Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:01:31

Witajcie, jako ze poczulem sie juz troche pewniej na forum postanowilem zalozyc watek na temat kobiecego piekna. Ostatnio bylem swiadkiem zdazenia: Idzie sobie para - ona oszalamiajaco piekna on taki se - szalu nima:) No i ten niezbyt urodziwy facet caly czas ryczy po tej pieknosci! W zasadzie to nie zeby darl sie na cale gardlo ale leci po niej rowno:( Ona tylko lekko glowa w dol i idzie pokornie przy nim. No i - moje kochane - wlasnie tego nie ogarniam! Oswieccie mnie. Jak to jest. Mnie sie wydaje ze gdybym byl kobieta i to jeszcze piekna mialbym caly swiat u swych stop! Wykozystywalbym to na maxa! Znalazlbym se chopa mega przystojnego, wyksztalconego i inteligentnego ktory by mnie traktowal jak ksiezniczke. Jak to z wami jest? Przeciez to naturalne ze plec piekna jest piekna! Zawsze mnie to nurtowalo jakie to uczucie kiedy prawie kazdy facet sie za toba ogladaja:) Stawiaja drinki w pubach, Naskakuja. Stajecie przed lustrem i co? widzicie bardziej wady czy bardziej zalety? Eksponujecie swe piekno swiadomie? Oczywiscie temat tez dotyczy przystojnych facetow. Z kumplem jednak tak nie pogadam face to face bo nie wypada. Tym bardziej jestem oniesmielony w obecnosci pieknej kobiety wiec odpada:) Szkobnijcie kilka zdan jesli wam sie chce:)

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:06:45

;-)

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:11:49

miłość jest ślepa, na to nie ma reguły niestety.. nie widziałabym większego sensu w byciu z męskim uosobieniem wszelkich zalet, gdybym nic do niego nie czuła ;)

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:11:52

Ale o co tak własciwie nas pytasz?? :P

zweryfikowana
Posty: 1.071
Ostrzeżenia: 2/5

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:12:57

Masz rację. To dlatego, że jak już dziewczyna ma stałego faceta, nawet takiego mało przystojnego, to ten potrafi jej cały blask zgasić swoimi uwagami do jej wyglądu, zachowania etc. Większość się temu poddaje. Bo kobiecie nie zależy tyle na świeceniu swoim pięknem, jak na poczuciu, że ma się kogoś bliskiego i stałego przy sobie.

niezweryfikowana
Posty: 390
Ostrzeżenia: 1/5

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:13:27

Ja jak patrze w lustro widze same wady, nie wiem jak to jest, gdy jakiś facet szaleje za kobietą, nie znam takiego uczucia. Mam nadzieje, że jeszcze mnie spotka takie coś.

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:13:38

lecz o co caman??????

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:13:39

Co z tego, że kobieta jest piękna? Nie chciałabym być w związku z kimś idealnym (według Ciebie: wykształcony, piękny itd), do którego nic nie czuję! My chcemy też KOCHAĆ i nic nie poradzimy na to, ze czasem zakochujemy się w nieodpowiednich facetach (jeśli chodzi o niektóre ich zachowania).

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:16:47

Cytat
Aguszja
Ja jak patrze w lustro widze same wady, nie wiem jak to jest, gdy jakiś facet szaleje za kobietą, nie znam takiego uczucia. Mam nadzieje, że jeszcze mnie spotka takie coś.

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:17:21

staję przed lustrem i mmhhh to zależy od dnia ;) albo stwierdzam ,ze nie jest ze mną tak źle albo ,że masakra albo ,że całkiem nieźle wyglądam :D kobieta zmienna jest i to jest jedyne prawdziwe zdanie o kobietach ;p a faceci? raczej spadają z nieba i sami się o nas starają niż wyłapuje się ich w tłumie :) przynajmniej u mnie tak było ale ,że czas robi swoje to już inna sprawa...

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:17:27

rozumiem. Kurcze ja sam jeszcze nie sprecyzowalem czego chce sie od Was dowiedziec:) Troche to chaotyczne. Staralem sie zawrzec w mojej wypowiedzi kilka pytan.:)

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:19:03

po co nam piękny facet który będzie myślał, że świeci, a wszystkie panny będą za nim latać? to działa w 2 strony, kobieta może być przeciętna a mężczyzna super laluś i też ze sobą będą.. nam wystarcza tylko ZWYKŁY FACET a nie model z okładki;)

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:19:55

chyba w związku wygląd się nie liczy aż tak bardzo? jeśli laska zrobiła coś okropnego to nie dziwota, że facet się na nią drze... a przystojnych facetów jest tak mało, że nie starcza :D trzeba brać to co zostało :D

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:20:18

mnie sie wydaje ze trzeba miec po prostu to cos zwane potocznie seksapilem bo samo piekne ciało nie wystarczy
czesto jest tak że mniej urodziwe dziewczyny mają wieksze powodzenie od tych rasowych pieknosci :) wygląd to nie wszystko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 17:21 przez adzia.

byc kobieta

15 sty 2011 - 17:22:53

Cytat
GaBrYsiAa1996
raczej spadają z nieba i sami się o nas starają niż wyłapuje się ich w tłumie :) przynajmniej u mnie tak było
wlasnie o to chodzi miedzy innymi...sami sie pchaja:) czasem pewnie drzwiami i oknami:) Kiedy jeszcze nasza klasa przezywala czasy swietnosci dziewczyny pstrykaly zdjecia a pod nimi milion komentarzy: co za oczy... jakie cialo....itd... Tutaj tez:) Patrze czasem na zdjecie i oczy z orbit wychodza a dziewczyna chce wiedziec czy ladnie wyglada???? helołłłł o co chodzi??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to u mnie coś nienormalnego?