Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

znowu fetyszysci

23 mar 2016 - 23:38:58

Tez mialem tu kilka takich przypadkow. Dlatego teraz wymagam wystawiania przedmiotu oraz zdjec weryfikujacych.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

znowu fetyszysci

24 mar 2016 - 12:11:45

@geani na forum nie podajemy nicków. Jedyne miejsce na forum gdzie można wpisywać loginy nieuczciwych osób jest watek CZARNA LISTA http://forum.szafa.pl/21/174697/czarna-lista-zgloszenia,1.html

ponadto sprawy dotyczące nieudanych transakcji zgłaszamy administracji przez centrum sporów

http://szafa.pl/centrum.html

znowu fetyszysci

26 mar 2016 - 21:10:02

PRZEPRASZAM !!! MONIS333
Ohydnie oskarżyłem szafowiczkę o nieuczciwość, ale nie ona tu zawiniła.
Przesyłka była wysłana na czas,lecz w punkcie odbioru, odnalazła się po ponad tygodniowym opóźnieniu ,gdzie pytałem kilka razy.Ogromnie mi wstyd, i nie wiem jak mogę jeszcze naprawić krzywdę, poza BARDZO PRZEPRASZAM!!!

znowu fetyszysci

26 mar 2016 - 22:21:58

Sprzedam buty i rajstopki zapraszam

znowu fetyszysci

01 kwi 2016 - 00:28:58

Cytat
Polaris3
oni tylko głowę zawracają konflikt
wcale nie chcą kupić ideawiedzą że w ciucholandach są stare zużyte buciory do wąchania...to po co maja płacić
chodzi im tylko o zboczenie żeby z babką sobie pogadać i pozboczyć na tematy butów np.pytanie a czy na moją stópkę delikatną bedą pasować ,a czy buciki obdzierają a ile w nich chodziłaś,a pokaż fotke jak twoja nóżka w nich wygląda....i td
szlag mnie trafia bo czas tylko tracisz a nie sprzedaż to cwaniaki zboczone i tyle!brawo

Polaris, co ty tu nawypisywałaś. Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Po pierwsze, to tak jak z normalnie rozumianą urodą, fetyszyści lubią różne stópki, jeden duże, drugi małe, jeden szczupłe, drugi szerokie, jeden z niskim podbiciem, drugi z wysokim, o zapachu nie wspomnę. Czy w tej sytuacji prośba o fotkę jest czymś niezwykłym?
Po drugie, jaka frajda miałaby być dla fetyszysty z butów z lumpeksu? Co miałby wąchać? Zapach środków piorących czy wywietrzały zapach wstęchlizny, pasty do butów albo skóry?
Zrozum, że fetyszystę rajcują stópki, ich zapach, wygląd, dotyk, smak. Dlatego chcą kupować przepocone i pachnace stópkami buty, skarpetki, nylonki a niektórzy decydują się na spotkania w realu.
Jeśli masz coś do zaproponowania napisz na priv i nie wypisuj bzdur.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

znowu fetyszysci

01 kwi 2016 - 07:37:40

Sprzedaje (oprócz bielizny), nie widze w tym nic złego. A skąd wiesz, ze sprzedając spodnie jakieś tam Kasi nie wysyłasz ich tak naprawdę Krzyskowi.. A takie transakcje przeprowadza sie bez danych obu stron i tak, tak sie da.
W Chinach sa automaty z bielizna używana a tu olaboga raban bo to "chore".

znowu fetyszysci

01 kwi 2016 - 07:59:00

chodzi im tylko o zboczenie żeby z babką sobie pogadać i pozboczyć na tematy butów np.pytanie a czy na moją stópkę delikatną bedą pasować ,a czy buciki obdzierają a ile w nich chodziłaś,a pokaż fotke jak twoja nóżka w nich wygląda....i td
szlag mnie trafia bo czas tylko tracisz a nie sprzedaż to cwaniaki zboczone i tyle! brawo

