Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:26:34

Złap jego ręce i sama nimi pokieruj :) Może on się boi czy coś, myśli, że nie jesteś gotowana takie pieszczoty, no nie wiem.

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:26:36

Cytat
musiaaa
Yyy to moze Ty chwyc go za tylek? ;)

dobra rada - jak ty go złapiesz to już się nie powinien wstydzić - no nie? i się wyjasni

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:26:58

miałam takiego chłopaka kiedyś ... nie chce tu o nim pisać, ale jak chcesz to napisz na prv.
Śmiech śmiechem dziewczyny ale coś takiego wcale nie jest zabawne, szczególnie jak to trwa dużo dłużej niz dwa miesiące i się sobie nagle uświadamia ze coś jest nie tak :|
Na szczescie już mam prawdziwego męzczyzne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 16:28 przez hannahxunicorn.

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:27:00

Może poprostu sama musisz pokazać że może on się może krępować dlategO:)

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:27:01

Moim zdaniem boi się że Ci odstraszy, ale to dobry znak bo wydaje mi się że bardzo Cię szanuje :)

Ale zrób tak: podczas całowania trzymaj go za rękę kilka sek a potem delikatnie przełóż ją za siebie na pośladek :) Powinien szybko załapać o co chodzi ;)

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:28:39

Cytat
Satri
Cytat
ababab
czesc. mam problem. mam prawie 18lat, moj chlopak równiez. jestem z nim od dwoch miesiecy, problem w tym ze on mnie nie dotyka.. nie wiem czy nie pociagam go czy o co chodzi, moze po prostu sie wstydzi :( mam juz swoje lata.. i w sumie chcialabym podjac jakies kroki w przód w moim zyciu intymnym.. nie mowie od razu o seksie, bo wiadomo ze za wczesnie.. no ale chociazby podczas całowania chyba moglby troche pomacac po tylku czy coś... a tu nic.. mam troche tego dosc;/ co mam mu powiedziec? zeby mnie wzial za tylek? to chyba glupio zabrzmi..on sie tylko speszy i ja tez ;/ pomozcie..


bron boze sie nie nabijam ale jestes BOSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)



;)

czasem jak slucham opowiesci przyjaciolek jak nie moga sie odpedzic od rąk swoich chlopakow, to az przykro mi sie robi,moze to ze mna cos nie tak;/?

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:28:52

ty zacznij pierwsza, może sobie przypomni że jest coś takiego jak pieszczenie..............

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:30:15

Bożeeeeeeee..
Masz problem to pogadaj z nim..Proste jak nie wiem co....;/
Albo weź jego rękę i daj ja na swoją pupę,albo na cycka i po sprawie;)

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:31:05

to wogole cie nie dotyka? moze jak chociaz cie całuje to w trakcie wez go za ręke i poloz sobie na tylku:) i sama wykaz inicjatywe, poloz rece na jego klacie, zjedz do tylka. Moze jest baaaardzo niesmialy.

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:31:09

Cytat
hannahxunicorn
miałam takiego chłopaka kiedyś ... nie chce tu o nim pisać, ale jak chcesz to napisz na prv.
Śmiech śmiechem dziewczyny ale coś takiego wcale nie jest zabawne, szczególnie jak to trwa dużo dłużej niz dwa miesiące i się sobie nagle uświadamia ze coś jest nie tak :|
Na szczescie już mam prawdziwego męzczyzne :)

nie no żaden śmiech - a może po prostu zacznij się wić tzn jakoś kręcić podczas pocałunku jakoś , żeby poczuł albo zobaczył że jesteś podniecona, no nie wiem - zacznij głośniej sapać jak się całujecie - taka mowa ciała - a jak wreszcie odczyta co się z Tobąa dzieje to powinien sam zacząć

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:31:10

"mam juz swoje lata" ;D
A co do chłopaka to sie nie martw, moze jestes jego pierwsza dziewczyna, albo moze bardzo mocno Cie kocha i boi sie Cie dotknac poniewaz moze mysli ze Cie urazi ...
No, albo jest gejem ;D
No nie wiem , nigdy nie wiadomo co siedzi im w głowie

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:31:27

szkoda ze wszyscy nie sa tacy jak ten twoj tylko odrazu pchaja rece tam gdzie nie trzeba ;P

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:31:43

"mam już swoje lata" he he he leżę :))

niezweryfikowana
Posty: 321
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:32:37

OOooooo, jesteś tak stara, że ja to radzę Ci już na trumnę zbierać :D

Masakra ;)

No może po prostu on nie wie, że Ty chcesz ;)
Ale z tymi "Twoimi latami" to mnie rozpieprzyłaś, wybacz :D

chłopak mnie NIE dotyka

11 sty 2011 - 16:33:47

Cytat
aknamaj
Cytat
ababab
no a nie? jestem prawie pelnoletnia wiec chyba normalne ze mam swoje potrzeby wiec prosze mnie nie traktowac jak 12latke ;]

Po pierwsze prawie to duża różnica..
A po drugie zabrzmiało to jak wypowiedz jakiejś babci "mam już swoje lata"

Jeśli mogę Ci coś poradzić to nie mów nic chłopakowi. Sama napisałaś że chodzicie dwa miesiące więc może on nie chce się spieszyć. Macie przed sobą całe życie..

jaka róznica? pare miesiecy,kilkanascie tygodni? jak dostane dowód to nagle bede odmieniona? ;]
to ile mam czekac pol roku - rok na glupie zlapanie za tylek ? ;O

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy mój chłopak mnie zdradza?:(