Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

gorący temat

Biznes

46 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:55:47

dostaje multum wiadomosci od fetyszystow
czy to az taka zbrodnia jezeli sie im cos wysle, mowie w tej chwili o butach bo bielizna to zbyt imtymna sprawa i nigdy bym majtek nie wyslala ale zaczelam sie powaznie zastanawiac czy to az takie niemoralne bedzie gdy wysle takiemu kolesiowi buty?????????? i tak nic na tym nie strace a nawet zyskam te pare zlotych

jest tu jakas dziewczyna ktorej zdarzylo sie wyslac facetowi swoje uzywane buty lub cos innego? hm, oni sa w sumie mili itp jak pisza juz sama nie wiem czy to faktycznie samo zlo tak jak to wszedzie pisza ??

NIE ZROZUMCIE ZLE!! TO ZADNA REKLAMA ANI PROWOKACJA!! :PP

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:58:10

Moim zdaniem jest to nienormalne.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:58:29

hahahaha ode mnie chciał ostatnio kupić jeden szpilki i zdjęcia samych nóg w tych szpilkach, ale się bałam mimo że sporo oferował:D:D
oczywiście wiem że to nienormalne, ale traktuje to raczej... hmm z przymrużeniem oka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 14:01 przez kacha64.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:58:38

i w tym momencie mam ochotę walnąć głową w ścianę xD jak chcesz to sprzedawaj, dla mnie to chore.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 13:59:17

Nie myślę ,ze nie jest to zło , i sprzedaż swoich ciuchów fetyszystom też nie.
To indywidualna kwestia, a sporo dziewczyn jest chyba przewrażliwionych na tym punkcie.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:01:32

Myślę,że skoro są chętni do kupowania butów,które nam już są zbędne (lub innych rzeczy)
to powinnaś korzystać z tego. Dla nich przyjemność dla Ciebie zysk.
Czasami się zastanawiam czy gdyby mnie jakiś fetyszysta zaproponował kupno jakiejś mojej rzeczy, czy bym tego nie zrobiła.
Raz mi się zdarzyło,że ktoś prosił o przysłanie mojej bielizny,ale to było dawno i się nie zgodziłam.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:01:32

wydaje mi się, że to żadna zbrodnia ;p Jeśli Ci to nie przeszkadza to nie widzę problemu. Równie dobrze osoby, którym wysyłamy ubrania tu na szafia, czy nawet właśnie buty, mogą być fetyszystami i się do tego nie przyznawać :D

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:03:54

co za różnica czy sprzedasz jakiejś lasce czy fetyszyscie? Nie zgwałci przez poczte, a mozesz tylko zarobic:D same zyski. I to nie jest aprobata tego zboczenia z mojej strony, gdyby ktos mnie zle zrozumial;)

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:04:10

Ja się od tego odcinam; po pierwsze, głupio bym się czuła wiedząc, że ktoś tam się "pobudza" wąchając moje buty, po drugie - uważam to za jakąś tam formę wykorzystywania ludzi, bo wiadomo, że oni zrobią wszystko, żeby dostać damskie używane łaszki, więc robienie na nich biznesu jest dla mnie trochę...nie w porządku.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:05:43

Ja bym się obawiała, że jak raz wyślę, to później częściej będą do mnie pisać.
Też miałam taką ofertę.
Może, jakbym miała wystawione buty i ktoś po prostu by kupił, bez gadania, że lubi, to inaczej by to wyglądało.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:05:54

To żadna zbrodnia nie jest, ale nie chciałabym żyć z myślą, że jakiś fetyszysta wali sobie (brutalnie ujmując) wąchając moje buty ;P Taki dyskomfort psychiczny.
Jeśli dla Ciebie to nie problem, to nic nie stoi na przeszkodzie przecież ;P

Cytat
wisniowa
Może, jakbym miała wystawione buty i ktoś po prostu by kupił, bez gadania, że lubi, to inaczej by to wyglądało.

O właśnie. Jakby się nie afiszowali tak z tym, to więcej dziewczyn by sprzedawało. Trzeba mieć trochę oleju w głowie, no! ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 14:07 przez kretka.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:07:45

o to chodzi ze taki debil bedzie miec twoje dane i nie wiadomo jak moze ten fakt potem wykorzystac, wole wywalic niz potem byc bohaterka chorej obsesji jakiegos typa, byc nagabywana lub byc glowna bohaterka programu 997
oj nie dbacie dziewczyny o swoje bezpieczenstwo...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 14:09 przez ewa_mimi.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:07:45

jakiś interes na tym jest ;p potraktuj ,to jako normalną sprzedaż ;)

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:08:54

gdybys nie wiedziala komu sprzedajesz zapewne sprzedalabys bez zadnego "ale" wiec w czym problem...
Sprzedaj i ciesz sie ze udalo Ci sie sprzedac dobrze.

znowu fetyszysci

24 lut 2011 - 14:09:58

A skad wiesz jak ktos od ciebie kupuje to tego nie robi? mysle tu o sprawianiu sobie przyjemnosci z "obcowania" z twoja rzecza??? Przeciez kupujecie uzywane buty, wiec nie rozumiem czym sie przejmujesz. Jak chce kupic - to sprzedaj co ci tam? Jak ktos kupuje cos ode mnie ja nie pytam co bedzie z tym robil, do czego mu dana rzecz posłuży... Nie wiem niektore dziewczyny sa przewrazliwione... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet i jego dziwne zachowanie.