Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

4 minuty temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:03:50

Cześć wam wszystkim . Może opiszę od początku :
Mój narzeczony wyjechał 3 dni temu do Krakowa w delegacji z pracy i zostawił w domu swój telefon osobisty.No i wczoraj cały czas ktoś na nią wydzwaniał i przysyłał sms , nie chciałam odbierać ani odczytywać jego wiadomości ponieważ mieliśmy już taką sprzeczkę gdy on był o mnie chorobliwie zazdrosny i cały czas mnie kontrolował i czytał moje sms itd . Nie chciałam tego robić bo wiem jakie to jest nieprzyjemne , ale rano przyszła do mnie przyjaciółka no i tak z rana trochę popiłyśmy ( nie myślcie że jestem jakąś alkoholiczką bo pije z rana , po prostu przyjaciółka dostała pracę i chciała to oblać ) . No i ja jej mówię że nie mogłam spać bo cały czas telefon Damiana dzwonił i mnie denerwował.No to ona mówi do mnie żebym przeczytała sms ja bez wachania przyniosłam telefon i czytam . 1 sms ; kochanie czemu się nie odzywasz tęsknimy ; nadawca Sandra , 2 sms ; pamiętaj tylko 70C nie pomyl się buziaki :**** ; nadawca Sandra 3 sms ; U mnie czy u ciebie , kiedy znowu wpadniesz ; nadawca Lolitka.K tylko te trzy sms reszta skasowana . Połączenia nieodebrane ; Sandra - 4 , Lolitka.K - 2 i Agus - 7 . Od razu się zerwałam wpadłam w furie .Zaczęłam przeglądać jego rzeczy i próbować złamać hasło do jego profilu na komputerze , na szczęście miał je zapisane w notesie , tak samo jak imiona dziewczyn i adresy. Na początku pomyślałam że pojadę pod adres niejakiej Sandry , ale byłam nieźle wstawiona więc odpuściłam sobie . Weszłam na naszą klasę i weszłam w znajomych Damiana . Miał w znajomych niejaką Sandrę , wiek - 17 lat blond włosy , na każdym zdjęciu pokazany biust który na oko mógł być tym 70C. Szlak mnie trafił , Damian przyjeżdża w piątek rano a ja nie chcę go stracić bardzo się tego boję.Mamy 7 miesięczną córeczkę i nie poradzę sobie sama. Co robić ?

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:11:39

Wiesz raczej znajome nie piszą takich smsów. Napewno zdrada moim zdaniem. I nie mów że sobie nie poradzisz tylko bądź twarda!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-30 02:14 przez Paula236.

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:12:00

nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w moim zwiazzku.mysle ze to zdrada,ale co oznacza to 'tesknimy'? =/

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:12:40

Wyrzucić torby za drzwi :) nawet niech nie wchodzi do domu :) Dasz rade sobie sama ! Nie bd jedyną samotną matką

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:13:36

o kurcze slaba akcja to po 1
po drugie skasuj sobie motyw z piciem, bo jak to zobacza inne matki polki to cie zjada
po 3 jaki fagas z twojego narzeczonego
co on bawi sie w rekonstrukcje filmu galerianki?
poza tyk istnieje takie cos jak alimenty i nie boj sie isc po pomoc, na pewno nie bedziesz sama, dasz sobie rade, przeciez my babki jestesmy silniejsze od samcow i to dlatego my rodzimy:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-30 02:15 przez natashcck.

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:17:33

Cytat
iJerk
nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w moim zwiazzku.mysle ze to zdrada,ale co oznacza to 'tesknimy'? =/

Nie mam pojęcia już mam wizję że on za moimi plecami bawi się w trójkąta z małolatami ; /
Cytat
natashcck
o kurcze slaba akcja to po 1
po drugie skasuj sobie motyw z piciem, bo jak to zobacza inne matki polki to cie zjada
po 3 jaki fagas z twojego narzeczonego
co on bawi sie w rekonstrukcje filmu galerianki?
poza tyk istnieje takie cos jak alimenty i nie boj sie isc po pomoc, na pewno nie bedziesz sama, dasz sobie rade, przeciez my babki jestesmy silniejsze od samcow i to dlatego my rodzimy:P

Wiem że jestem młoda i dam sobie radę ale po prostu kocham go i nie chcę odejść .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-30 02:19 przez Europejka1990.

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:16:10

Jeszce rada : zanim wróci odpisz w jego imieniu z jego telefonu żeby upewnić się ze to do niego a raczej żeby nie miał wymówki typu: "pożyczyłem telefon koledze i to do niego odpisują te dziewczyny a ja nie mam nic z tym wspolnego" . tak nawiasem sobie myśle że jak czytam o takich rzeczach to nigdy nie zaufam nikomuuuu;)! głowa do góry, faceci to świnie i takie jest zycie nie ma sie co zamartwiac tylko skup sie na sobie i na dziecku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-30 02:19 przez Paula236.

