Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:33:34

Witam Kochane!
Mam mały problem. Mam 17 lat mój chłopak 19, jestesmy ze soba od niedawna... i mam problem! On nie umie sie calowac!
Odbieram do bardziej jako probe polkniecia mnie w calosci... takie no otworz usta i sie nimi polacz xD nie wiem jak to opisac...
Co mam zrobic zeby go nauczyc jak to sie robi... nei wytrzymam.... nie wiem czy mam go unikac czy mam z nim pogadac i jak z nim pogadac... pomocy! prosze!

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:35:20

calowalam sie z kims takim kto tez tak calowal ... na szczescie to byl tylko raz. xd
ja bym radzila z nim pogadac ale jakos tak zeby go nie urazic.

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:37:01

Jak zaczynacie się całować-powiedz ,żeby wystopował (tylko jakoś delikatnie mu to powiedz żeby się nie poczuł urażony) i pokaż jak lubisz sie całować- może załapie i będzie ok ;)
Musicie nauczyć sie siebie nawzajem i rozmawiać o swoich potrzebach.

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:38:02

przejmij inicjatywe podczas całowania, pokaż mu jak lubisz.

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:39:19

trudny temat......:) Pewnie wiele dziewczyn napisze, zeby pogadac szczerze ale to zalezy od podejscia, ja np. bym poprostu nie mogła sprawic mu takiej przykrosci i powiedziec, z drugiej str. cierpiec tez nie mozna..:)

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:38:15

Hehehe ja byłam kiedyś z facetem, którego uczyłam całować (byłam jego pierwszą dziewczyną i ze mną się pierwszy raz w życiu całował) :p Nie powiem, potem mu dobrze szło ;D po prostu, jeśli już będzie robiło się miło, a on rozdziawi paszczę (;D) to przytrzymaj mu twarzyczkę i powoli go całuj, baaardzo powoli, niech on poczuje namiętność, zobaczysz, że sam w końcu zaskoczy :pp

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:38:21

he he no ja myślę ,że tego się nie uczy tylko no samo się no wiesz ; ) a on może zestresowany jest Moze się nie całował jeszcze

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:39:17

oj mój facet też mnie czasami tak dziobie, ale mnie to nie przeszkadza, to słodkie:D

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:41:40

Mój na początku miał tak że mnie cała oślinił, ma wielkie usta. A po trzech latach jakoś się do siebie dopasowaliśmy i teraz cudownie całuje :)

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:43:07

kiedyś tak miałam z jednym facetem. Wystarczyło powiedzieć, 'uspokój się! delikatniej! nie wolisz w taki sposób?' i jednak wolał w TAKI sposób jak ja ;) Porozmawiaj i pokaż, będzie dobrze ;)

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:42:50

Cytat
isse
calowalam sie z kims takim kto tez tak calowal ... na szczescie to byl tylko raz. xd
ja bym radzila z nim pogadac ale jakos tak zeby go nie urazic.

tylko jak to zrobić ;d

ale dziewczyny dobre rady dają (: lepiej przejąć inicjatywę ;d

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:43:11

mnie kiedyś mój były chłopak całą obśliniał przy całowaniu porażka;/

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:44:46

Powiedz mu tak: kochanie chciałabym żeby mi zrobił tak... i zacznij go całować tak jakbyś chciała żeby to robił. Możesz zacząć od krótkich pocałunków, buziaków a potem coraz bardziej namiętnych. Za którymś razem załapie bo przecież pewnie nie chce żebyś była nieszczęśliwa i unikała całusów. Powodzenia :)

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:46:58

podrzymuję wątek:)

Moj chłopak nie umię się całowac!

22 gru 2010 - 21:46:58

ja bym się tuliła do niego i powiedziała "lubie kiedy tak delikatnie stykają sie nasze usta" i wtedy pocałować go tak, jak Ty to lubisz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

striptiz, czy robiłyście?