Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

12 minut temu

dieta organizacja

26 minut temu

przestrzeganie diety

43 minut temu

zalety diety pudełkowej

58 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

znowu fetyszysci

12 gru 2015 - 21:19:53

moja zona lubi ten moj fetysz i co raz mi kupuje czy bielizne czy buty innej pani

hm mowisz fetyszysta psychol bedzie mial twoje dane a jak sprzedasz fetyszystce albo innej lasce a okaze sie chora psych.nigdy niewiesz komu sprzedajesz i kto bedzie mial te dane wiec radze zamknac konto na szafie i spokoj a ciuchy do smietnika i po problemie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-12 21:26 przez superbuty.

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

znowu fetyszysci

15 gru 2015 - 05:40:30

Według mnie to podniecające ;) ciągle pracuję nad moją stroną oraz instagramem, planuję także profesjonalne sesje zdjęciowe, ale wszystko w swoim czasie. Póki co zapraszam fetyszystów i nie tylko na bloga: www.kochamnylony.WordPress.com ♥♥♥ warto wiedzieć jak to wygląda od strony kobiety. W przygotowaniu kolejne posty ♥♥♥



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-15 05:50 przez kocham_nylony.

znowu fetyszysci

26 gru 2015 - 17:58:05

Chętnie sprzedam swoje znoszone buty...ZaPrAsZaM :)

Tylko konkrętne i zdecydowane osoby...

znowu fetyszysci

26 gru 2015 - 18:11:04

Jestem tolerancyjna i nie potępiam takich transakcji

znowu fetyszysci

26 gru 2015 - 21:25:57

ja raz sprzedałam jednemu facetowi swoje buty, zaproponował fajną sumkę więc się zgodziłam. Wysłałam mu buty i tyle. Podziękował mi i kontakt się zakończył. Nic więcej ode mnie nie chciał. a skoro ktoś za moje buty które leżą i się kurzą chciał dać ok.300 no to czemu miałabym nie wziąć. Jego sprawa co z nimi robi :)

znowu fetyszysci

27 gru 2015 - 19:30:34

Ja nie mam problemu z tym ani oporów zeby dokonac takiej transakcji.
Chętnie odsprzedam swoją całą garderobę bo mam tego sporo :)
bluzki,bluzeczki itd.. :)
buty też sa bez problemu :)
więc jeśli ktoś chce to ja zapraszam :)
Sprzedałam juz kilka razy ale bo mam nadal za duzo butów a chciałabym sie ich pozbyć , bo i więcej miejsca zrobiłoby sie w szafie.
Ja tam też nie widzę w tym nic złego. Sprzedaż jak każda inna a i zarobić można :)
Piszcie do mnie bezpośrednio na priv
Pozdrawiam gorąco.

znowu fetyszysci

28 gru 2015 - 19:17:40

jestem zainteresowany zakupem:)

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

znowu fetyszysci

28 gru 2015 - 19:23:04

A ja cały czas zapraszam do siebie. Aktualnie mam do sprzedania dwa gorsety, jedną parę kozaków a la uggy i trampki oraz parę konsolowych balerin.

znowu fetyszysci

29 gru 2015 - 18:27:45

Zapraszam

znowu fetyszysci

29 gru 2015 - 18:53:10

dolaczam sie do wątku jak ktos chetny zapraszam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-29 18:53 przez krzysiek1538.

znowu fetyszysci

08 sty 2016 - 17:34:33

Zapraszam do mnie !
Ubrania, bielizna i buty na sprzedaż :)
Wszystko dla Was :)



Chętnie odsprzedam używane buty i bieliznę, ZAPRASZAM :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 23:21 przez marina1992.

znowu fetyszysci

12 sty 2016 - 20:45:56

Zapraszam do mnie :-) chetnie odsprzedam jak to juz nie raz robilam uzywane buty, skarpetki i inne :-)

znowu fetyszysci

19 lut 2016 - 23:56:52

lepiej napisz,jak kasę wzięłaś i nic nie wysłałaś :-)

znowu fetyszysci

03 mar 2016 - 19:03:28

Posiadam wiele zniszczonych i znoszonych butow wiec zapraszam :- )A zdjecia wysylam na priv. Zapraszam tylko konkretnych fetyszystow !!! Mam dosyć wiadomości o niby transakcji a co do czego potem Cisza !!! Odczytacie wiadomosci a potem was niema .
Jeśli jesteś niekonkretny i sam niewiesz co chcesz to nawet nie pisz !!!!!!


Podkreślam, że wyłudzaczom zdjęć i gawędziarzom dziękuję, jestem w stanie po tylu transakcjach wyłapać, kto próbuję mi tyłek zawracać ;) Głupie wiadomości typu wyślij kilka zdjęć stóp, butów będą totalnie ignorowane ;) Wystarczy jedno, góra dwa zdjęcia :)


Zastrzegam iż jest to poważna oferta i proszę o kontakt mężczyzn, którzy wiedzą co ile jest warte, a co najważniejsze dokańczają transakcji ,a nie wycofują się, jak większość po ustaleniu szczegółów!

znowu fetyszysci

23 mar 2016 - 23:04:28

UWAGA! na oszustke <moderacja> !!! Do czasu wysłania przekazu miałem kilkanaście wiadomości dziennie, zdjęcia i wszystko Ok.Gdy udało się jej mnie naciągnąć, wysłałem przekaz i od tej pory cisza, a jest na szafie każdego dnia.

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-24 12:09 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyszła teściowa