Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:37:31

Jest podobny temat, a ja sie pytam, czy robiłyscie/ macie taki zamiar striptiz dla swojego faceta?
denerwowałyscie sie?
i czy wszytsko poszło zgodnie z planem, czy np nie mogłyscie zdjac jakies czesci ubrania ? albo cos innego co przeszkodziło...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:42:16

nie, ale moj facet robil mi :) mrrrr

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:43:16

hehe jak nie można ściągnąć to się opowiada żart:P albo zagaduje... teraz kotku zamknij oczka a ja sprawię, że oniemiejesz no i wtedy walczysz np ze stringami zaplontanymi w nogach hehe:P a tak poważnie to najlepiej na spontana, czyli taka gra wstepna:)

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:44:04

kiedyś robiłam.. byliśmy po jakiejś imprezie w jego mieszkaniu.. powiem tylko tyle, że ciężko było mu usiedzieć heh wpadek z problemem w ściaganiu nie było na szczęście, ale to tylko 2 razy tak i to kupę czasu temu... ah to były czasy... ;)

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:44:29

sprobowałam... nie wszystko wyszlo tak jak sobie wymyslilam, bo sie bardzo denerwowalam wsumie to nie wiem czego tak sie balam ;DDD ale wiem,ze jemu napewno sie podobalo,bo czesto pyta o to czy jeszcze mu sie tak zaprezentuje :)

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:49:29

a robiłyscie to przy jakiejs piosence, czy tak jak mazia912 napisala na spontanie?
moj luby wiem ze by bardzo chciał, ja w sumie tez mam na to ochote, ale jakas mam bariere, nie wiem czemu... boje sie ze nie umiem :(

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:51:18

Ja jestem trochę "dzika" kiedyś jak robiłam mojemu striptiz, on leżał na łóżku(wtedy mieliśmy taką stara rozkładana kanapę) ,ja chciałam skoczyć na niego no i skoczyłam tylko że łóżko tego nie wytrzymało.

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:53:16

Cytat
Martiano
a robiłyscie to przy jakiejs piosence, czy tak jak mazia912 napisala na spontanie?
moj luby wiem ze by bardzo chciał, ja w sumie tez mam na to ochote, ale jakas mam bariere, nie wiem czemu... boje sie ze nie umiem :(

Ja też raz się odważyłam... mój mąż był w pracy w Niemczech i miał urodziny, połączylismy się na skeypie i zrobiłam mu prezent......

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:55:41

Ja jak kupie zasłony do pokoju to może się odważe;p

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:56:00

Cytat
julka00242
Ja jestem trochę "dzika" kiedyś jak robiłam mojemu striptiz, on leżał na łóżku(wtedy mieliśmy taką stara rozkładana kanapę) ,ja chciałam skoczyć na niego no i skoczyłam tylko że łóżko tego nie wytrzymało.

Haha dobre:) Musiało być zabawnie:)

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 21:59:46

Robiłam i to wiele razy ale to był spontanicze!On tez zawze fajny mi zrobi smieszny!A czy jakies bariery były?To nie bo jak sie kocha to barier niema!

zweryfikowana
Posty: 452
Ostrzeżenia: 3/5

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:05:33

zanim bylismy razem mielismy kontakt przyjacielski... kiedys zalozylismy sie o cos tam i przegralam..nagroda byl striptiz...nie ma sie co stresowac, to kreci faceta na maxa... :DD
warto bylo bo ja dostałam duza lepsza pozniej :) i zawsze dostaje:)

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:08:21

to może jakieś pomysły i sceneria ,żeby zaskoczyć taka sytuacja faceta i sprawić mu przyjemność??

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:13:40

najlepiej bez scenariusza...na spontanie najlepiej wychodzi:)

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

striptiz, czy robiłyście?

22 gru 2010 - 22:21:50

no dziewczyny piszcie cos, ciekawy temat

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piosenka dla chłopaka