Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:08:55

Zacznę od tego, że zakładam ten wątek tutaj (bo nie wiem gdzie), a łączy się on z moim mężem w zostawię. Jeśli to nie jest odpowiednie miejsce to proszę o przeniesienie. A więc tak: obecnie ja i mój mąż i nasza córka mieszkamy u moich rodziców, ale już od dłuższego czasu przymierzaliśmy do przeprowadzki do rodziców męża (pomalowaliśmy pokój, kupiliśmy meble). Wszystko się troszkę odsunęło w czasie z powodu choroby córki...a tu dzisiaj mąż do mnie dzwoni i mówi, że jego matka powiedziała, żeby zabrał moje rzeczy, które tam u niej są i zawiózł tej "kur*ie" czyli mnie bo ja całą kase przepie**alam, szkoły tylko zmieniam zamiast zabrać się za robotę (mamy małe dziecko, które często choruje i jest już po operacji, skończyłam studia wyższe za które płacił mój ojciec a teraz poszłam na fryzjerstwo po to by jak Mała dorośnie mieć pracę i jeszcze sobie dorabiać kiedy jeszcze w domu siedze). I jeszcze usłyszał, że my "dziadami" jesteśmy bo nic nie mamy (3 lata po ślubie). To samo usłyszałam, kiedy zadzwoniłam i zapytałm co do mnie ma. Powiedzcie, czy to jest normalne???? Mnie to bardzo boli...

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:11:35

no na pewno to nie jest normalne. a co na to twój mąż?

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:13:29

Powiedział, że więcej tam nie pojedzie - szkoda mu tylko reszty rodziny, bo z nimi chciałby się widywać.

Cytat
Diora2309
Oczywiście, że nie jest. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Moim zdaniem powinnaś porozmawiać o tym z mężem. Ja bym się więcej do niej nie odezwała.. Przynajmniej póki by mnie nie przeprosiła..

Szczerze...to nie mam zamiaru



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-27 21:14 przez kaliksto1.

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:13:36

Oczywiście, że nie jest. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Moim zdaniem powinnaś porozmawiać o tym z mężem. Ja bym się więcej do niej nie odezwała.. Przynajmniej póki by mnie nie przeprosiła..

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:15:04

no i dobrze ze mąż trzyma twoją stronę. a teściowa może zmądrzeje jak zatęskni za synem.

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:15:07

NO OK A CO TWOJ MAŻ NA TO? nic nie powie swojej zasranej mamuśce? przeciez to kpina-ale pociesze cie chociaz troszkę - moja tesciowa nie lepsza....nie daj sie!

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:15:22

yyyy....?!
a to dlaczego chcecie/ chcieliscie sie wprowadzic do tesciów?

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:16:13

a to stara wiedźma... jak taka jest to niech zostanie sama na starość

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:17:44

Chora kobieta... współczuję sytuacji i pieniędzy wywalonych w błoto na odnowienie pokoju :/

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:17:50

pięknie Cię potraktowała. nie ma słów o takich ludzi.

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:18:25

no nie to na pewno nie jest normalne, dziwi mnie fakt, że Twój mąż przekazał Ci takie informacje, nie wiem próbował ze swoją matką porozmawiać na ten temat? Nie wyobrażam sobie sytuacji w której mąż w imieniu mojej tesciowej przekazuje mi że jestem k**** i darmozjadem, najpierw chyba dostał by w papę ode mnie on a potem porozmawiałabym sobie i z teściówką....

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:18:44

Mąż jej powiedział, żeby się ode mnie odpier**liła. Chcieliśmy się przeprowadzić, po to żeby mąż miał bliżej do pracy i tam mieliśmy budować dom :((

Cytat
foczka2007
NO OK A CO TWOJ MAŻ NA TO? nic nie powie swojej zasranej mamuśce? przeciez to kpina-ale pociesze cie chociaz troszkę - moja tesciowa nie lepsza....nie daj sie!


Dzięki za pocieszenie...marne ale przynajmniej się uśmiałam, co akurat dzisiaj najgorzej mi wychodzi :* dzięki.
Cytat
foczka2007
NO OK A CO TWOJ MAŻ NA TO? nic nie powie swojej zasranej mamuśce? przeciez to kpina-ale pociesze cie chociaz troszkę - moja tesciowa nie lepsza....nie daj sie!


Dzięki za pocieszenie...marne ale przynajmniej się uśmiałam, co akurat dzisiaj najgorzej mi wychodzi :* dzięki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-27 21:22 przez kaliksto1.

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:20:56

jak najdalej od tej flądry!

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:21:14

chamstwo, kur..cze te teściowe ;/

TEŚCIOWA :/

27 sty 2011 - 21:21:57

OJ moja teściowa nie jest lepsza, może nie przeklina, ale też o wszystko się czepia. Radzę uciekaj, byle jak najdalej od teściowej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak go zrozumiec? jak powinnam sie zachowac wobec niego?