Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:33:59

po pierwsze to widzę że jak zwykle większość dziewczyn sobie drwiny robi-żal mi się was robi! (niektórych oczywiście)
po drugie-widać że wiesz czego chcesz bo mimo 18stu lat jeszcze twierdzisz że na sex za wczesnie, oczywiście nie ma się do czego spieszyć i gratuluję postawy
po trzecie-myślę że chłopak się wstydzi, bo dla faceów 18stka to jak dla dziewczyn 16stka. mój mąż miał 21 lat jak zaczęliśmy chodzić a też był nieśmiały troche. Możesz chłopakowi pomóc nakierować go na swoje potrzeby lub po prostu poczekam na dalszy rozwój wydarzeń....

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:37:48

Cytat
ababab
Cytat
klaudia270
nakieruj jego ręce :D

nie wyjde na jakas nie wiadomo jak napaloną? ;o
nie:) moze on nie wie ,ze tego chcesz i nie chce sie narzucac:)

zweryfikowana
Posty: 1.721
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:39:27

pewnie sie wstydzi ?

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:44:10

Cytat
ababab
czesc. mam problem. mam prawie 18lat, moj chlopak równiez. jestem z nim od dwoch miesiecy, problem w tym ze on mnie nie dotyka.. nie wiem czy nie pociagam go czy o co chodzi, moze po prostu sie wstydzi :( mam juz swoje lata.. i w sumie chcialabym podjac jakies kroki w przód w moim zyciu intymnym.. nie mowie od razu o seksie, bo wiadomo ze za wczesnie.. no ale chociazby podczas całowania chyba moglby troche pomacac po tylku czy coś... a tu nic.. mam troche tego dosc;/ co mam mu powiedziec? zeby mnie wzial za tylek? to chyba glupio zabrzmi..on sie tylko speszy i ja tez ;/ pomozcie..
może poprowadź go , jak się całujecie to weź jego rękę i połóż na nodze kub tyłku swoim i zobacz jaka reakcja będzie - porozmawiaj z nim a

ten tekst mnie rozbawił , jestem strasza od ciebie o 7 lat i też mam mówić mam już swoje lata :P ?

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:48:18

2 miesiace? nie wierze........hahah

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:57:21

Cytat
myszatzn
"mam już swoje lata" fakt, nic tylko się rypać i umierać


ile ze sobą jesteście ?

jak tydzień to może po prostu jest gentlemanem ;]

a może gejem ? :D

pisałam ze dwa meisiace ponad..
Cytat
ktoto1
po pierwsze to widzę że jak zwykle większość dziewczyn sobie drwiny robi-żal mi się was robi! (niektórych oczywiście)
po drugie-widać że wiesz czego chcesz bo mimo 18stu lat jeszcze twierdzisz że na sex za wczesnie, oczywiście nie ma się do czego spieszyć i gratuluję postawy
po trzecie-myślę że chłopak się wstydzi, bo dla faceów 18stka to jak dla dziewczyn 16stka. mój mąż miał 21 lat jak zaczęliśmy chodzić a też był nieśmiały troche. Możesz chłopakowi pomóc nakierować go na swoje potrzeby lub po prostu poczekam na dalszy rozwój wydarzeń....

dziękuje bardzo za dobre rady! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 18:00 przez ababab.

