Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:23:42

Cytat
malinqx3
no dziewczyny piszcie cos, ciekawy temat


wlasnie piszcie :D i na moje pytania odp:)

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:26:22

robiłam mojemu byłemu stojąc na stole, tak się wyginałam, że spadłam ze stołu i rozbiłam lampę... nigdy więcej :P

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:27:48

ja robilam raz ale zniechecilo mnie zachowaie mojego;/// zamiast cos powiedziec (cokolwiek) nic sie nie odzywal i nie wiedzialam co robic

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:29:55

Cytat
Martiano
a robiłyscie to przy jakiejs piosence, czy tak jak mazia912 napisala na spontanie?
moj luby wiem ze by bardzo chciał, ja w sumie tez mam na to ochote, ale jakas mam bariere, nie wiem czemu... boje sie ze nie umiem :(

mam dokladnie to samo, moj tez mnie o to prosil, ja bym chciala, ale boje sie ze zrobie z siebie glupka :(

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:30:48

Ja zamierzam ale jakoś ciągle okazji nie ma;p Ale właśnie kupiłam sobie ładną bieliznę wiec myśle że w najbliższym czasie na pewno:) No i chciałabym z muzyką:) Może polecicie jakieś piosenki do TEGO?:D

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:30:05

Cytat
sarunia7771
ja robilam raz ale zniechecilo mnie zachowaie mojego;/// zamiast cos powiedziec (cokolwiek) nic sie nie odzywal i nie wiedzialam co robic


pewnie oniemial tak sie podobalo:)

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:32:02

ja jeszcze nie ale może kiedyś się odwarze :D wiem, że mój bardzo by chciał :P zresztą pewnie jak każdy facet

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:33:17

haha ja podobniez robilam jak bylam na wakacjach i nie dla jednego kolesia tylko dla tej calej 'grupy' kolegow i kolezanek z ktorymi tam sie kumplowalam ;p. niestety za duzo wypilam i tego nie pamietam ale za to mam kilka zdjec wiec wiem ze mnie nie wkrecali ;p no i pocieszam sie tym ze i tak wiekszosc tego nie pamieta bo byla w stanie podobnym jak ja haha :P

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:34:34

ja robiłam hehe nawet kupiłam do tego specjalnie 2 gorsety, pończoszki ... faceta to kręci baaaardzo. Zrobiłam raz potem drugi a dalej to codziennie dopytywał kiedy znowu show będzie ... Ale już dawno nic takiego nie było bo warunków teraz nie mamy do tego :/

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:36:01

no i to jaki:) za dużo ich nie było aleeee:P liczy się jakoś:)nie ilośc:P

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:37:31

Moj naprawde bardzo by chcial, ale ja wiem, ze sie nie przelamie. Boje sie,ze nie bede wiedziala co mam zrobic, bo w sumie nie wiem jak mam to robic. Nie jestem pewna siebie, nie jestem tez jakos ladnie szczupla ;/ Boje sie, ze powie, ze zajebiscie a bedzie myslal " o matko, co to bylo ? zenada " ;/

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:39:01

ja robilam, najlepiej jest spontanicznie... musi w ciebie wstapic taki maly diabelek... poczuj sie sexownie i namietnie - napewno wtedy wyjdzie wszystko...albo poczuj sie jak rasowa modelka playboya :) w kazdym razie mój tez nie potrafi spokojnie oglądać :P a domaga się tego codziennie... najlepiej co godzine :) eh faceci... za to robie to od czasu do czasu z zaskoczenia :)

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:39:40

Cytat
strusiek
Cytat
Martiano
a robiłyscie to przy jakiejs piosence, czy tak jak mazia912 napisala na spontanie?
moj luby wiem ze by bardzo chciał, ja w sumie tez mam na to ochote, ale jakas mam bariere, nie wiem czemu... boje sie ze nie umiem :(

mam dokladnie to samo, moj tez mnie o to prosil, ja bym chciala, ale boje sie ze zrobie z siebie glupka :(
i ja mam tak samo, i trochę się krępuje. może kiedyś się odważę

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:40:24

Cytat
kociara91pmi
Moj naprawde bardzo by chcial, ale ja wiem, ze sie nie przelamie. Boje sie,ze nie bede wiedziala co mam zrobic, bo w sumie nie wiem jak mam to robic. Nie jestem pewna siebie, nie jestem tez jakos ladnie szczupla ;/ Boje sie, ze powie, ze zajebiscie a bedzie myslal " o matko, co to bylo ? zenada " ;/


na Twoim miejscu bym zrobila z Ciekawosci ,jak sie kogos koxha to to nie jest trudne samo przyjdzie,a przy okazji dowiesz sie co mysli

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:42:34

Cytat
kociara91pmi
Moj naprawde bardzo by chcial, ale ja wiem, ze sie nie przelamie. Boje sie,ze nie bede wiedziala co mam zrobic, bo w sumie nie wiem jak mam to robic. Nie jestem pewna siebie, nie jestem tez jakos ladnie szczupla ;/ Boje sie, ze powie, ze zajebiscie a bedzie myslal " o matko, co to bylo ? zenada " ;/
tez mam troche nadto kilogramow i mojemu sie podoba... uwierz mi .,... nie wazne jak to robisz... facet i tak czeka na finał :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piosenka dla chłopaka