Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:29:37

hej :) Jakis czas temu na meila dostałam zaproszenie na ten portal, wielu znajomych ma tam konta więc z ciekawości i ja założyłam tyle że fikcyjne ... oglądam sobie profile i w pewnym momencie zamurowało mnie... zrobiło mi się jakoś cholernie przykro.. bo zobaczyłam zdj osoby na której mi zależy,ponoc jemu zależy jeszcze bardziej,bynajmniej tak mnie zapewnia... zastanawiam się więc czego on tam może szukac ;/ nie wiem ale mi jak na kims zależy to nie szukam wrażeń, dlatego też definitywnie powiedziałam mu że między nami nic nie będzie! Zranił mnie w ten sposób, nie umiałabym mu zaufac...może jestem przewrażliwiona może niepotrzebnie go podejrzewam .... no ale sam fakt... eh .. nie wiem co myślec. Co wy uważacie o tej całej sytuacji i wogóle o portalach tego typu? Z góry przepraszam za nieład w zdaniach ale w tym tyg miałam kilka egzaminów, sesja.. i poprostu wysiadam :( zasypiam na siedząco.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 17:31 przez MyGoodies.

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:33:05

moze zalozyl tam konto z tego samego powodu co Ty ?:)
napisz do niego tam i sie wypytaj delkatnie jako jakas tam postac moze ?

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:36:34

hehehe znam to z autopsji, olej goscia, współczuje tego uczucia. to straszne otwierasz strone a tam on...masakra chciałam umrzec

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:39:03

rozmawiałam właśnie o to chodzi wg niego nie ma w tym nic złego, mówi że oglądal sobie konta swoich znajomych... przez kilka dni zanim mu powiedziałam że wiem o jego profilu obserwowałam konto i praktycznie ciągle był online... nawet gdy był w pracy i jak twierdził miał dużo pracy... Ja naprwde nie rozumiem, przystojny, mądry, wykształcony facet po co mu to...

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:41:02

co w tym złego że ma tam konto nie wiesz jak jest do końca...

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:42:02

,odpowiedz jest prosta
albo facet sie porządnie nudzi,
szuka towarzystwa
albo lubi miec kilka panienek na raz

Cytat
pluszowamalpka
co w tym złego że ma tam konto nie wiesz jak jest do końca...

tak pewnie założył sobie przez pomyłkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 17:42 przez agusiamix.

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:42:49

wpisz w wyszukiwarkę " badoo" i poczytaj o tym "portalu". To jest g*** . Nabierają ludzi, wysyłając zaproszenia albo fikcyjne wiadomości od innych. Wchodząc i logując się trzeba podać swojego maila i hasło, a żeby odczytać rzekomą wiadomość trzeba wrzucić swoje foto. Ja dostałam wiadomość od mojego kolegi niby , ale nie zalogowałam się tam, zgadałam się z nim i zapytałam czy pisał coś do mnie z jakiegoś ' badoo" i okazało się że on nic o tym nie wiedział, portal automatycznie bez Twojej zgody rozsyła jakieś pierdoły . Ponoć wykradają adresy e-mail z Twojej skrzynki, a usunięcie konta na tym portalu graniczy z cudem. Więc na Twoim miejscu nie przejmowała się tym że ma tam konto, prawdopodobnie nabrał się na"wiadomość" od kogoś znajomego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 17:45 przez PeEmKa22.

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:43:13

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 17:45 przez PeEmKa22.

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:46:31

może również założył tam konto z nudów... nie rezygnuj z niego z takiego powodu ;)

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:46:36

Ja jakoś specjalnie tam się nie "zapisywałam"tylko po prostu poprzez fb klikałam ,klikałam i tam jeb moje foty z fb... ;/ ale usunełam,to oczywiście,bo nie kręci mnie to ;p

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:46:40

Cytat
modliszka80
hehehe znam to z autopsji, olej goscia, współczuje tego uczucia. to straszne otwierasz strone a tam on...masakra chciałam umrzec

dzięki :)

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:46:42

Cytat
agusiamix
,odpowiedz jest prosta
albo facet sie porządnie nudzi,
szuka towarzystwa
albo lubi miec kilka panienek na raz
Cytat
pluszowamalpka
co w tym złego że ma tam konto nie wiesz jak jest do końca...

tak pewnie założył sobie przez pomyłkę

wszystko naraz a te panienki szczególnie:D

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:49:31

kochana, ja mam konto na facebooku i tam sa jakies smieszne aplikacje. jak sie z nich skorzysta to automatycznie jest zakladane konto na tym badoo czy jak to sie zwie. ostatnio dostalam jakas wiadomosc na poczte, wchodze a tam,ze ktos mi cos proponuje. patrze a ja mam konto na tym cholerstwie...
takze moze on tego nie zakladal z premedytacja ,ze tak powiem ;) pogadaj z nim ;)

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:49:58

Ty też założyłas tam konto! Więc bądź proszę Cię sprawiedliwa :)

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:50:30

Cytat
PeEmKa22
wpisz w wyszukiwarkę " badoo" i poczytaj o tym "portalu". To jest g*** . Nabierają ludzi, wysyłając zaproszenia albo fikcyjne wiadomości od innych. Wchodząc i logując się trzeba podać swojego maila i hasło, a żeby odczytać rzekomą wiadomość trzeba wrzucić swoje foto. Ja dostałam wiadomość od mojego kolegi niby , ale nie zalogowałam się tam, zgadałam się z nim i zapytałam czy pisał coś do mnie z jakiegoś ' badoo" i okazało się że on nic o tym nie wiedział, portal automatycznie bez Twojej zgody rozsyła jakieś pierdoły . Ponoć wykradają adresy e-mail z Twojej skrzynki, a usunięcie konta na tym portalu graniczy z cudem. Więc na Twoim miejscu nie pr

mowała się tym że ma tam konto, prawdopodobnie nabrał się na"wiadomość" od kogoś znajomego.

Chyba nie wierzysz w to co piszesz, skoro on jest wciąż on-line na tym portalu to o czymś to świadczy. Ja jestemm juz rok po takiej sytuacji, myślałam ze zapomnę, ale siedzi to we mnie cały czas. Żałuję, żę wtedy tego nie zakończyłam, bo teraz to się tylko boje, że znów to zrobi..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co mu kupic na walentynki?