Tu z Polaris3 sie zgodze w 100 % ze sa tacy

znowu fetyszysci

01 kwi 2016 - 10:16:25

Aniu, czy Twoja wypowiedź nie jest jednostronna? Do transakcji nie dochodzi z różnych powodów. Czasami chodzi o problemy z płatnościami. Niektóre panie wymyślają sposoby transferowe, przez co temat się komplikuje. Czasami problem jest ze sposobem wysyłki albo terminem wysyłki. Często informacja o wystawionym do sprzedania towarze jest niepełna (np. brak informacji o rozmiarze). Zdjęć stóp i fimów z ich udziałem w internecie jest cała masa. Dla samego oglądania stóp fetyszyści nie muszą więc wyciągać fotek od Ciebie. Moim zdaniem jeśli ktoś prosi o fotkę stópek to ewidentnie z zamiarem kupna obuwia lub bielizny. Dla mnie jest to normalne, że ktoś, kto decyduje się na bądź co bądź ryzykowną transakcję stara się dowiedzieć o tym co zamierza kupić jak najwięcej i zobaczyć cudeńka, które zostawiły tam swoje ślady.

znowu fetyszysci

01 kwi 2016 - 18:15:35

Z jednej strony nic nie mam do takich pytan pod warunkiem ze juz skoro pytasz to znaczy ze jestes chetny je kupic a nie na pytaniach , na ustaleniu kwoty kupna/sprzedazy i podaniu danych do transakcji rozmowa sie urywa i na tym koniec rozmowy. Ja tez jestem czlowiekiem i jesli nie masz teraz pieniedzy ok poczekam i zatrzymam tobie dana rzecz. A ja nie mowie o niektorych paniach tylko mowie o moich juz rozmowach czy niedokonanych transakcjach. Gdybys mnie zapytal o rozmiar buta to bym ci odrazu powiedziala bo niby w czym tajemnica. To jest tylko twoje zdanie ze jezeli ktos prosi fotkę stópek to z zamiarem kupna obuwia lub danej rzeczy. Dobrze ze ty sie do tego stosujesz bo inni niekoniecznie.

znowu fetyszysci

05 kwi 2016 - 02:25:03

Ja chętnie sprzedam swoje używane rzeczy Fetyszystom, tylko konkretnym! Wyłudzającym zdjęcia i zawracającym tylko głowę, dziękuję uprzejmie. Ty chcesz kupić - ja sprzedać i deal. Szczegóły do ustalenia w wiadomościach prywatnych. Zapraszam.

<Nie będzie to moja pierwsza taka transakcja, więc tym bardziej zapraszam>

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

znowu fetyszysci

08 maj 2016 - 21:32:37

Zapraszam konkretnych i zdecydowanych kupujacych ;)))

znowu fetyszysci

13 cze 2016 - 17:50:02

Hej :) Chętnie sprzedam cienkie rajstopki, znoszone balerinki i inne rzeczy :) Zapraszam na priv :)

znowu fetyszysci

28 cze 2016 - 23:26:15

Znowu fetyszyści. Znów jest lato. Kobiece stópki na widoku a baleriny nasytcają się zapachem stópek. Najlepszy czas na podziwianie i nasycanie się zapachem a dla dziewczyn, które to lubią zajmowanie się stópkami w całym słowa znaczeniu.

znowu fetyszysci

21 wrz 2016 - 20:00:24

Żaden mi jeszcze nie zaszedł za skórę więc puki co mam do nich dobre nastawienie. Krzywdy nikomu nie robią.
Wysyłając każdą rzecz przez neta nie masz pewności kto odbierze, czy Krysia czy Krzysiek...
Nie wystawiam publicznie rzeczy bo połączenia z innymi portalami. Ale można pisać nie gryzę.

znowu fetyszysci

05 paź 2016 - 16:47:55

zapraszam do mnie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

selfieroom zwrot bluzki