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:16:42

masakra! sama mam roczną córeczkę i nie wyobrażam sobie...ale jakby mnie się takie coś zdarzyło...nie popuściła bym kochana! co to ma w ogóle być?? co to za panny?
mimo tego ze macie dziecko nie można czegoś takiego robić...skąd wiesz co on na tych wyjazdach robi?! tak nie można! a jeśli tak los chce i on jest niewierny matce swojego dziecka .... zostaw go bo nie jest Ciebie wart!!!
:*

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:18:25

spakuj jego rzeczy,wystaw za drzwi i zmien zamek zanim wroci.jestes bardzo mloda i sama sobie dasz lepiej rade,nie marnuj sobie z nim zycia ,bo nie warto

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:19:37

o kurde... dobrze zrozumiałam, to jakieś trzy panienki się do niego dobijają??

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:18:22

Szkoda mi i Ciebie i Twojej córki, ale uwierz mi, że lepiej, abyś wychowywała ją sama niż, żeby musiała patrzeć na to, jak ojciec zdradza matkę. Zdradził raz, więc zdradzi kolejny. Niestety wszystko wskazuje na to, że raczej nie są to koleżanki.
Dno i 2 metry mułu.
Ja bym takich wieszała za jaja na środku miasta ku przestrodze dla innych debili.
Przepraszam za słownictwo, ale po prostu nie mogę znieść takich sytuacji.

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:19:21

Boże...

Wprost powiedz jak wyglądała sytuacja, na spokojnie, powiedz, że chcesz porozmawiać, usiądźcie gdzieś i powiedz wprost :

Słuchaj, zostawiłeś telefon, w nocy nadawał jak oszalały, smsy, połączenia, nie chciałam go ruszać, bo to Twój telefon, nie chciałam ingerować w Twoje życie prywatne, bo każde z nas powinno go mieć chociaż odrobinę. Jednak chcąc wyciszyć telefon, zobaczyłam, że o tak później porze dzwoni nieznajoma ( i tu podaj któreś z imion ) , zaniepokoiło mnie to, że ktoś wydzwania, ktoś obcy obca kobieta o tej porze, więc zobaczyłam wszystko i to co zobaczyłam mną wstrząsnęło. ( Nie krzycz tylko mów to spokojnie. )
Czego brakuje Ci we mnie, że szukałeś tego u innych dziewczyn? Proszę wyjaśnij mi to, tylko nie wciskaj tanich bajek, bo nie jestem naiwna, wiem co widziałam, nie chcę wszystkiego skreślać, ale zastanówmy się nad tym oboje i wyjaśnij mi wszystko kim są te dziewczyny, co robił z tobą, czemu ja o tym nic nie wiem. Przecież wszystkie problemy, nawet łóżkowe mogłeś ze mną rozwiązać zwyczajną rozmową, nawet mając pretensje, do czegoś byśmy doszli. Więc wyjaśnij mi wszystko na spokojnie, bez krzyku, bez kłótni.

Jeśli okaże się, że Cię zdradzał, powiedz, że chcesz od Niego odpocząć, żeby dał ci czasu trochę, bo boisz się, że znowu to zrobi.

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:19:51

Cytat
natashcck
o kurcze slaba akcja to po 1
po drugie skasuj sobie motyw z piciem, bo jak to zobacza inne matki polki to cie zjada
po 3 jaki fagas z twojego narzeczonego
co on bawi sie w rekonstrukcje filmu galerianki?
poza tyk istnieje takie cos jak alimenty i nie boj sie isc po pomoc, na pewno nie bedziesz sama, dasz sobie rade, przeciez my babki jestesmy silniejsze od samcow i to dlatego my rodzimy:P

najgorsze jest to że tu trzeba uważać co się pisze bo niektóre nie są w stanie zrozumieć że człowiek ma prawo ....do wszystkiego! koleżanka ma racje ale to smutne! choć ja bym nie skasowała!!!!! przytłacza mnie takie coś!

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:20:12

Cytat
DeMonisia
o kurde... dobrze zrozumiałam, to jakieś trzy panienki się do niego dobijają??

Na to wygląda ; (

Zdrada ?

30 gru 2010 - 02:21:27

dobra facet facetem, ale zastanowcie sie jakie sa teraz panny, ja jak ide gdzies z mezem to nie mam obaw, ale czasem patrze i widze oc te malolaty robia zreszta on sam mi mowil o propozycjach jakie mu niektore skladaly zanim zostalismy para a potem malzenstwem.
Ten swiat schodzi na psy, a niektore kobiety to suki, tylko ze ja jakbym byla w takiej sytuacji to mialabym pretensje tylko do faceta, bo tamte laski moga nawet nie wiedziec o twoim istnieniu, a poza tym co?on im orezenciki kupuje w postaci stanikow?bo nie wiem czy dobrze skumalam.
Odpisz na esy, zapytaj jaki mam byc kolor i czy masz wyszyc swoje(czyli jego)imie na nim:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak mam to rozumieć??