Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 13:55:19

hej:( nie wiem czy znacie moje poprzednie wątki , koledzy - normalnie idealni partnerzy dla niego .

Dziś mi oznajmił że jutro wyjeżdża do warszawy , po części do fury kumpla.
A gdy ja go proszę , aby pojechać do kina - " nie moge , jestem zmęczony"

Wczoraj jeździł z kumplem po godz. 22 , ja juz wtedy śpie , bo wstaje po 5 do pracy... a jak bylam z nim o 20 to musiał leżeć , nie mógł wyjsc bo był zmęczony:/

gdy to wszystko mu dzisiaj wygarnełam kazał mi sie ubrać ciepło na wieczór bo ze mna wyjdzie na spacer. juz wiem jak to bedzie wyglądać . przejdziemy sie ulicą on powie : i co tak fajnie chodzić w tą i z powrotem ?! i pojdziemy do domu ;((


nie wiem co mam robić , nie umiem nim zerwać , w ogole nie wiem czy to powód do zerwania:|

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:00:48

jedyna rada na to umawiaj częściej się z kumpelami i olewaj go jak on, w tedy zrozumie, niestety facetom trzeba prosto z mostu bo oni wiele nie rozumieją, a zachowując się jak oni zrozumieją i gdy zacznie mu to przeszkadzać w tedy powiedz : o co ci chodzi, jestem taka jak ty .po za tym jedni faceci stawiają prawie ze na pierwszym miejscu kolegów a inni nie i trudno to zmienic.

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:01:29

idź na ten spacer i jak zapyta tak jak napisałaś to odpowiedz, że bardzo fajnie i tyle.. a po drodze wejdźcie do jakiejś knajpki :))

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:03:41

z tego co pamiętam to stały problem w Twoim związku więc zastanów się: chcesz by tak było dalej, bo moim zdaniem on się nie zmieni skoro dotąd nie brał pod uwagę Twoich potrzeb

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:04:06

Ludzie się nie zmieniają. Chciałam napisać więcej, ale to chyba wystarczy.

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:05:31

ale ja chce na lyzwy , kregle nie wiem cokolwiek ! basen , kino a on NIC on nie moze i chu.... j . nawet nie wiem jakto by bylo gdzies z nim wyjsc w takie publiczne miejsce , bo nigdy nie bylam ! jestesmy ze soba 3 lata

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:05:44

Cytat
dziobaczka
idź na ten spacer i jak zapyta tak jak napisałaś to odpowiedz, że bardzo fajnie i tyle.. a po drodze wejdźcie do jakiejś knajpki :))

popieram pomysł

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:06:06

moze cie zdradza?

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 2/5

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:07:10

pff olej go i umawiaj się z koleżankami, jeśli on ma Ci robić wielkąąąą łaskę że gdziekolwiek raczy z Tobą wyjść. Jeśli Go kochasz, to zrozum to że woli części od samochodu niż Ciebie, a jeśli niechcesz być tak traktowana to zerwij z Nim i znajdź sobie faceta, który dałby wszsytko żeby spędzić z Tobą chociaż godzinę.

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:07:31

moim zdaniem poprostu nie potraficie ze sobą rozmawiać
a to bardzo potrzebne by tworzyć zdrowy,dobry związek.
Ale niestety nie potrafię Ci pomóc,może nie jesteście dla siebie stworzeni poprostu,no wiesz,ty swoje,on swoje itp...

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:12:11

Zastanów się czy chcesz żyć w związku, gdzie facet nie bierze pod uwagę Twoich potrzeb. Jest niepoważny przecież. To się z czasem nie zmieni, nie łudź się. Jest na to mała szansa, ale akurat na niego trafić nie musi.
Albo zacznij mieć swoje życie (bez wtajemniczania go w nie - mężczyźni są zazdrośnikami i mają wielkie ego. Kiedy okaże się nieużyteczny, to może zrozumie co traci i zacznie traktować Cię poważnie ;)), albo tłumacz mu do skutku, że chcesz być z nim częściej. Choć sądzę, że nie da to wielkiego rezultatu.

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:16:13

Cytat
kampela
ale ja chce na lyzwy , kregle nie wiem cokolwiek ! basen , kino a on NIC on nie moze i chu.... j . nawet nie wiem jakto by bylo gdzies z nim wyjsc w takie publiczne miejsce , bo nigdy nie bylam ! jestesmy ze soba 3 lata

to powiedz mu o tym, wygarnij, że prawdziwy facet dba o dziewczyne, nie tylko siedzi w domu lub zabiera na spacer. Jesli szczera rozmowa NIC nie da to po co się szarpać? powinien bardziej się starac jeśli mu zalezy:(

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:17:30

Cytat
kretka
Zastanów się czy chcesz żyć w związku, gdzie facet nie bierze pod uwagę Twoich potrzeb. Jest niepoważny przecież. To się z czasem nie zmieni, nie łudź się. Jest na to mała szansa, ale akurat na niego trafić nie musi.
Albo zacznij mieć swoje życie (bez wtajemniczania go w nie - mężczyźni są zazdrośnikami i mają wielkie ego. Kiedy okaże się nieużyteczny, to może zrozumie co traci i zacznie traktować Cię poważnie ;)), albo tłumacz mu do skutku, że chcesz być z nim częściej. Choć sądzę, że nie da to wielkiego rezultatu.


ale my jestesmy ze soba czesto , tylko ciagle w domu:/

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:19:27

Olej go strata czasu na niego .

proszę o pomoc.

http://forum.szafa.pl/49/3033961/bedzie-mi-pasowac.html

nie umiem tak dalej

24 lut 2011 - 14:23:10

Cytat
BlackRose2222
Olej go strata czasu na niego .

proszę o pomoc.

http://forum.szafa.pl/49/3033961/bedzie-mi-pasowac.html


po 3 latach to ciezko olac tak po prostu;((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

znowu fetyszysci