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 17:58:59

Cytat
millka
18 lat to za wcześnie na seks?hmmmm

znaczy nie o to mi chodzilo bo wiem ze 18latki juz wiekszosc z nich dawno sa po pierwszym razie (choc nie wszyscy ;)) ale chodzilo mi ze dla mnie i dla niego jest za wczesnie, zbyt krotko jestesmy razem.
Cytat
mloda211
Cytat
ababab
czesc. mam problem. mam prawie 18lat, moj chlopak równiez. jestem z nim od dwoch miesiecy, problem w tym ze on mnie nie dotyka.. nie wiem czy nie pociagam go czy o co chodzi, moze po prostu sie wstydzi :( mam juz swoje lata.. i w sumie chcialabym podjac jakies kroki w przód w moim zyciu intymnym.. nie mowie od razu o seksie, bo wiadomo ze za wczesnie.. no ale chociazby podczas całowania chyba moglby troche pomacac po tylku czy coś... a tu nic.. mam troche tego dosc;/ co mam mu powiedziec? zeby mnie wzial za tylek? to chyba glupio zabrzmi..on sie tylko speszy i ja tez ;/ pomozcie..
może poprowadź go , jak się całujecie to weź jego rękę i połóż na nodze kub tyłku swoim i zobacz jaka reakcja będzie - porozmawiaj z nim a

ten tekst mnie rozbawił , jestem strasza od ciebie o 7 lat i też mam mówić mam już swoje lata :P ?


ajjj nie chodzilo mi ze jestem stara, wiem ze jestem mloda i mam cale zycie przed soba! :P
chodzilo mi o to ze czuje ze mam swoje juz lata i jest to czas na jakies kroki w przód w moim zyciu intymnym hhehe :)

ktos jeszcze sie moze wypowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 18:08 przez ababab.

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 22:59:43

Moim zdaniem chłopak nie wie na ile może sobie pozwolić. Wstydzi sie dotykac Cie, bo uważa ze pomyslisz o nim źle. Wiem że jest to problem, ponieważ mając 18lat i chłopaka przy sobie nie możesz zaspokoić swoich potrzeb. Uważam że powinnaś podczas całowania złapać jego rękę i nakierować na swoje pośladki mówiąc: dotykaj mnie. Jeśli wydaje Ci się to za mocne, to nie musisz nic mowic ale w tym związku to Ty powinnaś przejąć inicjatywę i wędrować jego dłońmi po swoim ciele. Wtedy chłopak bedzie wiedział że tego chcesz i obojgu wam bedzie łatwiej. Życzę powodzenia! ;)

chłopak mnie NIE dotyka

12 sty 2011 - 10:36:32

ja mysle ze on cie porpostu szanuje i nie chce zrobic zlego kroku zebys sobie nie pomyslala ze ma cie za latwa to moje zdanie:)

chłopak mnie NIE dotyka

12 sty 2011 - 10:45:20

ktos jeszcze?

chłopak mnie NIE dotyka

12 sty 2011 - 10:52:38

podczas pocalunku ja bym zaczela go dotykac :) moze zalezy mu na Tobie i nie chce zebys tego odebrala zle nie wiem :D ;))

chłopak mnie NIE dotyka

12 sty 2011 - 10:55:27

pewnie sie wstydzi:)

chłopak mnie NIE dotyka

12 sty 2011 - 10:59:23

a może on nie chce za szybko, bo boi się, że Ty tego nie chcesz?
mi się wydaje, że może tak bardzo zależy mu na Tobie, że nie chce zajść za daleko. pogadaj z nim o tym :)

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

chłopak mnie NIE dotyka

12 sty 2011 - 11:02:59

subtelnie sama zlap go za tylek. .macaj go..powinno zadzialac;p

chłopak mnie NIE dotyka

12 sty 2011 - 11:08:50

yyy znam z doświadczenia....miałam chłopaka który mnie nie dotykał, nawet nie chciał mnie przytulać...ledwie małe całowanie....ale rozstałam się znim wsumie to nie z tego powodu ale z tego co wiem to nie ma dziewczyny może coś znim nie tak? potem miałam chłopaka który garnął się aż za baaardzo i to też nic dobrego jak koleś tak bardzo naciska.....bo to nie miłe kiedy na siłę cię obmacuje. a teraz jestem z kolesiem który ma wyczucie, nie jest natarczywy...a jeśli chodzi o twojego chłopaka to ja bym z nim pogadała na twoim miejscu..bo inaczej się nie dowiesz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy mój chłopak mnie zdradza?:(