Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 10:31:14

Hej mam ostatnio takie głupie mysli że mój chłopak mnie zdradza w sumie dowodów niemam ale coś mnie gryzie że może tak byc... Np gdy idziemy przez miasto on patrzy sie na inne dziewczyny doprowadza mnie to do szału poniewaz ja na chlopakow sie nie patrze,nie mowie ze on sie na nie gapi tylko poprostu kazdej sie przyglada ,pozatym ostatanio okazuje mi duzo mniej czulosci nieraz jest taki dzien ze jest kochany i super a nieraz przez caly dzien nic milego ani nie powie ani nie przytuli itp... wczoraj zrobilam cos zlego wiem ze tak nie wolno ale sprawdziłam jego telefon ale nic w nim nie znalazłam... byc moze mam urojenia jestesmy ze sobą prawie 5 lat moze to juz poprostu przyzwyczajenie do siebie niewiem.. napiszcie co o tym sadzicie czy wszystko jest ok czy to poprostu moje urojenia...

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 10:35:57

do puki nie masz dowodów to po co zawracać sobie tym główkę??He??
Żyj normalnie i ciesz się życiem..Może on czasem nie ma ochoty na przytulaski ??
Facetów trzeba zrozumieć czasem...
Skoro on sie nie przytula to Ty to zrób pierwsza...

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 10:41:14

oj przesadzasz , moj tez patrzy na inne , to normalne , SAMCE juz tak mają ;)

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 10:41:58

no przytulam przytulam ale juz sie nawet nie calujemy no aby przy sprawach tych blizszych wiadomo a tak nieraz jak mam ochote sie troche pomymlac hehe to cmoknie mnie dwa razy i obraca glowe albo wstaje albo cos kiedys mi powiedzial ze nie moze sie za duzo przytulac ani calowac ze mna bo odrazu wiecie ... no podnieca sie za bardzo moze to o to chodzi...?

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 10:47:28

To ze sie patrzy to nic zlego a raczej normalnego. Ja tez sie patrze jak ide z moja dziewczyna ale to juz taki nawyk chyba jest bo nie patrze po to zeby miec z tego cos.. Jak nie masz dowodów to nie panikuj bo moja dziewczyna tez nie raz mi wmawiala ze ja zdradzam a tego nigdy nie robiłem i przez takie akcje bardzo sie psuje w zwiazku.

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 10:49:15

Może o to chodzić...
No chyba że to tylko głupia wymóka..
Nie wiem

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 10:50:40

to normalne, instynktowne że facet ogląda się za innymi. Jeśli ogląda to ok. Ale jesli idąc na imprezę flirtuje z innymi to bym się nieco zirytowała. Jesteście ze sobą 5 lat. Nie zawsze on będzie taki sam. Pewnie Ty też nie masz każdego dnia ochoty na pieszczony i romantyczne chwile. Nie znam całej sytuacji, ale z tego co piszesz to nie masz się czym martwić ;)

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 10:54:03

oj ja tez sie w srodku gotuje gdy moj parzy na inne :/ moze gdybym nie miala tak niskiej samooceny byloby inaczej :(

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 10:57:45

ja mam chlopaka z ktorym jestem 5 lat, i takie rzeczy co opisujesz zdarzaly si u nas na poczatku zwiazku, teraz jest zupelnie inaczej, dojrzelismy chyba i nie ma czegos takiego jak lampienie sie na laski, owszem, patrzymy sie oboje i czesto komentujemy, ale nie ma zadnych dziecinnych akcji...Twoj facet chyba jeszcze nie dorosl...;/

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 11:02:22

Ja także jestem z narzeczonym od 5 lat, też jak idzie ulicą atrakcyjna dziewczyna to przyglądnie się ale nie obraca za nimi głowy czy cos w tym stylu. Też nie każdego dnia jest milutki, słodziutki ale tak to jest w stałych, długich w związkach. Nie każdy dzień będzie piękny, trzeba zdawac sobie z tego sprawę. Jesteście ze sobą pewnie na codzień skoro od tylu lat w związku i wkradła się może rutyna. O zdradzie nie myśl skoro nie masz żadnych podstaw;) A jak chcesz coś zmienić w Waszym związku to porozmawiaj ze swoim partnerem, to jest najlepsze wyjście:)

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 11:08:15

Nie ma sensu zawracać sobie tym głowy na serio :) . faceci tacy są nie przejmuj się. Ja też czasami widzę kiedy jedziemy przez miasto jak mojemu oko na bok ucieka i pytam gdzie się tam gapisz co?, a on się śmieje i mówi że wszystko widzę i nic nie rozumiem i że to mnie tylko kocha. Jeżeli by Cię zdradzał to by dziwnie się zachowywał. już to przerabiałam to nie było zbyt miłe.Minęło wiele dni zanim do tego doszłam :( i się nie smutaj bo nie ma sensu. Pozdrawiam

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 13:01:17

skoro panowie mowia ze tez patrza ale to nic dla nich nie znaczy tylko taki odruch to wam wierze rzeczywiscie powinnam troche wyluzaowac moze przez to on sie tak zachowuje bo ma dosc sluchania mojego narzekania hehe moze zbyt go przytlaczam albo cos

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 13:04:47

Zapraszam na nasz blog. Prawdziwe opowieści.
WYZNANIA KOCHANKÓW: Sex, dobra zabawa, szalone pomysły i...
http://wyznaniakochankow.bloog.pl/

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 13:07:16

dziewczyno powiem Ci cos szczerze jesli masz takie przeczucie ze Cie zdradza to byc moze tak jest, kobieta czuje jak cos jest nie tak i przewaznie sie to sprawdza niestety...
moja zasada zyciowa to nigdy do konca nie ufac facetom, nie łudzic sie głupio i nie oszukiwac samej siebie co wiekszosc dziewczyn robi.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-12 13:09 przez monis8989.

czy mój chłopak mnie zdradza?:(

12 sty 2011 - 13:16:43

Cytat
monis8989
dziewczyno powiem Ci cos szczerze jesli masz takie przeczucie ze Cie zdradza to byc moze tak jest, kobieta czuje jak cos jest nie tak i przewaznie sie to sprawdza niestety...
moja zasada zyciowa to nigdy do konca nie ufac facetom, nie łudzic sie głupio i nie oszukiwac samej siebie co wiekszosc dziewczyn robi.....
Zgadzam się z Tobą. Nie wiem, jak z innymi, ale akurat wiem po sobie, że właśnie tak jest. Każde moje przeczucie się w końcu sprawdziło - niby nic, ale co raz więcej dowodów na pewne "sytuacje" miałam i wyszło szydło z worka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co dla przyszłego męża na urodziny