antykoncepcji nadal nie myslą, bo ona ufa swojemu ciału..... Wnerwia mnie takie postępowanie u dorosłych ludzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 12:33 przez alpina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet