Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 09:57:47

Jak wszyscy wiemy, zbliżają się walentynki... ;) i tu zaczynają się dylematy każdej z nas ;) a przynajmniej większości :D co kupić chłopakowi? Dziewczynie łatwo jest coś kupić, a na walentynki to już zwłaszcza: misia z serduszkiem, poduszkę z napisem "kocham Cię", kubek, czy chociażby, oklepane, róże i biżuterię. Tyle tego jest! dla dziewczyn... A co kupić mężczyźnie? błagam, wypowiedzcie się bo nie mam zielonego pojęcia. A wy macie jakieś pomysły? :)

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 09:59:32

A czym się interesuje i do jakiej kwoty?

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:04:34

kolejny walentynkowy watek... ludzie ilez mozna???

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:05:17

Gra w piłkę nożną w klubie, lubi nowości techniczne, ale że za 2 tygodnie mamy rocznicę, a za miesiąc on ma urodziny, więc myślę że mogę dać tylko 50 zł, no, w ostateczności stówkę, chociaż wiadomo - najlepiej żeby było jak najtaniej :D
Napiszcie jakie są wasze pomysły :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-05 10:11 przez Celina9296.

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:11:23

tez mu kup maskotke serduszko..........eh my sie juz w to nie bawimy,nas to wogole nie bawi,jak mialabym co roku dostawac maskotke serduszko czy kubez z kocham cie,to zasypałabym się gratami,aż w końcu bym to wyrzuciła....bez sensu złóż mu zyczonka i powiedz że kochasz,to wystarczy

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:11:26

Ja właśnie z tego powodu oświadczę, że nie kupujemy sobie nic, tylko razem coś zróbmy :) Pewnie pójdziemy na kolacje albo obiad :)

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:13:04

dziwne jestescie :P
te misie/kubki/serduszka.. toc to taka tandeta.coz to za sztuka wejsc do sklepu-kupic pierwsze lepsze gowno-i je dac.
ja nie bardzo bym sie ucieszyla z takiego prezentu :P
dlatego chce zdobyc taka malutka buteleczke,jakis liscik w niej umiescic i wrzucic mu do piwa :D (Luby uwielbia piwo :P)



co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:17:02

nie przepadamy za tym swietaem, ale postanowilismy ze sami cos zrobilmy - on dla mnie kolacje, ja dla niego deser i milo spedzimy dzien ;D

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:18:11

to i ja powiem, że walentynki to głupota i ich nie obchodzę :p
dobrze, że mój chłop wtedy będzie z kumplami w górach, przynajmniej będę miała spokój od pytań ;)

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 13:30:25

ja nie kupuje nic- w koncu to swieto milosci a nie prezentów. Poprostu wyjedzamy na wekend poprzedzajacy walentynki nad morze i spedzimy ten czas razem (nacodzien mamy malo czasu - praca na 2 etatach, studia etc), wioec to bedzie takie oderwanie od rzeczywistosci. Nie podoba mi sie ta komercyjna strona walemtynek - przesciganie sie kto da lepszy prezent:/ chociaz jak znam mojego to cos kupi, ale nagminnie probuje go przekonac ze wole wspolne wyjscie niz prezent. Poki co to robi postepy- wyjazd nad morze i zaproszenie do kina i restauracji:)) bo najwazniejszy to czas spedzony razem:)

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:02:45

Cytat
ElAk
dziwne jestescie :P
te misie/kubki/serduszka.. toc to taka tandeta.coz to za sztuka wejsc do sklepu-kupic pierwsze lepsze gowno-i je dac.
ja nie bardzo bym sie ucieszyla z takiego prezentu :P

Ale dla mnie całe Walantynki to tandeta i po to właśnie są,żeby zasypywać się serduszkami misiami itp. i mi sie to podoba! :) Wymyślne, pożyteczne, oryginalne prezenty to się daje na np. urodziny,rocznice,gwiazdkę itd.

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:05:01

ja ostatnio kupiłam cukierkową bieliznę, na urodziny zegarek z timex, kalendarz z moimi sexy zdjęciami, kubek z naszym wspólnym zdjęciem... ja tam z tym problemu nie mma zbytnio... bardziej nurtuje mnei to czym można się zajmowac takiego dnia...?

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:06:10

ja kupiłam mojemu chłopakowi worek Chupa-Chupsów (120szt) - uwielbia je:))

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:13:51

Acior a ile zaplacilas i gdzie? w normalnym sklepie na sztuki czy sprzedawali gdzieś w workach?:D

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:16:30

a ja mojemu robie PLAKAT
formatu A2
na zdjeciu ja czarno biały kolor
wyjezdzam na pół roku i chce żeby mógł mnie codzinnie oglądać taką wiieeelką
to w aantyramie
a do tego piwkaa oklejone serduszkami;)
jestesmy ze soba 5 latek;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapytać go czy nie?