Obecnie rozmawiamy o:

doskonałe jedzenie

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

33 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:21:00

witajcie :) odrazu mowie ze mam 25 lat zeby moj watek nie zostal uznany za kolejne milosne rozsterki malolatow

rozstalam sie z moim facetem po 6 latach zwiazku:(( wiem ze juz to definitywny koniec i nie ma co odbudowywac:(
po szeciu latach zwiazku (a napomknę ze w grudniu wybieralismy projekt naszego domu-to byla jego inicjatywa) uslyszlam od niego " ze ja cie juz przestalem kochaac nie zalezy mi - traktuje cie jak kolezanke " :((

nie potrafie sie pozbierac po tych slowach ... jest mi tak cholernie ciezko... nie nawidze go ze wszystkich moich sil

ja wiem ze nikogo do milosci nie da sie zmusic ....

co wy w takiej sytuacji zrobilyscie/ jak to przetrwalyscie

prosze was o pomoc bo wiem ze potraficie tu na szafie weszpec z calych sil tych ktorzy tego potrzebuja

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:23:42

Nie można myśleć o tym, trzeba sobie znaleźć jakieś zajęcie, a czas leczy rany :) Pozdrawiam Cie i trzymaj się Kochana !!!!

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:24:48

faceci to swinie... mysle kochana, ze cokolwiek tu nie napiszemy, to nie pomoze, ewentualnie poczujesz sie lepiej przez chwile, ale to nie minie tak predko, szesc lat to kupe czasu, mysle ze czas jesli nie leczy, to przynajmniej przyzwyczaja do ran i to minie, potrzebujesz teraz duzo wsparcia i towarzystwa bliskich Ci ludzi, przebywaj z nimi duzo, staraj sie o tym nie myslec, ale jestem pewna, ze za kilka lat, powiesz sobie, ze tak po prostu musialo byc, bedziesz szczesliwa z kims innym, powodzenia :*

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:26:44

najgorsze jest to ze moi znajomi maja swoje drugie polowki wiec i swoje zycie a ja nie potrafie wcinac sie ze swoimi problemami mimo ze to moi prawdziwi przyjaciele:(

dlatego kumuluje sie to wszystko we mnie i czuje jedna wielka okropna pustke

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:26:50

hmmm
ja sie rozstalam po 4 latach
i faktycznie tez mnie traktowal jak kolezanke,ale szybko mi przeszlo to chyba troche dziwne ;)
ale teraz mam nowego faceta i jestem szczesliwa

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:28:09

Własnie trzeba czekać, tak od razu nic nie pomoże. Ale warto żebyś się czymś zajęła..zrób coś o czym marzysz, zapisz się na jakieś kursy, wyjedź na wakacje teraz kiedy u naś środek zimy:)

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:29:45

Cytat
lejdiss90
Własnie trzeba czekać, tak od razu nic nie pomoże. Ale warto żebyś się czymś zajęła..zrób coś o czym marzysz, zapisz się na jakieś kursy, wyjedź na wakacje teraz kiedy u naś środek zimy:)

niestety finansowo odpadaja jakiekolwiek wakacje czy urlopy :(

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:31:13

zorganizuj sobie czas do maximum - jakas siłownia, aerobik kilka razy w tygodniu, jak najczęstsze spotkania z ze znajomymi i rodziną, jakies nowe hobby. Im mniej bedziesz miała czasu na myslenie tym lepiej. trzymaj sie :**

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:33:25

tak wlasnie planuje zorganizowac sobie dzien natomiast przeraza mnie fakt iz on mieszka kilkadziesiat metrow ode mnie ;(

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:34:00

widocznie tak musialo byc, nic sie nie dzieje bez przypadku.
moze LOS ma dla Ciebie cos, kogos lepszego?
Jedno jest pewne - nie zslugiwal na Ciebie i okazal sie dupkiem.
trzymaj sie :*

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:34:47

Cytat
laurengibbs
widocznie tak musialo byc, nic sie nie dzieje bez przypadku.
moze LOS ma dla Ciebie cos, kogos lepszego?
Jedno jest pewne - nie zslugiwal na Ciebie i okazal sie dupkiem.
trzymaj sie :*

dzieki laurengibbs:*

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:36:18

A czemu facet to swinia? Mysle, ze bardzo dobrze zrobil, nie chcial Cie ranic. Gdyby byl z Toba nadal i ukrywal to, ze juz Ciebie nie kocha, to watpie w Twoje szczescie. Nie traktowalby Cie jako swoja partnerke, ale jako kolezanke. Dlatego mysle, ze wcale nie jest swinia i wykonal najbardziej odpowiedni krok w tym kierunki. Tak to byscie sie meczyli oboje.
Nie mozna przeciez zmusic do milosci... Po 6 latach niektorym odchodzi, innym nie. Ludzie sa naprawde rozni.

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:37:44

Powinnaś teraz jak najwięcej czasu z przyjaciółmi starać się spędzać.
Nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji, współczuję Ci

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:39:17

ogladaj ubrania na szafie, szukaj inspiracji, moze jakies wlasne przerobki? :) poswiec czas sobie, zeby poczuc sie piekniejsza :)

JAK POZBIERAC SIE PO ROZSTANIU :(

05 lut 2011 - 15:39:18

Przede wszystkim swoje wycierpieć musisz... niestety 6 lat to szmat czasu... ale nie załamuj się,bo widocznie tak musiało być. Ja pamiętam,że zawsze po rozstaniu próbowałam zająć się sobą w różnoraki sposób. Szukałam sobie jakich ciekawych rzeczy do robienia, zaczęłam uczyć się hiszpańskiego... poświęciłam czas sobie i tylko sobie. I to się opłaciło! najważniejsze,żebyś nie myślała i nie zastanawiała się ' dlaczego' . Spróbuj myśleć pozytywnie,że widocznie nie zasługiwał na Ciebie,że widocznie czeka na Ciebie coś lepszego..ktoś lepszy... trzymaj się ciepło!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zazdrośnik jeden!