Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:47:13

ja robilam i podobnie jak wiekszosc kolezanek na spontana. nie tylko byl to mily widok dla niego, ale i dobra zabawa dla mnie. z kazdym moim ruchem sama coraz bardziej sie nakrecalam. zero planu! duzo wyglupow, one najlepiej wychodza. i z kazdej swojej wpadki duzo smiechu! polecam!

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:53:13

ja w sumie tez bym sie nie odwazyla na cos takiego, moj luby to taki cichacz a zarazem agresor :D
wystarczy ze zaloze majtki od niego ulubione miale bokserki w pingwinki to mowi pokaz dupcie bo ja uwielbiam :D
I nie musze robic nic takiego wystarczy ze mi spodnie troche zjada z dupy i juz komentrarze
Jestesmy ze soba ponad dwa lata ale nie wiem czy bym umiala cos takiego zrobic dla niego ?:)

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 23:03:34

Robilam i to nie raz, w sumie to nie wiem czy mozna to nazwac striptizem, kilka razy jak bylismy troszke po % to moj maz wlaczal kompa i muze bo mu bylo malo i oczywiscie tanczylismy, a raczej ja tanczylam a maz ruszal sie w miare rytmicznie i patrzyl co robie przy okzaji rozbierajac mnie, ja to wykorzystywalam i ruszalam sie bardziej zmyslowo, tak zeby chlopak nie mogl wytrzymac i juz:)
ogolnie to zawsze dzieje sie na spontanie, czasem jest dzien nic sie nie dzieje np dzisiaj w poludnie, wyskoczylam z sypailni w bieliznie i zaczelam spiewac i wyginac sie jak maz ogladal tv i oczywiscie mielismy brecht:)
Ja mam po prostu zryty beret. Mam zamiar zrobic mu kiedys taki striptiz a'la profeska, ale pewnie mi nie wyjdzie bo lubie spontan, ale konieczne beda kabaretki, szpilki, gorset, pas do gorsetu i czarna mini sykienka, zapomnialam o braku bielizny hehhehe.
Wariat ze mnie, sorki jak kogos zniesmaczylam

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 23:05:45

robilam i robie dla meza:) roznie bywa, raz lepiej raz smieszniej;)

striptiz, czy robiłyście?

23 gru 2010 - 00:44:01

ja nie lubię gry wstępnej ;p

striptiz, czy robiłyście?

23 gru 2010 - 00:45:59

u mnie zalezy od dnia;) raz lubie raz nie:)

striptiz, czy robiłyście?

23 gru 2010 - 15:04:18

nie sadziłam, ze tyle dziewczyn juz to robiło i ze wcale to nie jest straszne ;p ktoś jeszcze ma jakies doświadczenia? :)

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

striptiz, czy robiłyście?

23 gru 2010 - 19:41:35

ja jeszcze nie sprubowalam ;d

striptiz, czy robiłyście?

23 gru 2010 - 19:45:17

Właśnie mam zamiar zrobić striptiz świąteczny dla mojego przyszłego męża ;D Mam już odpowiedni strój, a reszta.. nie wiem, na spontana, coś się wymyśli w trakcie ;) hehe ;D
Będzie faaaajnie ;D

zweryfikowana
Posty: 2.044
Ostrzeżenia: 2/5

striptiz, czy robiłyście?

23 gru 2010 - 19:53:00

nie robiłam:D ale wydaję mi się, że trochę %%% i wcale to nie jest trudne:D

striptiz, czy robiłyście?

23 gru 2010 - 19:53:15

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-11 21:00 przez kseventeen.

striptiz, czy robiłyście?

16 mar 2022 - 22:04:43

jasne ze robilam i to nie raz :D maz lubi takie zabawy a ja lubie taniec :D mamy seksowne ubranka, troche zabawek i wybujala wyobraznie :D

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

striptiz, czy robiłyście?

23 mar 2022 - 21:33:37

znasz jakis sklep z seksi bielizna ale wiekszych rozmiarow?

striptiz, czy robiłyście?

25 mar 2022 - 20:43:07

nie wiem jakie rozmiary masz na mysli ale ja nosze L na XL i kupuje na https://superlove.pl/ :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poroblemy z facetem?